پرش به محتوای اصلی

همایش جبران خدمات از استراتژی تا اجرا برگزار شد؛ تشریح چگونگی همراهی چارگون در تدوین و اجرای استراتژی جبران خدمات در سازمان‌های مشتری

همایش جبران خدمات

همایش جبران خدمات از استراتژی تا اجرا، روز گذشته با حضور مدیران منابع انسانی سازمان‌های مشتری چارگون در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

_MG_0011

به گزارش روابط عمومی چارگون، در این همایش که با استقبال مدیران و کارشناسان فعال حوزه مدیریت منابع انسانی مواجه شد، روزبه بهرامی-مدیر پشتیبانی فنی چارگون با ایراد سخنانی درباره تصمیم و هدف چارگون از برگزاری این همایش گفت: چارگون علاوه بر تولید محصولات نرم‌افزاری در جهت توسعه مفاهیم تئوریک حوزه‌های فعالیت خود از طریق برگزاری همایش‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی نیز همواره فعال بوده است.
وی ادامه داد: چارگون این‌ بار نیز با برگزاری همایش جبران خدمات، تلاش دارد تا با فرهنگ‌سازی در این زمینه، راهکارهای اجرایی استراتژی‌ها و ابزارهای آن را به همکاران و مخاطبان خود در حوزه مدیریت منابع انسانی معرفی کند.
مدیر پشتیبانی فنی چارگون با تاکید براینکه برای رسیدن به بلوغ حرفه‌ای باید همگام با مشتریانمان قدم برداریم، اضافه کرد: آگاهی از نیازها و خواست‌های درون سازمانی مشتریان، ما را در تولید ابزاری کارآمدتر و مفیدتر یاری می‌کند و با معرفی ادبیات حاکم بر آن حوزه و سازمان موجب ایجاد ارتباط دوسویه بین ما و مشتریانمان می‌شود.
به گزارش روابط عمومی چارگون، جهانگیر پورصمیمی- مدرس و مشاور حوزه مدیریت منابع انسانی با موضوع مفهوم و اجرای جبران خدمات به سخنرانی پرداخت.
وی در ابتدا با ارائه تعاریفی از منابع انسانی و سرمایه‌های انسانی در سازمان‌ها تاکید کرد: با وجود رویکردهای متفاوت و خواست‌های متنوع مدیران و کارکنان یک سازمان، می‌توان گفت که مدیران منابع انسانی همواره با یک چالش بزرگ دوسویه به عنوان حفظ اعتبار نزد مدیران و کارکنان مواجه‌اند که باید تلاش کنند به هر طریق مناسب، رضایت این دو گروه را کسب کنند.
پورصمیمی ادامه داد: وقتی از مقوله جبران خدمات حرف می‌زنیم از همه پرداختی‌های یک سازمان به منابع انسانی خود در طول یک سال حرف می‌زنیم که فقط شامل پرداخت‌های نقدی و یا خدمات رفاهی نیست و گاهی اوقات حتی برگزاری کلاس‌های آموزشی را نیز در بر می‌گیرد.
مدرس و مشاور مدرس و مشاور حوزه مدیریت منابع انسانی، تدوین استراتژی جبران خدمات را نخستین گام برای برنامه‌ریزی این مفهوم در یک سازمان یا شرکت دانست و افزود: تدوین این برنامه به عوامل مختلفی از جمله دانستن واقعیت‌های سازمان و اجتماع، بودجه، تحلیل محیط و صنعت، تعادل داخلی، تعادل خارجی، الزامات قانونی، منافع ذینفعان، ‌نیازهای چند بعدی کارکنان، ایجاد انگیزش و تامین اهداف فردی و گروهی سازمان، بستگی دارد.
وی در ادامه به توضیح سه مدل حرفه‌ای، ‌آکادمیک و اختصاصی جبران خدمات و معایب و مزایای آنها پرداخت و خاطرنشان کرد: پیاده سازی هریک از این مدل‌ها با تغییراتی همراه است که هنر مدیران منابع انسانی را به نمایش می‌گذارد.
پورصمیمی تصریح کرد: در هریک از این مدل‌ها پیشنهادهایی برای تدوین و اجرای استراتژی جبران خدمات ارائه می‌شود که از آن جمله می‌توان به افزایش سهم حقوق متغیر، افزایش سهم و ترکیب سبد خدمات رفاهی، افزایش یا کاهش تعداد سبد جبران خدمات افزایش حقوق پایه به صورت عمومی، بهبود تعادل داخلی و خارجی، تدوین و اجرای مدل شایستگی و همچنین بازنگری آیین‌نامه حقوق و دستمزد اشاره کرد.
DSC_0162

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، پس از سخنان تکمیلی پورصمیمی- مدرس و مشاور مدرس و مشاور حوزه مدیریت منابع انسانی، این بار، نوبت روزبه بهرامی- مدیر پشتیبانی فنی چارگون بود تا از خدمات و امکاناتی که چارگون برای تحقق زمینه‌های جبران خدمات در سازمان‌ها و شرکت‌های مشتری ارائه می‌کند، بگوید.
او با تشریح مزیت‌های سیستم‌های یکپارچه منابع انسانی چارگون خاطر نشان کرد: نرم‌افزارهای متنوع حوزه مدیریت منابع انسانی دیدگاه اعم از تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور وغیاب، نظام پیشنهادات، آموزش، ارزیابی عملکرد، حقوق و دستمزد، بازنشستگی، خدمات رفاهی و نظرسنجی به عنوان ابزارهای اصلی برای نگهداشت اطلاعات، انجام محاسبات و مهمتر از همه گزارش‌گیری‌های مختلف می‌توانند بستر لازم برای اجرای یک استراتژی جبران خدمات در سازمان‌ها و شرکت‌ها را فراهم ‌کنند.
مدیر پشتیبانی فنی چارگون یادآورشد: تیم کارشناسی چارگون با وجود یکپارچگی نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه می‌توانند علاوه بر تحلیل داده‌های سازمان‌ها، ایجاد داشبورد اطلاعات و بومی‌سازی آنها، با ارائه آموزش‌های عمومی مفاهیم و یا آموزش‌های اختصاصی، شرکت‌ها و سازمان‌ها را در پیاده‌سازی استراتژی جبران خدمات همراهی کنند.
بنابراین گزارش، همایش جبران خدمات از استراتژی تا اجرا با پرسش و پاسخ بین حاضران و سخنرانان همایش به پایان رسید.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.