سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم افزارهای حوزه اتوماسیون اداری در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

آتنا صاحب پناه، کارشناس فروش محصول به روابط عمومی چارگون گفت: این سازمان با خرید نرم‌افزار مکاتبات، سرویس‌های ارسال و دریافت فکس و خدمات تبادل اطلاعات برون سازمانی(ECE ) از حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه تلاش دارد تا گردش اطلاعات در ساختار خود را آسان و بهینه کند.
وی ادامه داد: نرم‌افزار مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری دیدگاه با قابلیت‌های متعدد از جمله مدیریت دبیرخانه‌ها، تعریف ساختار بایگانی سازمان، حذف کاغذ از گردش مکاتبات، امکان بایگانی، آرشیو و جستجو و گزارش‌گیری از کلیه مراحل گردش مستندات و انعطاف‌پذیری به معنی قابلیت تعریف و ویرایش اطلاعات پایه و تعاریف سازمانی بدون لطمه به اطلاعات موجود و کاربرپسندی و امکانات شخصی سازی کمک می‌کند تا سازمان‌ها با استفاده از راهکارهای تحت وب و فناوری‌های نوین تبادل اطلاعات، فرصتی برای متمرکز سازی فعالیت‌های سازمانی و افزایش بهره‌وری پیدا کنند.
کارشناس فروش محصول چارگون یادآور شد: مکانیزه شدن فرآیندها در حوزه مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه علاوه بر حذف کاغذ، پاسخ‌گویی به مخاطبین اعم از سازمان‌ها و مراجعه‌کنندگان را تسریع می‌کند.
گفتنی است؛ مدیریت این پروژه از سوی شرکت چارگون به سرکار خانم شهرزاد فتاحی واگذار شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سازمان همیاری شهرداری‌های استان تهران می‌توانید به آدرس اینترنتی www.hamyaritehran.org.ir مراجعه کنید.

اشتراک گذاری :