پروژه هوشمندسازی سیستم منابع انسانی وزارت بهداشت و درمان رونمایی شد

فرآیند هوشمندسازی سیستم منابع انسانی وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه در دانشگاه علوم‌ پزشکی ایران رونمایی شد.


به گزارش روابط عمومی چارگون، این همایش با حضور نمایندگانی از وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو و همچنین کارشناسان و مدیران دانشگاه‌های علوم پزرشکی ایران،‌تهران، جندی‌شاپور و تبریز برگزار شد.
در این همایش علاوه بر معرفی فرآیند هوشمندسازی سیستم منابع انسانی دانشگاه‌های کشور درباره چگونگی کارکرد و مزایای این فرآیند سخن گفته شد. معرفی سیستم جامع منابع انسانی، معرفی BI و سیستم جامع تشکیلات دیدگاه نیز بخش ‌های دیگر این همایش بودند.
پروژه هوشمندسازی وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان غذا و دارو از یکسال قبل و با درخواست مدیران وزارت بهداشت آغاز شد.
با اجرای فرآیند هوشمندسازی، ضمن اطمینان از صحت اطلاعات و داده‌ها، محاسبات به درستی و با کیفیت انجام می‌شوند و امکان ارائه بهترین و دقیق‌‌ترین گزارش‌های مدیریتی برای مدیران مهیا می‌شود و آنها می‌توانند با اتکا به این گزارشات، ‌بهترین تصمیمات را برای آینده سازمان اتخاذ کنند.
آقایان مهدی عامری- مدیر راهکار مالی و مدیریت فرآیندها، پویا کامیار- کارشناس بانک‌های اطلاعاتی، مهیار رشیدی- سرپرست واحد پشتیبانی منابع انسانی به همراه خانم‌ها ‌سرور رضایی-سرپرست دفتر مسئولین حساب، سپیده شادمهر-کارشناس مسئول توسعه و نگهداشت نرم‌افزار، سپیده خادمی و غزاله صوینی‌نژاد در این همایش توضیحات لازم را به مدعوین ارائه کردند.

برچسب ها: , , , , , ,