وبینار «امنیت و پایداری سیستم‌‌ها» از سلسله وبینارهای سازمان خلاق به همت شرکت چارگون و با هدف ارائه تجربیات و دانش روز در حوزه امنیت و پایداری نرم‌افزارهای سازمانی، 28 تیر ماه برگزار می‌شود.

در یک سازمان خلاق محافظت از داده‌های سازمان از دغدغه‌های همیشگی مدیران سیستم‌های اطلاعاتی و پروژه‌های فناوری اطلاعات، است.

از سوی دیگر سازمان خلاق برای حفظ کارکرد بهینه نیاز به نگهداری زیرساخت‌های متنوع خود دارد. موضوعات امنیت و پایداری سیستم‌ها یکی از مهم‌ترین مباحث در نگهداری زیرساخت‌هاست.

ما در چارگون همواره تلاش کرده‌ایم بهترین تجربه‌ها و راهکارها در خصوص افزایش امنیت و پایداری در سیستم‌‌ها و نرم‌افزارهای سازمانی را با مخاطبان به اشتراک بگذاریم. از این رو در این وبینار با ارائه تجربیات خود در حوزه خدمات پشتیبانی فنی مانند مکانیزم‌های HA و DR، استراتژی‌های بکاپ، تست بازیابی نسخ پشتیبان، آرشیو اطلاعات فایل‌ها و اقدامات و قابلیت‌های امنیتی را به علاقه‌مندان ارائه می‌کنیم.

 

بخش‌های مختلف وبینار امنیت و پایداری سیستم‌ها

در بخش اول رویداد مباحثی مثل اهمیت امنیت در سازمان‌ها، دستاوردهای خدمات پشتیبانی فنی چارگون، تجربه مشتریان چارگون از امنیت و پایداری، تازه‌های فناوری در حوزه امنیت و پایداری، پشتیبانی پیشگیرانه و عملکرد نرم‌افزار دیدبان و مخاطرات پنهان امنیت سایبری (APT) مطرح می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

بخش دوم وبینار «امنیت و پایداری سیستم‌‌ها» به برگزاری نشست تخصصی متخصصان حوزه مدیریت امنیت و پایداری با عنوان «چالش‌های امنیتی سازمان‌ها» اختصاص دارد. در این بخش متخصصان از حوزه‌های مختلف به تبادل نظر درباره اهمیت امنیت و پایداری در سازمان‌های خلاق می‌پردازند.

محتوای این رویداد شامل مباحث تئوریک و عملی از مباحث امنیت و پایداری سیستم‌های نرم‌افزاری است و به همراه تجربه واقعی کارشناسان و مدیران سازمان‌های مختلف ارائه می‌شود. کارشناسان فناوری اطلاعات، متخصصان امنیت نرم افزار، مدیران کسب ‌و کارها و دانشجویان شاخه‌های مختلف نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌توانند مخاطب این رویداد هستند.

حضور در این رویداد برای علاقه‌مندان حوزه امنیت سیستم‌ها رایگان است و کافی‌ است برای حضور در رویداد از لینک زیر ثبت‌نام کنند.

 

وبینار امنیت و پایداری سیستم ها

اشتراک گذاری :