پرش به محتوای اصلی

پارک علم و فناوری استان قم به نرم‌افزارهای دیدگاه مجهز می‌شود

پارک علم و فناوری استان قم با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای دیدگاه از راهکارهای اتوماسیون اداری، مدیریت فرآیندها و منابع انسانی در فهرست مشتریان چارگون جای گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، پارک علم و فناوری استان قم، نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، ارزیابی عملکرد، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد را از راهکار منابع انسانی برگزیده است.
این سازمان همچنین نرم‌افزارهای مکاتبات‌5، دیدگاه همراه و نرم‌افزارBPMS5 را برای نصب و راه‌اندازی در سازمان خود انتخاب کرده است.
شرکت چارگون با تمرکز ویژه بر پتانسیل‌های بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی، سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی را تحلیل کرده و با طراحی بستر یکپارچه و امکان ارتباط با سایر نرم‌افزارهای دیدگاه، سازمان مشتری را در تحقق اهدافش یاری می‌کند.
سیستم‌های مدیریت منابع انسانی دیدگاه علاوه بر مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی‌ از اتلاف منابع جلوگیری می‌کند و افزایش‌ بهره‌وری و پویایی بیشتر سرمایه‌های انسانی و مالی سازمان را به ارمغان می‌آورد.
در حوزه اتوماسیون اداری نیز نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، صرفا ابزاری برای مکانیزه کردن دفتر اندیکاتور سازمان نیست؛ بلکه تغییر فرآیندها و مهندسی مجدد تعاملات سازمانی را امکان‌پذیر می‌کند.
این نرم‌افزار مفاهیمی مانند پیش‌نویس الکترونیک، نامه‌های داخلی و بسترهای الکترونیک برای پیگیری عملکرد سازمان را فراهم می‌کند و کاهش هزینه‌ها و حذف کاغذ از چرخه امور اداری، ایجاد سرعت و شفافیت در سازمان‌ها را به دنبال دارد.
نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه از راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از اولین محصولاتی است که در شرکت چارگون توسعه داده شده است و با استفاده بیش از یک میلیون کاربر در سازمان‌های مشتری از کامل‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای دیدگاه به‌شمار می‌آید.
گفتنی است مدیریت این پروژه را از سوی چارگون جناب آقای مهدی راد برعهده دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.