سازمان امور مالیاتی کشور با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نصب پایشگر دامنه همکاری خود با چارگون را توسعه داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، سازمان امور مالیاتی کشور از مشتریان بزرگ چارگون است که کاربران آن در حال حاضر از نرم‌افزارهای مختلف حوزه اتوماسیون اداری و زیرساخت دیدگاه بهره می‌برند. در این سازمان تاکنون نرم‌افزارهای مکاتبات، دیدگاه همراه و سرویس‌های تبادل اطلاعات برون‌سازمانی و درون‌سازمانی SYNC ،link، ECE بهره‌برداری می‌شود.
نصب و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار پایشگر دیدگاه  در سازمان امور مالیاتی کل کشور با هدف تسهیل فرآیندهای نگهداری و پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» و برطرف ساختن مشکلات احتمالی پیش از وقوع، صورت گرفته است.
نرم‌افزار پایشگر دیدگاه با امکانات مختلف مانند بررسی وضعیت سرویس‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و سرویس‌های لازم برای کارکرد آن، بررسی وضعیت ارتباطی سرورهای دارای سرویس sync و سفارشی‌سازی براساس ساختار و استانداردهای سازمان، افزایش بهره‌وری سازمان امورمالیاتی کل کشور را به همراه خواهد داشت.
از دیگر حوزه‌هایی که نرم‌افزار پایشگر به کنترل و نظارت بر آنها کمک می‌کند می‌توان به نمایش روند رشد نامه‌ها، پیش‌نویس‌ها، پیام‌ها و فکس‌ها، اعلام کاربران مشکوک سیستم عامل و بانک اطلاعاتی و امکان ارسال اخطارهای لازم از طریق ایمیل و پیام کوتاه و سایر امکانات به شرکت‌ها و سازمان‌ها در بهینه کردن عملکرد سیستم‌ها و افزایش ضریب امنیتی آن‌ها اشاره کرد.
چنانچه نرم‌افزار تشخیص دهد که هر یک از منابع سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری ممکن است دچار وضعیت غیرمنتظره‌ای شوند یا روند استفاده از آن‌ها غیر معمول باشد، مدیر سیستم از طریق ارسال ایمیل و پیامک مطلع می‌شود و می‌تواند به آن موضوع رسیدگی کند.
گفتنی است مدیریت این پروژه از سوی چارگون به جناب آقای ابراهیم قلی‌پور واگذار شده است.

اشتراک گذاری :