پرش به محتوای اصلی

اختتام پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت داروسازی آتی فارمد

پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت داروسازی آتی فارمد با نصب و استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، سرویس ارسال و دریافت فکس، پرسنلی و حضور و غیاب با موفقیت به پایان رسید. شرکت داروسازی آتی فارمد بنا بر نیاز به استفاده از سیستم جامع اداری در واحدهای مختلف سازمانی اعم از اداری، مالی و منابع انسانی، تصمیم به خریداری مجموعه نرم‌افزار سازمانی گرفت و با بررسی ویژگی‌های مختلف نرم افزارهای سازمانی با توجه به مبتنی بر وب بودن مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و همچنین استفاده از این مجموعه نرم‌افزاری از طرف شرکت‌های دارویی مشابه، اقدام به خرید نرم‌افزارهای یادشده نمود.

هم‌اکنون، این سیستم‌ها در دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران و کارخانه راه‌اندازی شده است. از منافع ایجادشده در شرکت آتی فارمد به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزارهای یادشده، می‌توان به ارسال مکاتبات و فکس‌ها از طریق سیستم مکاتبات دیدگاه و سهولت در پیگیری و جستجو گزارش‌گیری نامه‌ها و دسترسی به تمامی احکام پرسنلی، مشاهده کارکرد حضور پرسنل و آرشیو مرخصی‌ها و ماموریت‌ها اشاره کرد.

شرکت داروسازی آتی فارمد (سهامی خاص) مورخ 8/3/90 تحت شماره405114 و به شناسه ملی 10320559117 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است. این شرکت تحت سرمایه‏ گذاری مشترک با شرکت  Stragenسوئیس به عنوان یکی از پیشرفته‏‌ترین و مدرن‏ترین شرکت‏ های داروسازی در ایران و خاورمیانه با هدف تولید فرآورده ‏های هورمونی خوراکی بر اساس اصول و استانداردهای اروپایی و به صورت ماژولار (پیش ساخته) ساخته شده و گواهینامه‏ های اروپا از جمله GDP،GSP، GMP را کسب خواهد کرد.
حصول برند برتر داخلی در زمینه تولید داروهای هورمونی خوراکی چشم‌انداز این شرکت است و جهت دستیابی به آن اقدام به تولید و عرضه داروهای هورمونی خوراکی با بهره‏ گیری از فن‏آوری‏ های نوین، براساس استانداردهای بین‏ المللی و تحت همکاری تولیدکنندگان برتر دارو در دنیا جهت ارتقاء سلامت اقشار مختلف جامعه و افزایش کیفیت درمان ارائه شده توسط جامعه متخصصین پزشکی نموده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

پروژه تولید فراورده‌های هورمونی با حضور شرکت  Stragenبه عنوان یکی از سرمایه‌گذارهای شرکت آتی فارمد و سهیم بودن یک شرکت اروپایی، اولین شراکت خارجی در صنعت دارویی کشور بعد از انقلاب اسلامی محسوب می شود و فوائد فراوانی را از جمله استفاده از  R&Dشرکت استراژن به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه تولید داروها با فن آوری بالا ( High Tech )، امکان تولید داروهای هورمونی تحت لیسانس شرکت استراژن و ساخت اولین مجموعه دارویی که دارای استانداردها و معیارهای جهانی، عائد صنعت داروسازی کشور خواهد کرد.

فعالیت اصلی شرکت داروسازی استراژن انتخاب، توسعه و ثبت محصولات ژنریک استراژیک با کیفیت استاندارد است که توزیع و تمرکز ابتدایی آن در اروپا و در حال حاضر در سراسر دنیا است. استراژن توزیع محصولات خود را از طریق شرکت های تابعه خود در 8 کشور و همچنین از طریق شرکت های اصلی داروهای ژنریک در کشورهای دیگر انجام می‌دهد. فعالیت این شرکت در زمینه هورمون‌های خوراکی، داروهای تزریقی ضد سرطان، پوست، آنتی بیوتیک و قلب و عروق و هدف اصلی این شرکت پیشرو بودن در ثبت داروهای ژنریک در اروپا است.
اطلاعات تکمیلی از طریق سایت به آدرس   www.atipharmed.com دسترس است.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی قرار گرفت
نرم‌افزار اموال مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی قرار گرفت

نرم‌افزار اموال از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه مورد تایید اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی ... ادامه مطلب »

فکس
فکس

با استفاده از سیستم فکس به عنوان یکی از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان متمرکز سازی ... ادامه مطلب »

تشکیلات سازمانی
تشکیلات سازمانی

سیستم تشکیلات سازمانی به عنوان بخشی از سیستم جامع حوزه منابع انسانی است که مدیریت واحدها، پست‌ها و مشاغل سازمان ... ادامه مطلب »

سیستم جامع رفاه

از آنجا که ارائه خدمات رفاهی یکی ابزارهای موثر در ایجاد انگیزه و جبران خدمات پرسنل محسوب می‌شود، مدیریت تسهیلات ... ادامه مطلب »

خرید و تدارکات
خرید و تدارکات

برنامه‌ریزی و سامان‌دهی فرآیند خرید و تأمین کالا و خدمات، به گونه‌ای که بهترین انتخاب با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین ... ادامه مطلب »

دیدگاه همراه
دیدگاه همراه

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ... ادامه مطلب »

راهکار سازمان‌های توزیع‌شده
راهکار سازمان‌های توزیع‌شده

پراکندگی جغرافیایی یکی از اصول اجتناب‌ناپذیر بنگاه‌های کاری بزرگ است که به واسطه آن کاهش هزینه‌های ارتباطی و تسهیل و ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.