اختتام پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت داروسازی آتی فارمد

پروژه استقرار «مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه» در شرکت داروسازی آتی فارمد با نصب و استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات، سرویس ارسال و دریافت فکس، پرسنلی و حضور و غیاب با موفقیت به پایان رسید. شرکت داروسازی آتی فارمد بنا بر نیاز به استفاده از سیستم جامع اداری در واحدهای مختلف سازمانی اعم از اداری، مالی و منابع انسانی، تصمیم به خریداری مجموعه نرم‌افزار سازمانی گرفت و با بررسی ویژگی‌های مختلف نرم افزارهای سازمانی با توجه به مبتنی بر وب بودن مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و همچنین استفاده از این مجموعه نرم‌افزاری از طرف شرکت‌های دارویی مشابه، اقدام به خرید نرم‌افزارهای یادشده نمود.

هم‌اکنون، این سیستم‌ها در دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران و کارخانه راه‌اندازی شده است. از منافع ایجادشده در شرکت آتی فارمد به واسطه راه‌اندازی نرم‌افزارهای یادشده، می‌توان به ارسال مکاتبات و فکس‌ها از طریق سیستم مکاتبات دیدگاه و سهولت در پیگیری و جستجو گزارش‌گیری نامه‌ها و دسترسی به تمامی احکام پرسنلی، مشاهده کارکرد حضور پرسنل و آرشیو مرخصی‌ها و ماموریت‌ها اشاره کرد.

شرکت داروسازی آتی فارمد (سهامی خاص) مورخ 8/3/90 تحت شماره405114 و به شناسه ملی 10320559117 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است. این شرکت تحت سرمایه‏ گذاری مشترک با شرکت  Stragenسوئیس به عنوان یکی از پیشرفته‏‌ترین و مدرن‏ترین شرکت‏ های داروسازی در ایران و خاورمیانه با هدف تولید فرآورده ‏های هورمونی خوراکی بر اساس اصول و استانداردهای اروپایی و به صورت ماژولار (پیش ساخته) ساخته شده و گواهینامه‏ های اروپا از جمله GDP،GSP، GMP را کسب خواهد کرد.
حصول برند برتر داخلی در زمینه تولید داروهای هورمونی خوراکی چشم‌انداز این شرکت است و جهت دستیابی به آن اقدام به تولید و عرضه داروهای هورمونی خوراکی با بهره‏ گیری از فن‏آوری‏ های نوین، براساس استانداردهای بین‏ المللی و تحت همکاری تولیدکنندگان برتر دارو در دنیا جهت ارتقاء سلامت اقشار مختلف جامعه و افزایش کیفیت درمان ارائه شده توسط جامعه متخصصین پزشکی نموده است.

پروژه تولید فراورده‌های هورمونی با حضور شرکت  Stragenبه عنوان یکی از سرمایه‌گذارهای شرکت آتی فارمد و سهیم بودن یک شرکت اروپایی، اولین شراکت خارجی در صنعت دارویی کشور بعد از انقلاب اسلامی محسوب می شود و فوائد فراوانی را از جمله استفاده از  R&Dشرکت استراژن به عنوان یک شرکت پیشرو در عرصه تولید داروها با فن آوری بالا ( High Tech )، امکان تولید داروهای هورمونی تحت لیسانس شرکت استراژن و ساخت اولین مجموعه دارویی که دارای استانداردها و معیارهای جهانی، عائد صنعت داروسازی کشور خواهد کرد.

فعالیت اصلی شرکت داروسازی استراژن انتخاب، توسعه و ثبت محصولات ژنریک استراژیک با کیفیت استاندارد است که توزیع و تمرکز ابتدایی آن در اروپا و در حال حاضر در سراسر دنیا است. استراژن توزیع محصولات خود را از طریق شرکت های تابعه خود در 8 کشور و همچنین از طریق شرکت های اصلی داروهای ژنریک در کشورهای دیگر انجام می‌دهد. فعالیت این شرکت در زمینه هورمون‌های خوراکی، داروهای تزریقی ضد سرطان، پوست، آنتی بیوتیک و قلب و عروق و هدف اصلی این شرکت پیشرو بودن در ثبت داروهای ژنریک در اروپا است.
اطلاعات تکمیلی از طریق سایت به آدرس   www.atipharmed.com دسترس است.

برچسب ها: ,