پنجمین گردهمایی سالانه شرکت چارگون با عنوان گفتمان سازمانی، 5 دی ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

banner seminar

به گزارش روابط عمومی چارگون، این گردهمایی با حضور نمایندگان بیش از 1200 سازمان مشتری و رونمایی از محصولات و خدمات جدید چارگون برپا می‌شود.
از آنجا که روال‌های اجرایی در سازمان‌ها با درک جدید کاربران از ابزارهای ارتباطی تغییر یافته‌ است، چارگون تلاش می‌کند تا با توسعه محصولات گذشته و ارائه محصولات و خدمات جدید خود ،امکان دستیابی سازمان‌ها به فضای گفتمان سازمانی که موجب رشد و بالندگی خواهد شد را بیش از پیش فراهم سازد.
بنابراین گزارش، برگزاری نشست تخصصی با عنوان ”نرم‌افزارهای سازمانی بر لبه فناوری“ بخش دیگری از برنامه‌های این گردهمایی خواهد بود . از آنجاییکه حوزه نرم‌افزارهای سازمانی با توجه به تعداد زیاد کاربران و حجم بالای تعاملات، بخش مهمی از اکوسیستم فناوری اطلاعات را تشکیل می‌دهد، لزوم بررسی فرصت‌ها و چالش‌های این حوزه با توجه به تحولات سریع فناوری بیش‌ازپیش احساس می‌شود. بر همین اساس برای دومین سال متوالی چارگون در بخش دوم گردهمایی سالانه مشتریان خود با دعوت از مدیران و صاحب نظران، میزبان نشست تخصصی، خواهد بود.
در پنجمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون 5 کارگاه آموزشی نیز برای علاقمندان برگزار خواهد شد. موضوعات این کارگاه‌ها را عناوین متنوعی از جمله معرفی خدمات مانور بازیابی، log shipping، قابلیت پایداری و تقسیم بار، پایشگر و مرور کلی مباحث نگهداری سرور، مروری بر تجربیات برجسته استقرار سیستم‌های یکپارچه منابع انسانی، مروری بر تجربیات برجسته استقرار نظام مالی تعهدی در سازمان منتخب، معرفی نسل جدید حوزه اتوماسیون اداری (دیدگاه 5)، ESS، BPMS از نگاه کاربر نهایی، مدیریت جلسات و کار‌‌ها، مجموعه نرم‌افزاری مدیریت فرآیندهای شامل می‌شوند.
این گردهمایی با تقدیر از سازمان الکترونیک برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.
گفتنی است؛ علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پنجمین گردهمایی سالانه مشتریان چارگون می‌توانند به آدرس https://chargoon.com/seminar مراجعه کنند.

اشتراک گذاری :