کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون از راه‌اندازی و عملیاتی شدن نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در پژوهشگاه نیرو با 400 کاربر خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سمیرا صابری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: پژوهشگاه نیرو با خرید نرم‌افزارهای متعدد از راهکار اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه در تلاش است تا ساختار سازمانی خود را به درجه‌ای مطلوب از پویایی برساند.
وی ادامه داد: استقرار نرم‌افزار مکاتبات ۵ دیدگاه نخستین سیستم عملیاتی شده به صورت «سمت‌‎مدار» مطابق آئین‌نامه مکاتبات در این پژوهشگاه‌ست که با وجود چالش‌هایی در ساختار اداری و تشکیلاتی برای ۴۰۰ نفر از پرسنل این پژوهشگاه راه‌اندازی شده است.
صابری یادآور شد: در مدت زمان ۳ ماه از سوم تیرماه تا پایان شهریورماه همراه با مهزاد شریفی در پژوهشگاه نیرو مستقر شدیم و ضمن وارد کردن اطلاعات لازم، فرهنگ‌سازی و بستر آموزشی بکارگیری کلیه قابلیت‌ها و فیچرهای موجود در سیستم را برای کاربران فراهم کردیم.
به گفته وی،‌ برگزاری دوره‌های آموزشی برای گروه‌های مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، مسئولین ثبت و همچنین تقویت و راه‌اندازی دبیرخانه، ‌مهمترین اقدامات برای بهره‌برداری بهینه نرم‌افزار مکاتبات در پژوهشگاه نیرو بود.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: در حال حاضر و با وجود الزام کاربران برای حذف کامل کاغذ و انجام امور به صورت مکانیزه، بانک اطلاعاتی قدرتمندی از اسناد و آرشیو نامه‌ها در مجموعه پژوهشگاه نیرو ایجاد شده است. ضمن اینکه آرشیو اطلاعات از حالت «شخص‌محور» خارج شده و با ایجاد ساختار اولیه تشکیلاتی به صورت «سمت‌محور»، ساماندهی شده‌اند؛ به این ترتیب که اطلاعات با تغییر افراد و جابجایی آنها انتقال نمی‌یابند.
وی همچنین از تجهیز دبیرخانه پژوهشگاه نیرو به سرویس ECE و FAX خبرداد و افزود: با راه‌اندازی این سرویس‌ها دبیرخانه قوت بیشتری گرفته است و با حضور ثابت ۲ کاربر، گردش مکاتبات اداری در مسیرهای درست صورت می‌گیرد و با تقویت بانک اطلاعاتی مجموعه همراه می‌شود.
به گفته صابری، پس از عملیاتی شدن نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در پژوهشگاه نیرو ،نصب و راه‌اندازی سایر نرم‌افزارهای خریداری شده توسط این مجموعه شامل نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضوروغیاب و ارزیابی عملکرد برای بیش از ۷۰۰ نفر از پرسنل آن، آغاز خواهند شد.

اشتراک گذاری :