پرش به محتوای اصلی

کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خبر داد: ایجاد بانک اطلاعاتی و گردش اداری مطلوب در پژوهشگاه نیرو با مکاتبات دیدگاه 5

کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون از راه‌اندازی و عملیاتی شدن نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در پژوهشگاه نیرو با 400 کاربر خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سمیرا صابری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: پژوهشگاه نیرو با خرید نرم‌افزارهای متعدد از راهکار اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه در تلاش است تا ساختار سازمانی خود را به درجه‌ای مطلوب از پویایی برساند.
وی ادامه داد: استقرار نرم‌افزار مکاتبات ۵ دیدگاه نخستین سیستم عملیاتی شده به صورت «سمت‌‎مدار» مطابق آئین‌نامه مکاتبات در این پژوهشگاه‌ست که با وجود چالش‌هایی در ساختار اداری و تشکیلاتی برای ۴۰۰ نفر از پرسنل این پژوهشگاه راه‌اندازی شده است.
صابری یادآور شد: در مدت زمان ۳ ماه از سوم تیرماه تا پایان شهریورماه همراه با مهزاد شریفی در پژوهشگاه نیرو مستقر شدیم و ضمن وارد کردن اطلاعات لازم، فرهنگ‌سازی و بستر آموزشی بکارگیری کلیه قابلیت‌ها و فیچرهای موجود در سیستم را برای کاربران فراهم کردیم.
به گفته وی،‌ برگزاری دوره‌های آموزشی برای گروه‌های مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، مسئولین ثبت و همچنین تقویت و راه‌اندازی دبیرخانه، ‌مهمترین اقدامات برای بهره‌برداری بهینه نرم‌افزار مکاتبات در پژوهشگاه نیرو بود.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: در حال حاضر و با وجود الزام کاربران برای حذف کامل کاغذ و انجام امور به صورت مکانیزه، بانک اطلاعاتی قدرتمندی از اسناد و آرشیو نامه‌ها در مجموعه پژوهشگاه نیرو ایجاد شده است. ضمن اینکه آرشیو اطلاعات از حالت «شخص‌محور» خارج شده و با ایجاد ساختار اولیه تشکیلاتی به صورت «سمت‌محور»، ساماندهی شده‌اند؛ به این ترتیب که اطلاعات با تغییر افراد و جابجایی آنها انتقال نمی‌یابند.
وی همچنین از تجهیز دبیرخانه پژوهشگاه نیرو به سرویس ECE و FAX خبرداد و افزود: با راه‌اندازی این سرویس‌ها دبیرخانه قوت بیشتری گرفته است و با حضور ثابت ۲ کاربر، گردش مکاتبات اداری در مسیرهای درست صورت می‌گیرد و با تقویت بانک اطلاعاتی مجموعه همراه می‌شود.
به گفته صابری، پس از عملیاتی شدن نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در پژوهشگاه نیرو ،نصب و راه‌اندازی سایر نرم‌افزارهای خریداری شده توسط این مجموعه شامل نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضوروغیاب و ارزیابی عملکرد برای بیش از ۷۰۰ نفر از پرسنل آن، آغاز خواهند شد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.