کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خبر داد: ایجاد بانک اطلاعاتی و گردش اداری مطلوب در پژوهشگاه نیرو با مکاتبات دیدگاه 5

کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون از راه‌اندازی و عملیاتی شدن نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در پژوهشگاه نیرو با 400 کاربر خبر داد.

سمیرا صابری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اعلام این خبر افزود: پژوهشگاه نیرو با خرید نرم‌افزارهای متعدد از راهکار اتوماسیون اداری و منابع انسانی دیدگاه در تلاش است تا ساختار سازمانی خود را به درجه‌ای مطلوب از پویایی برساند.
وی ادامه داد: استقرار نرم‌افزار مکاتبات ۵ دیدگاه نخستین سیستم عملیاتی شده به صورت «سمت‌‎مدار» مطابق آئین‌نامه مکاتبات در این پژوهشگاه‌ست که با وجود چالش‌هایی در ساختار اداری و تشکیلاتی برای ۴۰۰ نفر از پرسنل این پژوهشگاه راه‌اندازی شده است.
صابری یادآور شد: در مدت زمان ۳ ماه از سوم تیرماه تا پایان شهریورماه همراه با مهزاد شریفی در پژوهشگاه نیرو مستقر شدیم و ضمن وارد کردن اطلاعات لازم، فرهنگ‌سازی و بستر آموزشی بکارگیری کلیه قابلیت‌ها و فیچرهای موجود در سیستم را برای کاربران فراهم کردیم.
به گفته وی،‌ برگزاری دوره‌های آموزشی برای گروه‌های مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، مسئولین ثبت و همچنین تقویت و راه‌اندازی دبیرخانه، ‌مهمترین اقدامات برای بهره‌برداری بهینه نرم‌افزار مکاتبات در پژوهشگاه نیرو بود.
کارشناس استقرار اتوماسیون اداری چارگون خاطرنشان کرد: در حال حاضر و با وجود الزام کاربران برای حذف کامل کاغذ و انجام امور به صورت مکانیزه، بانک اطلاعاتی قدرتمندی از اسناد و آرشیو نامه‌ها در مجموعه پژوهشگاه نیرو ایجاد شده است. ضمن اینکه آرشیو اطلاعات از حالت «شخص‌محور» خارج شده و با ایجاد ساختار اولیه تشکیلاتی به صورت «سمت‌محور»، ساماندهی شده‌اند؛ به این ترتیب که اطلاعات با تغییر افراد و جابجایی آنها انتقال نمی‌یابند.
وی همچنین از تجهیز دبیرخانه پژوهشگاه نیرو به سرویس ECE و FAX خبرداد و افزود: با راه‌اندازی این سرویس‌ها دبیرخانه قوت بیشتری گرفته است و با حضور ثابت ۲ کاربر، گردش مکاتبات اداری در مسیرهای درست صورت می‌گیرد و با تقویت بانک اطلاعاتی مجموعه همراه می‌شود.
به گفته صابری، پس از عملیاتی شدن نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در پژوهشگاه نیرو ،نصب و راه‌اندازی سایر نرم‌افزارهای خریداری شده توسط این مجموعه شامل نرم‌افزارهای پرسنلی، تشکیلات سازمانی، حضوروغیاب و ارزیابی عملکرد برای بیش از ۷۰۰ نفر از پرسنل آن، آغاز خواهند شد.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,