ارائه پیشنهاد مشتریان چارگون برای افزایش محصولات موبایلی دیدگاه همراه

سرپرست واحد تولید نرم افزار اندروید چارگون گفت: سازمان‌های مشتری از تقسیم‌بندی اپلیکیشن‌های دیدگاه همراه و توسعه بخش‌های مختلف آن در ششمین گردهمایی سالانه مشتریان استقبال کردند.

رضا طاعتی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: مراجعه سازمان‌های مشتری به غرفه دیدگاه همراه نسبت به سال قبل چندین برابر شده بود و پرسش‌های متعددی درباره محصولات دیدگاه در حوزه موبایل ارائه می‌شد.
وی ادامه داد: عمده مشتریان، سوالاتی درباره مکاتبات و امکان ارسال پیشنویس، جستجو در کارتابل، ویرایش پیش‌نویس و نامه از دیدگاه همراه داشتند که کارشناسان مستقر در غرفه موبایل به این سئوالات پاسخ می‌دادند.
سرپرست واحد تولید نرم‌افزار اندروید چارگون خاطرنشان کرد: علاوه بر استقبال محصولات موبایلی دیدگاه، برخی از سازمان‌های مشتری پیشنهادهایی هم برای داشتن مرکز مدیریت در دیدگاه همراه، موضوع ‌لایسنس محصولات و همچنین افزوده شدن اپلیکیشن‌های جدید به ویژه در حوزه مالی داشتند که طبعا این درخواست‌ها و نظرات جمع‌آوری و ثبت شدند.
طاعتی، همچنین به استقبال مشتریان از ارائه بات اختصاصی تلگرام اشاره کرد: درباره این محصول جدید چارگون، سئوالات زیادی از کارشناسان مستقر در غرفه موبایل پرسیده شد، به ویژه در حوزه امنیت و محدودیت‌ استفاده از این ویژگی در ساختارهای سازمانی مواردی مطرح شد و همکاران چارگون در این زمینه پاسخ دادند که بات اختصاصی تلگرام نیز مانند سایر محصولات برگرفته از بسترهای موجود و تکنولوژی‌ روز، در صورت نیاز سازمان‌های مشتری می‌تواند با حفظ امنیت کامل در اختیار آنها قرار بگیرد.