پرش به محتوای اصلی

چارگون در نمایشگاه نخستین همایش فناوری اطلاعات صنعت آب و برق حضور خواهد یافت

شرکت چارگون با هدف معرفی و ارائه نرم‌افزارهای دیدگاه در نمایشگاه نخستین همایش فناوری اطلاعات صنعت آب و برق حضور خواهد یافت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

ab niro (2)

به گزارش روابط عمومی چارگون، این سمینار دو روزه 12 و13 مرداد ماه در دانشگاه شهید بهشتی با حضور مسئولین ارشد حوزه IT کشور، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و روسای دفاتر رشد و دانشگاه‌ها و مدایران عامل و فناوری اطلاعات شرکت‌های زیر مجموعه صنعت آب و برق برگزار می‌شود.
بنابراین گزارش، از شرکت چارگون نیز به عنوان ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای جامع منابع انسانی، مالی و لجستیک به وزارت نیرو و شرکت‌های زیر مجموعه، دعوت شده تا در نمایشگاه این سمینار تخصصی، مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه را به شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت آب و برق معرفی کند.
مصطفی حصامی- مدیر پروژه چارگون در وزارت نیرو با تاکید بر تحول مثبت و تاثیرگذار مجموعه نرم‌افزار‌ی دیدگاه در ساختارهای اداری، مالی و پشتیبانی این وزارتخانه گفت: در حال حاضر به غیر از مجموعه وزارتخانه نیرو با بیش از 600 کاربر فعال، چندین شرکت بزرگ زیر مجموعه این وزارتخانه مانند شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، شرکت‌های آب و فاضلاب استان‌ها و شرکت‌ مادر تخصصی تولید برق حرارتی ایران از جمله بهره‌برداران مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه هستند.
وی ادامه داد: در نخستین همایش فناوری اطلاعات صنعت آب و برق بیش از 200 شرکت زیر مجموعه وزارت نیرو و یا شرکت‌های مرتبط با این صنعت حضور خواهند داشت که فرصتی مناسب برای آشنایی آنها با راهکار‌های برتر شرکت چارگون در این حوزه خواهد بود‌.
وی افزود: روش‌های موفق در استقرار نرم‌افزار‌ها، خدمات متمایز پشتیبانی و پویایی و انعطاف نرم‌افزارهای مجموعه دیدگاه، موجب برتری قابل توجه شرکت چارگون در بین شرکت‌های فعال در حوزه نرم‌افزار صنعت آب و برق کشور شده است.
لازم به ذکر است که غرفه چارگون در نمایشگاه همایش فناوری اطلاعات صنعت آب و برق در غرفه شماره 20 دایر است و نیز کارشناسان چارگون در دو کارگاه آموزشی از ساعت 14 الی 16 روز اول و ساعت 11 تا 13 روز دوم همایش در سالن پروین اعتصامی، اطلاعاتی جامعی درباره ویژگی‌ها و خدمات مجموعه دیدگاه ارائه خواهند کرد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.