شرکت چارگون با ارائه محصولات خود در حوزه نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری در چهلمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور شرکت کرد.

DSC_0453

به گزارش روابط عمومی چارگون، چهلمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور با شعار “به سوی نظام اداری یکپارچه؛ هوشمند و همراه” چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزارشد.
در نمایشگاه مدیریت اسناد و اتوماسیون اداری که درحاشیه این اجلاس با حضور رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، معاون پشتیبانی و تحول اداری ریاست جمهوری و مدیرکل دبیرخانه مرکزی ریاست جمهوری افتتاح شد، غرفه شرکت چارگون با استقبال مدیران و کارشناسان سازمان‌ها و ادارات مختلف همراه بود.
فرزاد رحمانی- مدیرعامل شرکت چارگون به همراه جمعی از کارشناسان شرکت در گفت‌وگو با بازدیدکنندگان نمایشگاه، آخرین محصولات مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه به ویژه درحوزه اتوماسیون اداری را معرفی کردند.
در غرفه چارگون علاوه برمجموعه کامل نرم‌افزارهای دیدگاه در حوزه‌های منابع انسانی، مالی، لجستیک اتوماسیون اداری، خدمات سامانه سپاد، دیدگاه همراه و سایر محصولات به بازدیدکنندگان معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی چارگون، اشعریون از بخش ICT سازمان حج و زیارت ضمن بازدید از محصولات ارائه شده درغرفه چارگون درباره تجربه همکاری این سازمان حج و زیارت با شرکت چارگون گفت: ما دو سال است با دو سیستم منابع انسانی و پرسنلی با چارگون همکاری می‌کنیم و به تازگی نیز محصول حضور و غیاب این شرکت را خریداری کرده‌ایم.
وی با اشاره به پشتیبانی چارگون از محصولات استقراریافته خود در سازمان حج و زیارت تاکیدکرد: پشتیبانی چارگون،خوب و پویاست‌ و به همه نیازها و درخواست‌های سازمان جواب مناسب می‌دهد؛ اما سازمان حج و زیارت به همدلی و همکاری بیشتر دوستانش در چارگون نیازمند است تا در زمان کمتری به خواسته‌هایش رسیدگی شود.
مدیران و کارشناسان بانک توسعه صادرات نیز ضمن بازدید از غرفه چارگون،همکاری با این شرکت را تسهیل کننده امور جاری بانک اعلام کردند.
رستمی، کارشناس منابع انسانی بانک توسعه صادرات با اشاره به همکاری با چارگون از سال 89 گفت: همکاری با چارگون را با استقرار نرم‌افزارهای مکاتبات اداری آغاز کردیم. از سال گذشته نیز بایگانی اسناد را با نرم‌افزارهای چارگون در دستور کار قرارداده‌ایم و همزمان اسناد را بایگانی می‌کنیم.
به گفته وی دربانک توسعه صادرات 1200 تا 1300 نفر به صورت آنلاین از سیستم چارگون دراین بانک استفاده می‌کنند.
آریش، رییس دفتر مدیرعامل از بانک توسعه صادرات نیز با بیان اینکه روند کاری چارگون و محصولاتش هر روز بهتر و تکمیل‌تر می‌شود، تصریح کرد: لازم است چارگون نسبت به امر پشتیبانی و آموزش به کارشناسان رابط به ویژه بعد از آپدیت سیستم، برنامه‌ریزی ویژه داشته باشد تا ایرادات آن بعد از آپدیت، بررسی و آموزش مورد نظر را به کاربران اصلی ارائه‌ شوند.
به گزارش روابط عمومی چارگون، غرفه این شرکت درچهلمین اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور میزبان نمایندگانی از بانک کشاورزی، آموزش و پروش، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، سازمان امورمالیاتی و بسیاری از نمایندگان سازمان‌های دیگر دولتی بود.

میزبانی چارگون از مشتریان دولتی و خصوصی در نمایشگاه اتوماسیون اداری

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

میزبانی چارگون از مشتریان دولتی و خصوصی در نمایشگاه اتوماسیون اداری

میزبانی چارگون از مشتریان دولتی و خصوصی در نمایشگاه اتوماسیون اداری

میزبانی چارگون از مشتریان دولتی و خصوصی در نمایشگاه اتوماسیون اداری

 

اشتراک گذاری :