پرش به محتوای اصلی

حضور چارگون به نمایشگاه الکامپ خراسان شمالی اعتبار بخشید

حضور چارگون به نمایشگاه الکامپ بجنورد اعتبار بخشید

کارشناس مدیریت فناوری اطلاعات، ‌امنیت و شبکه دولت استانداری خراسان شمالی تاکید کرد: حضور چارگون به نمایشگاه الکامپ بجنورد اعتبار بیشتری بخشید.

مهندس شکیبا در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون با اشاره به بازدید 5 هزار نفر از نمایشگاه الکامپ بجنورد گفت: این نمایشگاه با دستور استاندار و با هدف تقویت ظرفیت‌های موجود فناوری در داخل استان و همچنین حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوین طرح‌ریزی و اجرا شد که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز مواجه شد.
وی از حضور 83 درصدی شرکت‌های خصوصی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: شرکت چارگون و دو شرکت خصوصی دیگر از مهمانان خارج استان بودند که برای رونق بیشتر نمایشگاه دعوت شده بودند.
کارشناس مدیریت فناوری اطلاعات، ‌امنیت و شبکه دولت استانداری خراسان شمالی حضور چارگون را موجب اعتبار بخشیدن به نمایشگاه الکامپ دانست و افزود: در سالن دولت الکترونیکی نمایشگاه،‌چارگون نامی شناخته شده و معتبر بود و حضورش بازخوردهای مثبتی را به همراه داشت.
مهندس شکیبا با اشاره به دامنه گسترده مشتریان چارگون در استان خراسان شمالی گفت: بسیاری از سازمان‌های دولتی استان مانند دانشگاه پیام نور، سازمان امورمالیاتی، شرکت آب و فاضلاب، اداره‌کل میراث فرهنگی،‌اداره کل راه و شهرسازی، بانک کشاورزی و … از بهره‌برداران و کاربران محصولات نرم‌افزاری دیدگاه در راهکارهای مختلف اتوماسیون اداری، منابع انسانی، لجستیک و …. هستند و سابقه آشنایی با برند چارگون را داشتند.
وی اضافه کرد: برگزاری کارگاه آموزشی «کیفیت زندگی سازمانی» که از سوی چارگون برنامه‌ریزی و اجرا شد یکی از پرببننده‌ترین کارگاه‌های آموزشی نمایشگاه الکامپ بجنورد بود که مورد استقبال ایده‌پردازان و صاحبان کسب و کارهای نوین استان قرار گرفته بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.