پرش به محتوای اصلی

گزارشی از نخستین روز کارگاه هم‌آفرینی خدمات؛ چارگون در آینه نگاه مشتریان

کارگاه هم‌آفرینی خدمات

نخستین روز کارگاه هم‌آفرینی خدمات با هدف ارزیابی رضایت مشتریان و کیفیت خدمت‌رسانی از نگاه آنها، توسط شرکت چارگون یکشنبه، دهم آبان‌ماه در دانشگاه الزهرا برگزار شد.

812728752_90532_17390938306473969326

به گزارش روابط عمومی چارگون، فرزاد رحمانی، مدیرعامل چارگون ضمن خوش‌آمدگویی به نمایندگان سازمان‌های مشتری در این کارگاه؛ تاکید کرد: برگزاری این کارگاه، دومین تجربه چارگون است که تلاش می‌کنیم تا مانند دوره نخست، خروجی و ماحصل این کارگاه دو روزه را دست‌مایه اقدامات آینده شرکت قرار دهیم .
وی با بیان اینکه در این کارگاه، چارگون به همراه مشتریانش دور یک میز نسشته است گفت: تجربه ما از برگزاری دوره نخست این کارگاه به انجام اقدامات بزرگی در توسعه کمی و کیفی خدمات شرکت منجر شد که این بار نیز در تلاشیم تا با همکاری و همیاری خود مشتریان، انتظارات مطلوب آنها را در دستور کار آینده کلیه واحدهای خود قرار دهیم.
به گفته مدیرعامل چارگون، توسعه کمی و کیفی مرکز آموزش و مشاوره چارگون ٬ تولید محصول پایشگر و راه اندازی پورتال مشتریان از دستاوردهای کارگاه نخست است که سال 91 برگزار شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

851333133_1697_14082548079919897719 به گزارش روابط عمومی چارگون، امیر مهرانی گرداننده دومین کارگاه هم‌آفرینی خدمات نیز در سخنانی به تشریح آنچه در این کارگاه اتفاق خواهد افتاد، پرداخت و گفت: هم‌آفرینی یعنی تصمیم جمعی برای ایجاد یک موقعیت مشترک قابل درک. شرکت چارگون تلاش دارد تا با برگزاری این کارگاه زمینه به اشتراک‌گذاری تجربه‌های موفق فردی هر سازمان با دیگری را فراهم کند و آن را به دستاوردی برای مجموعه مشتریان خود تبدیل کند؛ چراکه ما معتقدیم ارتباط روزانه موجود میان شرکت و مشتریانش، بیشتر درباره جزییات عملکرد نرم‌افزارهاست و نمی‌تواند ارزیابی استراتژیک برای مدیران ارشد شرکت به همراه داشته باشد.
وی ادامه داد: شرکت چارگون سه سال پیش نیز این کارگاه را با محوریت کشف بهترین تجربه سازمان‌های مشتری از خدمات‌دهی ترسیم چارگون ایده‌ال از نگاه آنها، برگزار کرده بود که ماحصل و نتیجه آن کارگاه به تصمیم‌گیری‌های استراتژیک در چارگون برای ارتقای سطح خدمات‌‌رسانی به مشتریان منجر شد.
مهرانی یادآور شد: در روز نخست این کارگاه، حاضران براساس چندین سئوال محوری که از سوی چارگون مطرح می‌شود، با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند و هر یک تجربیات خود را به دیگری منتقل خواهند کرد. در روز دوم نیز مدعوین براساس نظریات خود، چارگون ایده‌آل را طراحی خواهند کرد.
851335555_1604_13158098389056246419
پس از سخنان گرداننده کارگاه، نمایندگان سازمان‌های مشتری چارگون در قالب 8 گروه و در مدت زمان‌های تعیین شده درباره کیفیت تجربه‌های مثبت و متفاوت خود از خدمات چارگون در قالب مصاحبه با یکدیگر گفت‌وگو کردند و به سئوالات طرح شده از سوی برگزارکنندگان کارگاه پاسخ دادند. آنها سپس مجموع ارزیابی‌های خود از سئوالات را تحلیل و بر اساس آن چارگون ایده‌آل همراه با خدمات مورد نظرشان را طراحی کردند.
814435080_66974_14418388192608286514

812817071_90315_18411396135949414666
گفتنی است دومین روز کارگاه هم‌آفرین خدمات از سوی شرکت چارگون روز چهارشنبه سیزدهم آبان ماه از ساعت ۲ تا ۶ بعد از ظهر در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.