ششمین همایش کاربردپذیری ازسوی شرکت چارگون به عنوان نماینده رسمی انجمن UXPA پنچ‌شنبه 21 آبان‌ماه در ایران برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

banner site v04

به گزارش روابط عمومی چارگون، روز جهانی کاربردپذیری رویدادی است یک‌روزه که بطورهمزمان در سراسر جهان با حضور افرادی از صنایع مختلف، فعالین حوزه آموزش و نمایندگانی از سازمان‌های خصوصی و دولتی با هدفی مشترک شامل اطمینان از ارایه خدمات و محصولاتی است که زندگی را ساده‌تر و راحت‌تر کند، برگزارمی‌شود.
در این همایش که در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات(مرکز تحقیقات مخابرات ایران) برپا می‌شود، جایزه کاربردپذیری برای دومین سال متوالی به محصولات برگزیده، اعطا خواهد شد.
بنابراین گزارش، انتخاب محصولات برتر <جایزه کاربردپذیری> به انتخاب هیات داوران متشکل از اساتید دانشگاهی و فعالان صنفی فناوری اطلاعات با تمرکز بر روی تجربه کاربری و کاربردپذیری و بررسی ۷ ویژگی یادآورپذیری، آموزش‌پذیری، امکانات، کارآیی، یافت‌پذیری و دسترسی پذیری و ایمنی صورت خواهد پذیرفت.
محورهای ارسال مقاله به این همایش را نیز نوآوری در تجربه کاربری، نوآوری در کاربردپذیری،‌ نوآوری در طراحی محصولات دیجیتال و نوآوری در طراحی تعاملی، تشکیل می‌دهند. لازم به ذکر است علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام حضور در همایش ، ثبت محصولات و همچنین ارسال مقاله به سایت https://usabilityday.ir مراجعه کنند.
گفتنی است در جریان پنجمین همایش کاربردپذیری که سال گذشته با حضور نصرالله جهانگرد، رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در سالن شهیدی قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، برای نخستین بار «جایزه کاربردپذیری» با بررسی نزدیک به ۱۲۰ محصول ارائه شده به دبیرخانه همایش به دیجی‌کالا، دیگ تابستانی، وب‌سایت فست دیکشنری، رایانش ابری سپهر، نرم‌افزار اندرویدی نبض بازار و نت برگ اعطا شد.

اشتراک گذاری :