پرش به محتوای اصلی

مرکز آموزش شرکت چارگون برگزار می‌کند: کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه»

دوره های آموزشی نرم‌افزارهای دیدگاه

کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» با هدف آشنایی سازمان‌های مشتری با امکانات و تغییرات امنیتی نرم‌افزارهای دیدگاه از سوی مرکز آموزش شرکت چارگون برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
تشریح پروژه زاگرس در مجموعه دیدگاه
تشریح پروژه زاگرس در مجموعه دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون، کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» با حضور جمعی از مدیران سیستم و رابطین سازمان‌های بهره‌بردار نرم‌افزارهای دیدگاه نوزدهم آبانماه برپا خواهد شد.
شرکت چارگون به دنبال اخذ گواهی افتا و از آنجا که امکانات امنیتی متعددی به مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه اضافه کرده با هدف بازآموزی مدیران سیستم‌ها، این کارگاه آموزشی را تدارک دیده است.
بنابراین گزارش در کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» علاوه بر استفاده از قابلیت‌ها و زیرساخت‌ها افزوده شده به مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه درباره مبانی این تغییرات، اثربخشی و چگونگی استفاده از آن‌ها بحث و تبادل نظر خواهد شد.
در شرایطی که رعایت نکات امنیتی به یک الزام تبدیل شده‌، برگزاری این کارگاه کمک می‌کند تا سازمان‌ها بتوانند ضمن حفظ اطلاعات ارزشمند سازمان‌، در مقابل حملات سارقین اطلاعات زیرسیستم‌های خود را مقاوم‌سازی کنند.
شهباز توکلی- مدیر توسعه زیرساخت و محصول چارگون مدرس کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» است و با محوریت آشنایی با حملات معمول در نرم‌افزارهای تحت وب، آشنایی با زیرساخت امنیتی دیدگاه و آشنایی با امکانات امنیتی دیدگاه و انطباق این امکانات با سیاست‌های امنیتی سازمان برای مدعویت سخنرانی خواهد کرد.
تغییر معماری دیدگاه و هم‌گام شدن با تکنولوژی‌های منعطف‌تر و بروزتر برای دستیابی به سرعت بیشتر توسعه‌ محصول و مقیاس‌پذیری بالاتر برای خدمت به سازمان‌های مشتریان با ابعاد بزرگتر، همواره مورد نظر چارگون است. ضرورت رفع خطای سریع‌تر، متمرکزتر و در نهایت تولید محصول پایدارتر با لایه‌های تفکیک‌شده و وظایف مشخص و امنیت بیشتر نرم‌افزارهای دیدگاه در کنار سایر نیازمندی‌ها از دلایلی بود که به طرح ریزی و اجرای پروژه «زاگرس» در چارگون منجر شد.
کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» تلاشی برای نمایش گوشه‌ای از دستاورهای چارگون در اجرای درست و متناسب این پروژه است.
گفتنی است؛ کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» 19 آبان ماه ازساعت 9 الی 12 در آدرس خیابان کارگر شمالی، بالاتر از چهاراه فاطمی کوچه دیدگاه پلاک 26 طبقه 3 موسسه فراتر از دانش برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.