کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» با هدف آشنایی سازمان‌های مشتری با امکانات و تغییرات امنیتی نرم‌افزارهای دیدگاه از سوی مرکز آموزش شرکت چارگون برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
تشریح پروژه زاگرس در مجموعه دیدگاه
تشریح پروژه زاگرس در مجموعه دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون، کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» با حضور جمعی از مدیران سیستم و رابطین سازمان‌های بهره‌بردار نرم‌افزارهای دیدگاه نوزدهم آبانماه برپا خواهد شد.
شرکت چارگون به دنبال اخذ گواهی افتا و از آنجا که امکانات امنیتی متعددی به مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه اضافه کرده با هدف بازآموزی مدیران سیستم‌ها، این کارگاه آموزشی را تدارک دیده است.
بنابراین گزارش در کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» علاوه بر استفاده از قابلیت‌ها و زیرساخت‌ها افزوده شده به مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه درباره مبانی این تغییرات، اثربخشی و چگونگی استفاده از آن‌ها بحث و تبادل نظر خواهد شد.
در شرایطی که رعایت نکات امنیتی به یک الزام تبدیل شده‌، برگزاری این کارگاه کمک می‌کند تا سازمان‌ها بتوانند ضمن حفظ اطلاعات ارزشمند سازمان‌، در مقابل حملات سارقین اطلاعات زیرسیستم‌های خود را مقاوم‌سازی کنند.
شهباز توکلی- مدیر توسعه زیرساخت و محصول چارگون مدرس کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» است و با محوریت آشنایی با حملات معمول در نرم‌افزارهای تحت وب، آشنایی با زیرساخت امنیتی دیدگاه و آشنایی با امکانات امنیتی دیدگاه و انطباق این امکانات با سیاست‌های امنیتی سازمان برای مدعویت سخنرانی خواهد کرد.
تغییر معماری دیدگاه و هم‌گام شدن با تکنولوژی‌های منعطف‌تر و بروزتر برای دستیابی به سرعت بیشتر توسعه‌ محصول و مقیاس‌پذیری بالاتر برای خدمت به سازمان‌های مشتریان با ابعاد بزرگتر، همواره مورد نظر چارگون است. ضرورت رفع خطای سریع‌تر، متمرکزتر و در نهایت تولید محصول پایدارتر با لایه‌های تفکیک‌شده و وظایف مشخص و امنیت بیشتر نرم‌افزارهای دیدگاه در کنار سایر نیازمندی‌ها از دلایلی بود که به طرح ریزی و اجرای پروژه «زاگرس» در چارگون منجر شد.
کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» تلاشی برای نمایش گوشه‌ای از دستاورهای چارگون در اجرای درست و متناسب این پروژه است.
گفتنی است؛ کارگاه آموزشی «امکانات امنیتی مرکز مدیریت دیدگاه» 19 آبان ماه ازساعت 9 الی 12 در آدرس خیابان کارگر شمالی، بالاتر از چهاراه فاطمی کوچه دیدگاه پلاک 26 طبقه 3 موسسه فراتر از دانش برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری :