پرش به محتوای اصلی

برگزاری کارگاه آموزشی هنر شناخت مردم در چارگون

هنر شناخت مردم

سومین کارگاه آموزشی«هنر شناخت مردم» با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد منابع انسانی ۱3 سازمان مشتری از سوی مرکز آموزش و مشاوره چارگون برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
سومین کارگاه آموزشی هنر شناخت مردم در چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون، کارگاه یک‌روزه هنر شناخت مردم از ساعت۸:۳۰ تا ۱۵:۳۰ روز پنج‌شنبه 28 دیماه با ارائه راهکارهای عملی شناخت افراد، نگاه درست به دیگران و درک تفاوت انکارنشدنی دنیای آدم‌ها با یکدیگر از سوی جهانگیر پورصمیمی- مدرس رسمی تیپ‌شناسی شخصیت به روش(MBTI) دایر می‌شود.
آموزش یکی از معروفترین و پرکاربردترین روشهای شناخت افراد به نام MBTI شامل سرفصل‌های شخصیت و تیپ‌شناسی شخصیت، ترجیحات انسانی،‌ معرفی ۴ ترجیح دوگانه MBTI،‌ برون‌گرا (Extraversion) در مقابل درون‌گرا (Introversion)، شناخت نکته‌های اصلی برای تعامل با برون‌گرایان و درون‌گرایان، چگونگی تعامل با افراد حسی و افراد شمی، فکری، افراد احساسی، قضاوتی و ادراکی، در این کارگاه ارائه خواهد شد.
بنابراین گزارش، برگزاری این کلاس‌های آموزشی در حوزه مسئولیت اجتماعی چارگون تعریف می‌شوند؛ چراکه مدیران و دست‌اندرکاران شرکت معتقدند می‌توان فارغ از زمینه‌های کاری و تجاری برای افزایش توانمندی‌ها و مهارت‌های فردی و اجتماعی جامعه گام برداشت و بر روی افراد مختلف که نقش‌های متفاوتی از عضوی در خانواده، کارمند یک شرکت، مدیری تصمیم‌ساز در یک سازمان و … تاثیر مثبت گذاشت. افراد مختلف با حضور در این کلاس‌ها خود و دیگران را بهتر می‌شناسند و زمینه تعامل مناسب با دیگران را پرورش می‌دهند.
چارگون تلاش می‌کند با برگزار کردن کارگاه‌های آموزشی «هنر شناخت مردم» برای مدیران سازمان‌های مشتری، بستر تعاملی و ارتباط موثری را در سطح مدیران تصمیم‌گیر و بدنه کارشناسی ایجاد کند تا در نهایت هم‌افزایی بین آنها به حرفه‌ای‌تر شدن فضای کسب و کار کشور منجر شود. به دلیل استقبال مدیران سازمان‌های مشتری از 2 کارگاه قبل و بنا بر درخواست‌های مکرر سایر مشتریان از سوی مرکز آموزش و مشاوره چارگون، برگزاری دوره سوم این کارگاه‌ آموزشی برای جمعی دیگر از مدیران سازمان‌های مشتری تدارک دیده شده است.
لازم به یادآوری است؛ نخستین کارگاه یک‌روزه هنر شناخت مردم روز ۲۸ اردیبهشت‌ماه و دومین کارگاه 26 مردادماه امسال با حضور جمعی از کارشناسان و نمایندگان منابع انسانی سازمان‌های مشتری برپا شده است.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.