پرش به محتوای اصلی

برگزاری کارگاه تئوری و عملی BPM دیدگاه در دانشگاه خوارزمی

کارگاه‌های تئوری وعملی BPM دیدگاه با هدف افزایش دانش دانشجویان درباره کاربردهای مدیریت فرآیندها روزهای پنجم و هشتم اسفندماه در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
دیدگاه BPM کارگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون، کارگاه تئوری آموزش BPM  دیدگاه با محورهای مختلف مدلسازی، طراحی، تحلیل و پیاده‌سازی مدیریت فرآیند و همچنین تشریح فناوری‌های مدیریت فرآیند کسب و کارها روز پنجم اسفندماه برگزار می‌شود.
محسن سیف محمدی – کارشناس ارشد استقرار مدیریت فرآیندها که آموزش و تدریس در این کارگاه آموزشی را با همکاری دکتر عنایتی برعهده دارد، درباره این کارگاه اضافه کرد: ‌کارگاه عملی این دوره آموزشی نیز روز هشتم اسفندماه برپا خواهد شد.
وی ادامه داد: اکثریت سازمان‌ها در حال حاضر و با توسعه مکانیزاسیون اداری و سازمانی، تمایل دارند تا هر چه بیشتر به سمت فرآیند محور شدن گام بردارند که متاسفانه در بیشتر موارد،‌ راه را اشتباه می‌روند.
سیف‌ محمدی اضافه کرد: مهمترین علت عدم موفقیت سازمان‌ها در فرآیندمحور شدن روال‌ها را باید در ناآگاهی و کم دانشی مدیران، برنامه‌ریزان و حتی دانشجویان دانست که نسبت به این حوزه، اطلاعاتی مبهم و نامفهوم دارند.
به گفته وی، این کارگاه آموزشی با هدف نزدیکی هرچه بیشتر صنعت آی‌تی و دانشگاه در حوزه مدیریت فرآیندها در کسب و کارهای مختلف طراحی شده است.
کارشناس ارشد مدیریت‌ فرآیندهای چارگون تاکید کرد: با همکاری دانشگاه خوارزمی تصمیم گرفتیم تا برای پوشش ضعف و ناآگاهی موجود در این حوزه برای دانشجویانی که به زودی فارغ‌التحصیل و  وارد یک کسب و کار وارد می‌شوند،‌کارگاهی آموزشی و کاربردی را  برگزار کنیم.
به گفته وی در این کارگاه تلاش می‌شود تا نگاهی دقیق و کاربردی به مدیریت فرآیندها و کارکردهای آن در کسب و کارهای مختلف به دانشجویان ارائه شود تا در آینده شاهد وقوع مدیریت فرآیندها و فرآیند محور شدن سازمانها بر اساس اصول و دانش مناسب باشیم.
به گزارش روابط عمومی چارگون، کارگاه آموزشی BPM دیدگاه از سوی مرکز آموزش و مشاوره چارگون فردا یکشنبه پنجم اسفندماه از ساعت 9 صبح تا 11 ظهر در سالن همایش‌های ابوریحان واقع در دانشکده ادبیات دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.
بنابراین گزارش، کارگاه عملی آموزش BPM دیدگاه نیز هشتم اسفندماه در لابراتور مرکزی زبان دانشکده ادبیات دانشگاه خوارزمی دایر می‌شود.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.