پرش به محتوای اصلی

تشریح جزییات پروژه هوشمندسازی دانشگاه‌های علوم پزشکی در گفت‌وگو با سرپرست گروه مسئولین حساب چارگون

تغییر نرم‌افزار حقوق و دستمزد دیدگاه متناسب با بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی کشور

سرپرست گروه مسئولین حساب چارگون گفت: فرآیند هوشمند‌سازی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از یکسال پیش و بنا بر درخواست وزارت بهداشت و درمان  توسط چارگون طرح‌ریزی و پیاده‌سازی شد تا امنیت و شفافیت اطلاعات را برای این مراکز به ارمغان بیاورد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سرور رضایی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون خاطر نشان کرد: به دنبال درخواست وزارت بهداشت و درمان برای ایجاد تغییرات نرم‌افزارای وهوشمندسازی سیستم منابع انسانی دیدگاه در این وزارت‌خانه و زیر مجموعه‌هایش از حدود یکسال پیش پروژه هوشمند‌سازی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کلید خورد.
وی ادامه داد: چارچوب اصلی این تغییرات برپایه رفتار هوشمندانه نرم افزار طرح ریزی گردید تا پوشش کامل و مکفی را منابع انسانی حوزه درمان در بر گیرد.
به گفته وی، تحلیلگران و کارشناسان تولید چارگون پس از ساعت‌ها بررسی و برگزاری جلسات مشترک با متخصصان این حوزه در دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت توانستند امکانات مورد نظر را پیاده سازی تست و کنترل نمایند.
وی ادامه داد: وزارت بهداشت و درمان، سازمان غذا و دارو و 6 دانشگاه علوم پزشکی تهران، تبریز،‌جندی شاپور و… از مشتریان برجسته و مهم چارگون هستند و ما همواره برای ارائه خدمات ویژه به این دوستان تلاش کرده‌ایم.
رضایی با اشاره به برگزاری سمینار فرآیند هوشمند‌سازی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تاریخ یک‌شنبه 31 اردیبهشت ماه گفت: این فرآیند در حضور مدیران و متخصصان 6 دانشگاه علوم پزرشکی، وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و دارو برای آشنایی هرچه بیشتر آنها با تغییرات سیستم، رونمایی شد.
سرپرست گروه مسئولین حساب چارگون خاطرنشان کرد: ما از این پس آمادگی داریم تا بر اساس خواست و توان فنی هر یک از این دانشگاه‌ها و سازمان‌ها این فرآیند را برای آنها پیاده‌سازی وعملیاتی کنیم.
وی درباره مزیت‌های هوشمندسازی سیستم منابع انسانی در این مراکز و وزارت بهداشت و دریمان نیز یادآورشد: بهینه سازی فرآنیدهای منابع انسانی از مهمترین دستاورد این فرآیند است.
رضایی ادامه داد:‌ با اجرای فرآیند هوشمندسازی، اطلاعات و داده‌ها در صحت و سلامت کامل خواهند بود، محاسبات به درستی و با کیفیت پیاده‌سازی می‌شوند و امکان ارائه بهترین و دقیق‌‌ترین گزارش‌های مدیریتی برای مشتری مهیا می‌شود و مدیران می‌توانند با اتکا به این گزارشات، ‌بهترین تصمیمات را برا یآینده اتخاذ کنند.
سرپرست گروه مسئولین حساب چارگون شفافیت اطلاعات را می‌توان مهمترین دستاورد فرآیند هوشمندسازی دانست و گفت: با تنظیم و محاسبه اطلاعات بر اساس این نظام می‌توان تصمیم گیری‌های کلان را آسان و بدون ریسک اتخاذ کرد.
وی همچنین به معرفی اقدامات چارگون در حوزه BI اشاره کرد و افزود: ما معتقدیم دو سیستم‌های منابع انسانی و BI با یگدرگر مرتبط هستند و با شفافیت اطلاعات توسط نظام هوشمند می‌توان از طریق داشبوردهای اطلاعاتی، گزارش‌های خوبی را در اختیار مدیران قرار داد تا بتوانند بهترین راهبردها را برای مجموعه خود پیاده‌سازی کنند.
به گفته وی، BI در واقع نشانه‌ای از پیشگامی شرکت چارگون در حوزه آتی کشور است چراکه می‌تواند خدمتی را به سازمان های مشتری خود ارائه کند که در جهت بهبود رویه‌ها و افزایش بهره‌وری گام بردارند.
رضایی اضافه کرد: چارگون به عنوان یکی از برترین ارائه کنندگان سیستم جامع منابع انسانی و با توجه به درخواست ها و نیازهای مشتریان در حوزهBI با حساسیت ویژه‌ای به تکمیل پکیج خود اقدام کرد.
وی با بیان اینکه ما در حوزه BI با تخصص و جزیی نگری وارد شده‌ایم اظهار داشت: این محصول، اطلاعات و دیتای سازمان را به خوبی می‌شناسد، شاخص‌گذاری و سپس غربالگری می‌کند و در بستر مناسب و فنی که براساس کوچکی و بزرگی سازمان‌ها تعبیه شده است، بهترین و جزیی‌ترین گزارشات را به آنها اعلام می‌کند.
رضایی درباره امکان عملیاتی کردن فرآیند هوشمند سازی در سایر صنایع و سازمان‌های مشتری نیز گفت: انعطاف و قابلیت‌های فراوان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه این امکان را می‌دهد تا بدون وارد شدن آسیبی به بدنه نرم‌افزار، فرآیند هوشمندسازی آن برای همه صنایع و حوزه‌ها کاربردی شود و به بسیاری از پیش نیازها و یا نیازهای سازمان‌های مشتری پاسخ دهد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.