تابلوی یادبود همکاران فقید چارگون در سانحه پرواز تهران-یاسوج توسط اعضای تیم کوهپیمایی شرکت در قله قاش مستان نصب شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون،‌ تیم کوهپیمایی شرکت، پس از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و انجام 5 برنامه تمرینی در ارتفاعات مختلف دربند، توچال و کلون بستک دیزین، برنامه اصلی خود را روز چهارشنبه 31 مردادماه آغاز کرد.
این تیم 16نفره با همراهی و لیدری آقای واحد سلیمانی- راهنمای محلی پس 6 ساعت کوهپیمایی به قله رسیدند و با گرامی‌داشت یاد و خاطره همکاران خود، تابلوی یادبود ایشان را بر فراز قاش مستان، نصب کردند. برنامه 3 روزه کوهپیمایی تیم شرکت چارگون، روز جمعه 2 شهریورماه با بازگشت اعضا به تهران، خاتمه یافت.
الناز قاسمی- عضو تیم کوهپیمایی چارگون درباره این برنامه خاطرنشان کرد:‌« با تشکیل این تیم و حضور داوطلبانه همکارانمان و همچنین پیگیری‌ها و همراهی آقایان فرزاد رحمانی- مدیرعامل و شاهین طبری- رییس هیات مدیره چارگون، تلاش کردیم تا در حرکتی نمادین، یاد و خاطره دوستان از دست رفته خودمان در سانحه سقوط هواپیما را گرامی بداریم و به بازماندگان آنها نشان دهیم که این عزیزان را هرگز فراموش نمی‌کنیم.»
گفتنی است؛ خانم‌ها رویا خلیلی،‌ سمیه داغستانی، مریم عنبرستانی، سمیه رحمنی، الناز و آیدا قاسمی، ندا حق‌گو به همراه آقایان شاهین طبری، امین و عرفان پهلوان‌زاده،‌ محسن مقدم، احسان فرهادی، محمد امین مالکی،‌ محمدرضا کلیوند، سعید قاسمی و محمد هدایتی و محمدرضا نصیری که به عنوان امدادگر در تمامی برنامه‌های تمرینی نیز حضور داشت، اعضای تیم کوهپیمایی چارگون برای صعود به قله قاش مستان را تشکیل دادند.
شرکت چارگون بهمن ماه 96 در جریان سانحه دلخراش سقوط هواپیمایی آسمان که از تهران عازم یاسوج بود، همکاران ساعی و ارزشمند خود خانم‌ها پریسا سوهانی،‌ رویا داخته، زهرا ایمانی و آقای محمد حسین برزگری را از دست داد.

یاد یاران در دنا

 

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 

اشتراک گذاری :