قرعه‌کشی مسابقات جام فوتسال چارگون پنچ شنبه ۹ اردیبهشت با حضور نمایندگان، مربیان و سرپرستان 10 تیم شرکت‌کننده برگزار شد.

IMG_7761

محمد مهدی زارعی، مسئول برگزاری این جام در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون گفت: در این مراسم از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و با حضور دبیر سازمان برگزار شد،سرگروه‌ها و اعضای 5 گروه شرکت‌کننده تعیین شدند.

به گفته وی، طی این مراسم آقای اصغر رضا نژاد- دبیر سازمان نظام صنفی استان تهران از برگزاری جام انفورماتیک در 3 بخش مجزا خبر داد و گفت: در نظر داریم مشابه ابتکاری که چارگون آغاز کرده است را در قالب فوتسال کارفرمایان انفورماتیک برگزار کنیم که امیدواریم جام فوتسال چارگون مقدمه خوبی برای انجام این ایده باشد.
IMG_7805

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

زارعی یادآور شد: در ادامه این مراسم آقایان کامبیز مهاجر و فرامرز شمس از اعضای کمیته فوتسال استان تهران نیز بر لزوم حمایت از برگزاری جام‌های مختلف در فوتسال تاکید کردند.
وی با اشاره به استقبال شرکت‌های مشتری از ابتکار چارگون در برگزاری این جام ورزشی برای ایجاد تعامل بین مشتریان تاکید کرد: از جذابیت‌های این مسابقات می‌توان به حضور تیم فوتسال پرسپولیس تهران اشاره کرد که جنب و جوش خوبی را بین شرکت‌کنندگان ایجاد کرد .
IMG_7842

مسئول برگزاری جام فوتسال چارگون خاطرنشان کرد: در قرعه کشی این مسابقات تیم‌های چارگون، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، خدمات انفورماتیک، باشگاه پرسپولیس و کارت اعتباری ایران کیش به عنوان سرگروه‌، انتخاب شدند.
نخستین جام فوتسال مشتریان چارگون با حضور ۲۰ تیم شرکت کننده از ۱۶ اردیبهشت تا ۷ خردادماه در سالن ورزشی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
IMG_7864

IMG_7863

اشتراک گذاری :