نرم‌افزار BPMS ، راهکار مدیریت فرآیندها و سیستم BPMS دیدگاه

سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌وکار مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، شامل ابزارهای متعددی به منظور طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. این راهکار با در اختیار قرار دادن گزارش‌های متعدد، ابزار مطمئن نظارت بر تصمیم‌سازی، اجرای تغییرات و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود.

شرکت چارگون امکانات و ابزارهای کاربردی در قالب یک محصول یکپارچه و با هدف پشتیبانی از چرخه حیات مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار و سیستم BPMS و تغییرات اجتناب‌ناپذیر سازمان‌ها در اختیار  آنها قرار می‌دهد تا مدیران بتوانند کسب‌وکار سازمان مطبوع خود را به صورت سفارشی‌سازی شده راهبری کنند.

ویدئوهای سیستم BPMS دیدگاه

نرم‌افزار BPMS و ابزار BPMN2

نرم‌افزار BPMS دیدگاه از راهکار مدیریت فرآیندها، شامل ابزارهای متعددی با هدف طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است و ابزار مطمئنی برای تصمیم‌سازی و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود.

تجربه BPMS دیدگاه در هلدینگ ناصح

مهندس عبدالرضا تقوی مدیر محترم فناوری اطلاعات هلدینگ پرتو نگین ناصح از تجربه موفق همکاری با چارگون در حوزه پیاده‌سازی سیستم BPMS دیدگاه و پوشش‌دهی فرآیند جذب و استخدام این مجموعه می‌گوید.

مدیریت فرآیندهای کسب وکار

سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب وکار دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی برای طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. ابزار گزارش‌ساز نیز در این سیستم‌ها ابزاری برای نظارت بر اجرای فرآیندهای کاری سازمان‌هاست.

نمایی از نرم‌افزارهای راهکار مدیریت فرآیندها

 • آخرین کمپین‌ها

  آخرین کمپین‌ها

اخبار عملکرد نرم‌افزار BPMS

برخی از مشتریان سیستم BPMS

 • سازمان بازرسی کل کشور
 • پژوهشگاه نیرو
 • دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
 • سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری
 • سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران
 • دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
 • شرکت پخش عقاب

مقالاتی درباره کاربرد نرم‌افزار BPMS

تاثیر سیستم BPMS دیدگاه در سازمان‌ها

در سال‌های اخیر، فرآیندهای همه سازمان‌ها و شرکت‌ها در ابعاد مختلف دستخوش تغییر شده‌اند. از سوی دیگر کسب‌وکارهای جدید و آنلاین با خدمات متنوع شکل زندگی روزمره را متحول کرده‌اند و انتظارات و نیازهای مشتریان را ...

چرا BPMN2 محبوب و جذاب است؟

با رشد و توسعه حوزه‌های فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در دنیا، به نظر می‌رسد که موضوع مدیریت فرایندهای کسب و کار برای سازمان‌ها، مدیران و کاربران نهایی بسیار جذاب است و بهره‌گیری از ابزار BPM برای تحقق این امر را توسعه ...

فرآیندکاوی چیست؟

مفهوم فرآیندکاوی برگرفته از کتاب «تحلیل فرآیندهای مهندسی نرم‌افزار» نوشته cook و wolf در اواخر دهه ۹۰ است. این مفهوم در زیر چتر هوش سازمانی برای بهره‌گیری بهتر از ابزارهای گزارش‌‌ساز و داشبوردهای مدیریتی ...

مدیریت فرآیندها و تحلیل کسب و کار

دنیای پروژه مانند کشتی دارای یک کاپیتان و یک هدایتگر است. در اکثر سازمان‌ها کاپیتان، مدیر پروژه است که همه چیز را سطح بالا می‌بیند و تحلیل‌گر کسب و کار، هدایت‌گر است. ابزارهایی مانند BPMS و مدیریت فرآیندها ...

مدل‌سازی فرآیند کسب و کار

مدل‌سازی فرآیند کسب و کار، راهی بصری برای نمایش چگونگی انجام کارها و خدمات توسط سازمان‌هاست. مدل‌سازی فرآیندی، اجازه نمایش دنباله‌ای از فرآیند‌ها را می‌دهد و راه خوبی برای فهم فرآیند‌های پیوسته (End To End)، شناسایی ...

راهکارهای پیاده‌سازی نرم‌افزار BPM

پروژه‌‌های نرم‌افزاری سازمانی معمولا به این معروفند که در زمان و بودجه فراتر از انتظار انجام می‌شوند و یا در نهایت به شکست می‌خورند. با توجه به آمار «گاتنر» بیش از ۵۰ درصد پروژه‌های BPM نتایج مورد انتظار را ارائه ...

مزیت‌های سیستم BPMS از نگاه مشتریان


 • مدیر انفورماتیک شرکت پرتو نگین ناصح

  شرکت پرتو نگین ناصح از سال 93 به دلیل امکانات مجموعه دیدگاه برای پوشش نیازمندی‌های خاص منظوره هلدینگ و نگاه توسعه‌ای و کیفی به حوزه نرم‌افزار، همکاری خود را با چارگون آغاز کرد. کارکرد سیستم BPMS دیدگاه و تناسب ارائه خدماتش با نیازهای هلدینگ ناصح، افزایش بهره‌وری‌ سازمانی در مجموعه ما را به دنبال داشته است.

  مهندس عبدالرضا تقوی
  مدیر انفورماتیک شرکت پرتو نگین ناصح

 • رئیس اداره سیستم‌های سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

  بیش از 5 فرآیند موجود دفتر تبلیغات اسلامی با بهره‌گیری از راهکار مدیریت فرآیندهای دیدگاه و نرم‌افزار BPMS پیاده‌سازی شده‌اند. این فرآیندها در کنار پرتال تجمیع‌کننده خدمات الکترونیکی از حجم بوروکراسی و حجم کاری پرسنل کاسته‌اند.

  مهندس سیدابوالحسن نظام دوست
  رئیس اداره سیستم‌های سازمانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

 • کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

  فرم‌های مورد نظر سازمان میراث فرهنگی وگردشگی در حوزه فرآیندهای مربوط به انبار و مدیریت کالا از طریق نرم‌افزارBPMS دیدگاه طراحی شده‌اند و در روال کاری سازمان را بهینه کرده است.

  آقای مهندس محمدحسین
  کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

 • مدیر محترم توسعه و تحول اداری سازمان منطقه آزاد تجاری ارس

  حدود 10 سال است که با شرکت چارگون همکاری داریم و معتقدم نرم‌افزار BPMS چارگون نمایش بهر‌ه‌گیری از تکنولوژی‌های روز و دانش و خلاقیت متخصصان ایرانی برای بهبود کسب و کارها و کاهش ریسک‌های مدیریتی است.

  مهندس جعفری
  مدیر محترم توسعه و تحول اداری سازمان منطقه آزاد تجاری ارس

 • رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو

  نرم‌افزار مدیریت فرآیندها، امکانات و ابزارهای کاربردی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که از آن طریق مدیران بتوانند کسب‌وکار سازمان مطبوع خود را به صورت سفارشی‌سازی شده راهبری کنند و این مزیتی است که چارگون را در بازار رقابتی ممتاز می‌کند.

  مهندس روزبهانی
  رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو

مزیت‌های نرم‌افزار BPMS مدیریت فرآیندها و سیستم BPMS

نرم‌افزار BPMS مدیریت فرآیندها آمیخته‌ای از علم و هنر مهندسی و معماری، چیدمان و به گردش درآوردن فرآیندها و اطلاعات سازمان است. BPMS تنها راهکاری برای افزایش تاثیر و بهره‌وری نیست؛ بلکه روش‌های مدیریت و زنجیره اتفاقات تاثیرگذار حاصل از تصمیمات و فعالیت‌های نامحدود افراد سازمان و مشتریان را نیز شامل می‌شود.

هرچند اغلب فرآیندهای شناخته‌شده سازمانها با استفاده از نرم‌افزارهای مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از پیش تولید شده‌اند و بدون زحمت طراحی مجدد، مدیریت و هدایت می‌شوند؛ اما وجود ابزاری پویا که به سازمان توان مکانیزه کردن فرآیندهای خاص‌منظوره خود را بدهد لازمه یک راهکار منعطف و توانمند نرم‌افزاری است. شرکت چارگون با بیش از 15 سال تجربه همکاری با مشتریان، نرم‌افزار BPMSرا با راهبری ساده و کارآمد برای مدل‌سازی فرآیند کسب و کار ارائه کرده است.

کارایی و انعطاف‌پذیری بالا در کنار سادگی این محصول، سبب شده است تا طراحی فرم‌ها و فرآیندها با سطوحی هر چند  پیچیده و متنوع به سادگی و راحتی  صورت بگیرد. تولید هر نوع گزارش دلخواه در بخش‌های مختلف با ابزارهایی ساده، کاربردی و در دسترس، عملیات مدل‌سازی فرآیندها را به سادگی قابل اجرا می‌کند. یکپارچگی کامل BPMS با سایر بخش‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، سازمان را قادر می‌کند تا به دور از هرگونه پراکندگی اطلاعاتی و رابط کاربری، فرم‌ها و فرآیندها خاص منظوره خود را در دل راهکارهای دیدگاه، طراحی کند و آن‌ها را از همان طریق در اختیار کاربر نهایی قرار دهد.