راهکار مدیریت فرآیند مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌وکار مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، شامل ابزارهای متعددی به منظور طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. همچنین با در اختیار قرار دادن گزارش‌های متعدد ابزاری مطمئن جهت نظارت بر اجرای فرآیند و تصمیم‌سازی تغییرات مورد نیاز به منظور بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود.
علاوه براین به منظور پشتیبانی از چرخه حیات مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار و تغییرات اجتناب‌ناپذیر سازمان‌ها، شرکت چارگون امکانات و ابزارهای کاربردی را در سطح محصول یکپارچه خود در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که از آن طریق مدیران می‌توانند کسب‌وکار سازمان مطبوع خود را به صورت سفارشی‌سازی شده راهبری نمایند.

نرم افزار مدیریت فرایندهای دیدگاه
نرم‌افزار BPMS
نرم‌افزار BPMS

این نرم‌افزار امکان تعریف و مکانیزه نمودن فرآیندهای خاص‌منظوره را در سازمان‌ها ایجاد می‌کند و از طریق یکپارچگی با سایر بخش‌های مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، سازمان را قادر می‌سازد تا به دور از هرگونه پراکندگی اطلاعاتی و رابط کاربری، فرم‌ها و فرآیندهای خاص منظوره خود را در دل راهکار دیدگاه طراحی نموده و از همان طریق در اختیار کاربر نهایی قرار دهد.

نرم افزار فرآیند‌ساز
نرم افزار فرآیند‌ساز

نرم‌افزار فرآیند‌ساز امکان طراحی فرآیندها با سطوح پیچیدگی مختلف را فراهم می‌کند. تعیین روال گردش فرم بر اساس شرط‌گذاری به واسطه پارامترهای موجود در فرم‌ها و نیز ایجاد فرآیندهای موازی در گردش کار برخی از امکانات این نرم‌افزار است.

نرم افزار فرم‌ساز
نرم افزار فرم‌ساز

امکان طراحی انواع فرم‌ها، با امکاناتی چون تعریف انواع فیلدهای اطلاعاتی، تعریف فیلدهای ترکیبی و تعریف انواع وضعیت‌های هر فاز به‌صورت نامحدود در این نرم‌‌افزار وجود دارد. ایجاد کارتابل الکترونیکی به ازای فرم‌های تعریف شده به همراه نمایش فیلد‌های فرم در هر کارتابل برای هر کاربر، نیز به آسانی فراهم شده است.

نرم افزار گزارش‌ساز
نرم افزار گزارش‌ساز

این نرم‌افزار جهت تولید هر نوع گزارش دلخواه در بخش‌های مختلف، ابزارهایی با کاربری ساده در دسترس کاربران قرار می‌دهد و جستجو و گزارش‌گیری فرم‌ها، بر اساس فیلدهای اطلاعاتی موجود در آن‌ها به سادگی قابل انجام می‌باشد.

برخی از مشتریان راهکار مدیریت فرآیندها

 • بازرسی کل کشور
 • سرمایه گذاری تامین دارویی
 • میراث فرهنگی صنایع دستی گردشگری
 • دانشگاه آزاد اسلامی
 • پاکسان
 • ژنتیک
 • غذا و دارو
 • پارک فناوری پردیس
 • گروه بهمن

تازه‌های راهکار مدیریت فرآیندها

راهکار مدیریت فرآیندها از زبان مشتریان


 • امیرمسعود رحمانی، مدیرکل فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران پس از راه‌اندازی سیستم مکاتبات دیدیگاه در فاز توسعه، نصب نرم‌افزارهای مدیریت فرآیند شرکت چارگون انجام شد و هم‌اکنون فرآیندهای خاص منظوره و چرخه‌های گردش فرم‌های اداری از این طریق اجرا می‌شوند. تسریع روال‌های سازمانی به خصوص در امور مرتبط با اعضای هیات علمی، بهره‌وری سازمان را به نحو چشم‌گیری افزایش داده‌ است.

  امیرمسعود رحمانی، مدیرکل فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

 • مهندس جعفری، مدیر محترم توسعه و تحول اداری سازمان منطقه آزاد تجاری ارس حدود 8 سال است که با شرکت چارگون همکاری داریم و معتقدم نرم‌افزار BPMS چارگون نمایش بهر‌ه‌گیری از تکنولوژی‌های روز و دانش و خلاقیت متخصصان ایرانی برای بهبود کسب و کارها و کاهش ریسک‌های مدیریتی است.

  مهندس جعفری، مدیر محترم توسعه و تحول اداری سازمان منطقه آزاد تجاری ارس

 • مهندس روزبهانی، رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو نرم‌افزار مدیریت فرآیندها، امکانات و ابزارهای کاربردی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که از آن طریق مدیران بتوانند کسب‌وکار سازمان مطبوع خود را به صورت سفارشی‌سازی شده راهبری کنند و این مزیتی است که چارگون را در بازار رقابتی ممتاز می‌کند.

  مهندس روزبهانی، رییس دبیرخانه سازمان غذاو دارو