همایش معرفی 100 شرکت برتر منطقه آذربایجان در تاریخ 9 بهمن ماه در محل سالن همایش پتروشیمی تبریز و با حضور نمایندگان مجلس، استانداران، نمایندگان شرکت‌های صنعتی برگزار شد. شرکت چارگون نیز به عنوان حامی اصلی این همایش در این رویداد شرکت کرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

در این رویداد که با سخنرانی مقامات کشوری برگزار شد، آقای مهندس رحمانی، مدیرعامل شرکت چارگون نیز سخنرانی خود را با موضوع «از سازمان مکانیزه به سازمان هوشمند» ارائه کرد. ایشان در این سخنرانی ضمن تبریک به شرکت‌های برگزیده صنعتی منطقه آذربایجان با نگاهی به گذشته، حال و آینده سازمان‌های مکانیزه، این سازمان‌ها را با سازمان‌های هوشمند مقایسه کردند و مزایای سازمان‌های هوشمند را برشمردند. نیاز به ساده‌تر شدن اطلاعاتی که مدیران ارشد سازمان‌ها در لحظه به آن‌ها نیاز دارند را از اصول اولیه و مهم سازمان‌های هوشمند دانست و حرکت به سمت این‌گونه شرکت‌ها از لازمه های صنعتِ پویا است که بخش مهمی از این سخنرانی به آن پرداخته شد.
آقای مهندس رحمانی در پایان ابراز امیدواری کردند تا در دوره های بعدی معیار ضریب مکانیزاسیون و هوشمندی سازمان هم در ارزیابی شرکت‌های برتر در نظر گرفته شود و به این ترتیب شرکت‌های نرم افزاری هم در میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور حضور داشته باشند، چرا که این مهم نشان از پیشرفت و نهادینه شدن این صنعت در کشور خواهد داشت.
در انتهای مراسم، از برگزیدگان صنعتی منطقه آذربایجان، در گروه های مختلفی که تعیین شده بود با اهدای لوح یادبود تقدیر و تشکر به عمل آمد و قدردانی شد. پس از مراسم، شرکت چارگون کارگاه عملیِ آشنایی با نرم‌افزار دیدگاه را برای مدیران فناوری اطلاعات شرکت‌ها و سازمان‌های حاضر در این رویداد را برگزار کرد که با استقبال مدیران و کارشناسان این شرکت‌ها روبرو شد. در این کارگاه عملی مدیران و کارشناسان در سالن کنفرانس مجموعه حاضر شده و با امکانات نرم افزار دیدگاه شرکت چارگون آشنا شدند. همچنین سوالات و ابهامات مطرح شده در این جلسه نیز از سوی کارشناسان و مدیران شرکت چارگون پاسخ داده شد.

اشتراک گذاری :