شرکت‌های بسیاری جهت بهبود عملکرد خود و خدمات‌رسانی بهتر، استفاده از سیستم‌های نرم‌افزاری را به عنوان یکی از راهکارهای اساسی رشد و شکوفایی خود برگزیده‌اند. فراهم‌سازی بستر سخت‌افزاری و سرویس‌دهنده‌های مناسب، یکی از پیش‌نیازهای راه‌اندازی راهکارهای نرم‌افزاری است که هزینه زیادی را برای سازمان‌ها در بر خواهد داشت. به این ترتیب تأمین هزینه تهیه سرور و نگهداری از آن، یکی از دغدغه‌های شرکت‌ها و صنایع کوچک در بهره‌گیری از عواید سیستم‌های مکانیزاسیون اداری است.

شرکت چارگون به عنوان یکی از پیشتازان عرصه فناوری اطلاعات با دیدی ویژه به نیازهای کسب‌وکار صنایع و شرکت‌های کوچک، سرویس دیدگاه در ابر را مبتنی بر فناوری نوین Cloud عرضه کرده است. در این سرویس، به ازای هر سازمان کوچک، یک پایگاه اختصاصی متشکل از پایگاه داده و منابع نرم‌افزاری مورد نیاز، در data center شرکت چارگون در نظر گرفته می‌شود. به این ترتیب این شرکت،  با حذف سربارها و به حداقل رساندن هزینه‌های مربوط به نگهداری سرور، تهیه نسخه پشتیبان، به‌روزرسانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سرور، امکان بهره‌گیری از دستاوردهای راهکارهای نوین نرم‌افزاری خود را در حوزه اتوماسیون اداری در اختیار صنایع و شرکت‌های کوچک قرار داده است..

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 همچنین با توجه به نیاز بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها در استفاده از پروتکل ECE، سرویس دیدگاه در ابر چارگون به عنوان یک SAAS یا همان Software As  A Service به این پروتکل مجهز بوده و درگاه ارتباط برون‌سازمانی را فراهم آورده است.

 این سرویس قابل پیاده‌سازی در بسترهای ارتباطی مختلف شامل DNSهای میزبانی شده در اینترانت ملی، شبکه جهانی اینترنت،‌ شبکه‌های ارتباطی داخلی است و با توجه به پهنای باند ارائه شده از طرف شرکت‌ها می‌تواند نیازمندی‌های حداقل 20 کاربر همزمان را پوشش دهد.

اشتراک گذاری :