گسترش استفاده از استانداردهای جدید طراحی وب در پیاده‌سازی سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر این بستر در جهان، در کنار تجربه‌های کاربری استفاده‌کنندگان، سرمایه ارزشمندی است که بی‌شک استفاده از آن‌ها می‌تواند روند بازبینی و اصلاح فرآیندهای نرم‌افزاری را در مسیر متناسب با نیاز واقعی کاربران قرار دهد.

چارگون به عنوان ارائه کننده راهکارهای جامع نرم‌افزاری، با توجه به در اختیار داشتن گنجینه ارزشمندی از تجربیات کاربران «دیدگاه» به‌عنوان بزرگترین و باسابقه‌ترین نرم‌افزار جامع مبتنی بر وب کشور، با استفاده از تعاملات همیشگی خود با کاربران، با بررسی نیازها، درخواست‌ها و پیشنهادهای مشتریان، فراهم ساختن سازوکار مناسب جهت تأمین این نیازمندی‌ها را در دستور کار خود داشته است.

نسل جدید مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» محصول جدیدی در سبد محصولات شرکت چارگون است که با هدف تأمین رفاه بیشتر کاربران و همسو شدن با دانش و فناوری روز تولید شده است. تحول رابط کاربری با بهره بردن از مفاهیم تجربه کاربری و طراحی فرم‌های استاندارد، یکی از مهم‌ترین اهداف این شرکت بوده است که با بومی‌سازی استانداردهای جهانی و ایجاد عناصر بصری جدید برای بخش‌های با کارکرد مشابه، منجر به بازطراحی و تولید نسل جدید مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، با ظاهری زیباتر و کارکردی بسیار ساده‌تر شده است.

با توجه به گسترش استفاده از مرورگرهای استاندارد و پیشرفته که بر روی انواع سخت‌افزارها مورد استفاده قرار می‌گیرند، سیستم‌های اطلاعاتی نوین به سمت عدم وابستگی به مرورگر و محیط سوق پیدا کرده‌اند که نسل جدید مجموعه نرم‌افزار «دیدگاه» از این خصوصیت بهره گرفته و عملکرد صحیح قسمت‌های مختلف این نسل از مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» به مرورگر خاصی وابسته نیست.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

از آنجایی که بیشترین مخاطبان سیستم در سازمان‌ها در حوزه اتوماسیون اداری هستند، عمده درخواست‌ها و پیشنهادات کاربری به خصوص در لایه رابط کاربری در این حوزه دریافت می‌شود. لذا تولید نسل جدید مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در حوزه اتوماسیون اداری و نرم‌افزارهایی با سطح کاربری فراگیر در سازمان انجام شده است. تغییر نسل نرم‌افزار «دیدگاه» موج عظیمی از تغییرات را در لایه کاربری و همچنین در مدل نرم‌افزار و حرکت داده‌ها بین لایه‌های مختلف نرم‌افزار ایجاد کرده است، اما علی‌رغم همه تغییرات، یکپارچگی جریان اطلاعات بین حوزه‌های مختلف همچنان برقرار بوده و همواره به صورت یکپارچه با سایر حوزه‌های نرم‌افزاری عمل می‌نماید.

نرم‌افزار ارتباطات

روزانه تعاملات و ارتباطات گسترده‌ای میان کارکنان و ارکان مختلف سازمان انجام می‌شوند که لازمه پویایی آن سازمان هستند. از طرف دیگر گسترش استفاده از مفهوم شبکه‌های اجتماعی و فرصت‌های بی‌نظیری که این پدیده‌ها به همراه خویش می‌آورند، چارگون را بر آن داشته تا بستر مناسبی برای انجام تعاملات روزانه میان کارکنان سازمان‌های مشتری خود فراهم نماید. بدون شک این امکان باعث تسهیل ارتباطات سازمانی، ثبت تعاملات پیرامونی مکتوبات، نوآوری کارکنان در اتخاذ روال‌های جدید و تسریع در رسیدگی به امور خواهد شد.

ابزار پیشنهادی چارگون در قالب نرم‌افزاری جدید به نام «ارتباطات» به دیدگاه اضافه شده است که درآمیخته با هسته مرکزی «دیدگاه» امکان تعاملات گسترده متنی و چندرسانه‌ای را برقرار می‌نماید.

اشتراک گذاری :