پرش به محتوای اصلی

رونمایی رسمی از دیدگاه همراه

دیدگاه همراه چیست؟

رواج استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند و تجهیزات کاربری قابل‌حمل، منجر به تغییر جدی در نگرش صاحبان کسب‌وکار نسبت به ارتباطات، گردش اطلاعات در سازمان‌ها و به تبع، فرآیندهای کاری شده است. پاسخ ما به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت نرم‌افزار، ایجاد بستری برای رفع نیاز جامع مدیران، جهت دسترسی به اطلاعات، بدون وابستگی زمانی و مکانی است که با ارائه اولین محصول قابل استفاده در تجهیزات همراه محقق شده است.

اولین نسخه عملیاتی شده «دیدگاه همراه»، که رونمایی آن در سومین گردهمایی سالانه شرکت چارگون انجام شده بود، با انجام شدن تست‌های نهایی، آماده ارایه به سازمان‌ها بوده و ارایه رسمی آن از تاریخ ۲۵ اسفند آغاز شده است. «دیدگاه همراه» نسخه‌ای است از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه جهت استفاده در تلفن همراه و تبلت که در گام اول با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید، برای استفاده در این بستر طراحی و پیاده‌سازی شده است.

همراه ساختن مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، به عنوان یکی از چشم‌اندازهای خلاقانه چارگون در سال‌های اخیر می‌تواند نگرش رهبران سازمان‌ها را نسبت به سازوکار فرآیندی و گردش اطلاعات تغییر داده و سبک جدیدی از کارکرد را ایجاد نموده و رفته‌رفته تبدیل به فرهنگ رایج در سازمان‌های ایرانی نماید.

هدف از تولید این برنامه، ایجاد محصولی کاربردپذیر، ساده و زیبا بوده که با بهره‌ گرفتن از تجربه کاربری که در طول سالیان گذشته به دست آوردیم و انطباق آن با استاندارهای جهانی موجود و الهام گرفتن از نرم‌افزارهای پرکاربرد، موفق به تولید آن شدیم. رعایت استاندارهای جهانی طراحی موجب شده که استفاده از آن بسیار ساده، فضای کاری به چشم کاربر محیطی آشنا و استفاده از آن ساده‌ باشد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

در سبد امکانات این نرم‌افزار، گزیده‌ای از قابلیت‌های کاربردی مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» قرار داده‌ شده که نیاز مدیران به حضور در محل کار برای رسیدگی به مکاتبات و امور کارکنان ذینفع را مرتفع نموده و انجام همه این کارها را با استفاده از تلفن همراه یا تبلت از هر مکان و در هر زمان مهیا ساخته است.

بهینه‌سازی نقل و انتقال داده‌های مورد نیاز کاربر و امکان تنظیم نوع و تواتر دریافت اطلاعات از روی دستگاه امکان استفاده کاربران از بستر‌های اطلاعاتی گوناگون نظیر wifi، gprs و ۳g را فراهم می‌سازد. اعتماد کاربران به نسخه وب مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه و سطح بالای امنیتی موجود در نسخه وب، دیدگاه همراه را نیازمند بستری مطمئن جهت نقل و انتقال داده‌ها و حفظ امنیت اطلاعات کاربران روی دستگاه‌های قابل حمل ساخته است.

از این‌رو علاوه بر زیرساخت‌های لازم سمت سرور، ساز و کارهای لازم در نرم‌افزار موبایل محیا گردیده است. رمزنگاری اطلاعات تبادل شده بین سرور و نرم‌افزار و نیز امکان remote wipe سازمان‌ها را در ایجاد بستری امن و مطمئن برای تبادل اطلاعات از راه دور یارا خواهد بود.

اولین نسخه رسمی این برنامه از هم‌ اکنون قابل ارایه بوده و سازمان‌ها و شرکت‌های علاقه‌مند به استفاده از این سیستم می‌توانند در تماس با شماره ۸۴۲۰۳۰۴۰-۰۲۱ درخواست خود را ارسال فرمایند. همچنین صفحه ویژه این محصول از طریق آدرس chgn.ir/mbl قابل دسترس بوده و اطلاعات تکمیلی‌تر در این زمینه وجود دارد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90
حضور شرکت چارگون در همایش روز جهانی کاربردپذیری 90

همایش روز جهانی کاربردپذیری روز پنج‌شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ با حمایت و حضور شرکت چارگون، در دانشگاه علم و فرهنگ ... ادامه مطلب »

برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون
برگزاری هفتمین سمینار توسعه منابع انسانی با حضور شرکت چارگون

هفتمین سمینار منابع انسانی کشور، توسط مؤسسه مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی و با همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی و ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.