ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد. در این همایش وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به همراه گروه کثیری از استادان و پژوهشگران، کارشناسان و متخصصان و مسئولان روابط عمومی کشور حضور داشتند.

قرائت پیام ریچارد لینینگ، رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی و پروفسور یحیی کمالی‌پور، رییس انجمن جهانی ارتباطات، سخنرانی آقای دکتر رضا تقی‌پور وزیر محترم ارتباطات، تجلیل از چهره برتر روابط عمومی کشور در سال گذشته، تقدیر از مقالات برگزیده، تقدیر از سازمان‌های پیشرو و حامی روابط عمومی و سخنرانی چند تن از چهره‌های شاخص ارتباطات کشور، از رویداد‌های همایش روابط عمومی الکترونیک بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد. در این همایش وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات به همراه گروه کثیری از استادان و پژوهشگران، کارشناسان و متخصصان و مسئولان روابط عمومی کشور حضور داشتند. قرائت پیام ریچارد لینینگ، رئیس انجمن بین‌المللی روابط‌عمومی و پروفسور یحیی کمالی‌پور، رییس انجمن جهانی ارتباطات، سخنرانی آقای دکتر رضا تقی‌پور وزیر محترم ارتباطات، تجلیل از چهره برتر روابط عمومی کشور در سال گذشته، تقدیر از مقالات برگزیده، تقدیر از سازمان‌های پیشرو و حامی روابط عمومی و سخنرانی چند تن از چهره‌های شاخص ارتباطات کشور، از رویداد‌های همایش روابط عمومی الکترونیک بود. لازم به ذکر است در این همایش از شرکت چارگون به خاطر حمایت از روابط عمومی و ایفای نقش پیشرو در میان سازمان‌های خصوصی، تقدیر به عمل آمد. آقای امیر مهرانی رییس واحد تحقیق و توسعه چارگون به نیابت از مدیر عامل چارگون، آقای مهندس طبری، لوح و تندیس این همایش را دریافت کرد.

لازم به ذکر است در این همایش از شرکت چارگون به خاطر حمایت از روابط عمومی و ایفای نقش پیشرو در میان سازمان‌های خصوصی، تقدیر به عمل آمد. آقای امیر مهرانی رییس واحد تحقیق و توسعه چارگون به نیابت از مدیر عامل چارگون، آقای مهندس طبری، لوح و تندیس این همایش را دریافت کرد.

اشتراک گذاری :