پرش به محتوای اصلی

پیامک

سرویس پیامک جهت دریافت مکتوبات و مشاهده یادآوری‌های مورد نیاز، از طریق پیامک و بر روی تلفن همراه طراحی شده است. همچنین به کمک این سرویس افراد می‌توانند با استفاده از کد ره‌گیری آخرین وضعیت مکتوبات خود را در سازمان پیگیری نمایند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
ویژگی‌های سرویس پیامک
مزیتتوضیحات
ارسال و دریافت یادآور
  • ارسال یادآور به محض دریافت مکتوبات
  • امکان ارسال یادآوری دعوت به جلسه
  • عدم نیاز به اتصال به شبکه جهت مشاهده یادآوری‌های شخصی
  • امکان دریافت و ارسال یادآور در هر زمان و از هر نقطه جغرافیایی
پیگیری آسان مکتوبات
  • امکان پیگیری مکتوبات از راه دور توسط کد ره‌گیری

 

مطالب مرتبط

مکاتبات
مکاتبات

همچنین با استفاده از امکانات این مجموعه، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل ... ادامه مطلب »

مدیریت تقویم و جلسات
مدیریت تقویم و جلسات

با استفاده از سیستم مدیریت تقویم و جلسات شما می‌توانید از مزیت مدیریت موثر زمان و جلسات برخوردار شوید. این سیستم ... ادامه مطلب »

مدیریت کارها چیست؟
مدیریت کارها چیست؟

سیستم مدیریت کارها ، ابزاری موثر در مدیریت پروژه‌های سازمان است. با کمک این سیستم مجموعه وظایفی که توسط کاربران ... ادامه مطلب »

مدیریت اسناد
مدیریت اسناد

پراکندگی اطلاعات یکی از مشکلات همیشگی سازمان‌ها و تأسیس آرشیوی متمرکز از اسناد، فایل‌ها و اطلاعات از دغدغه اصلی آن‌ها ... ادامه مطلب »

فکس
فکس

با استفاده از سیستم فکس به عنوان یکی از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان متمرکز سازی ... ادامه مطلب »

ایمیل
ایمیل

سرویس ایمیل یکی دیگر از سرویس‌های زیرساخت حوزه اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه» است که دسترسی مستقیم به ارسال و ... ادامه مطلب »

پیامک
پیامک

سرویس پیامک جهت دریافت مکتوبات و مشاهده یادآوری‌های مورد نیاز، از طریق پیامک و بر روی تلفن همراه طراحی شده ... ادامه مطلب »

تحقق حقوق شهروندی در نظام اداری کشور با سامانه پیشخوان ارباب رجوع دیدگاه

شرکت چارگون در راستای تحقق طرح تکریم ارباب ‌رجوع و کاهش بوروکراسی‌های اداری در ابتکاری خلاقانه، سامانه پیشخوان ارباب رجوع ... ادامه مطلب »

بهره‌برداری از سامانه مکاتبات دیدگاه بین اداره‌کل میراث فرهنگی استان تهران و دفاتر خدمات مسافرتی

سامانه مکاتبات دیدگاه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران برای تسهیل در مکاتبات بین این اداره‌کل ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.