مقاله‌ای که از سوی تیم UX شرکت چارگون در کنفرانس ICIMT 2011 شرکت داده شده است، از میان ده‌ها اثر ارسالی جهت ارائه شفاهی و درج در مجموعه مقالات این کنفرانس انتخاب گردید.

این مقاله که در زیر شاخه تعامل انسان و کامپیوتر (Human Computer Interaction) ارائه گردیده، توسط علیرضا نیکوکار (کارشناس مسئول تیم‌ UX شرکت چارگون)، شراره جهانشاه (کارشناس پژوهش و تحقیق UX) و ساناز توکل (کارشناس پژوهش و تحقیق UX) نوشته شده است. در این مقاله برای انجام فعالیت Heuristic Evaluation یک جریان کاری (workflow) پیشنهاد می‌گردد که توسط آن، در فعالیت Heuristic Evaluation شاهد کاهش هزینه‌ها، مشکلات مدیریتی در حین اجرا، مشکلات کاری و همچنین افزایش مشکلات تشخیص داده شده در فرآیند، خواهیم بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کنفرانس ICIMT 2011 با محوریت فناوری اطلاعات و مالتی مدیا از 7 تا 9 دی ماه (December 28 – 30, 2011) در شهر دبی برگزار می گردد. مقالات این کنفرانس ضمن درج در American Society of Mechanical Engineering (ASME) توسط Thomson ISI که یکی از مراجع معتبر برای ایندکس‌گذاری مقالات علمی است، ایندکس می‌شود. لازم به ذکر است این مقاله حاصل تحقیقات تیم UX شرکت چارگون بر روی فعالیت Heuristic Evaluation می‌باشد که در طی مدت 9 ماه صورت پذیرفته است.

اشتراک گذاری :