نصب و عملیاتی‌سازی‌ نرم‌افزار کارها و جلسات از سیستم‌های اتوماسیون اداری دیدگاه در شرکت زعفران مصطفوی دامنه همکاری‌های این شرکت و چارگون را توسعه داد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت زعفران مصطفوی همکاری خود با چارگون را با خرید نرم‌افزارهای مکاتبات از اتوماسیون اداری دیدگاه آغاز کرد. با انتخاب مجدد نرم‌افزارهای کارها و جلسات از سوی مدیریت این شرکت، ضریب نفوذ اتوماسیون اداری دیدگاه در این شرکت افزایش یافته است.
از آنجا که با برگزاری جلسات بخش زیادی از زمان مفید کارکنان برای گفت‌وگو و تبادل نظر درباره موضع جلسه، صرف می‌شود، نسل جدید نرم‌افزار جلسات دیدگاه با رویکرد گفتمان سازمانی طراحی و تولید شده است. از دستاوردهای مهم مالی و انسانی این نرم‌افزار می‌توان به مدیریت بهینه جلسات و تاثیرگذاری در بهبود عملکرد و بهره‌وری سرمایه‌های سازمانی اشاره کرد.
این نرم‌افزار به امکانات زیادی از جمله پوشش کلیه مراحل جلسات مانند ثبت، لغو، ویرایش قبل و در حین جلسه و نهایی‌سازی آن، مجهز است. قابلیت ایجاد جلسات تکرار شونده، ارسال دعوت‌نامه به مدعوین خارج از سازمان، افزودن تقویم دیگر کارمندان و اتاق جلسات و مشاهده جزئیات آنها با داشتن دسترسی، افزودن دستور جلسه و مدیریت زمان آن  نیز از دیگر مزیت‌های نرم‌افزار جلسات دیدگاه است. از سوی دیگر قابلیت‌هایی مانند نمایش پیش‌بینی وضعیت آب و هوا در زمان جلسه، برقراری ارتباط با سرویس گوگل مپ برای نمایش محل جلسه، تعیین محل جلسه داخلی و خارجی با درج مشخصات و لوکیشن آنها از طریق سرویس گوگل مپ نیز در این نرم‌افزار موجود است.
حضور و غایب مدعوین و افزودن توضیحات برای هر دستور جلسه، تهیه صورت جلسه در قالب‌های متفاوت و گردش آن برای تایید و امضا در نرم‌افزار مکاتبات،‌ جستجو در آرشیو جلسات و امکان گفت‌وگو در محیط جلسه و… ارزش افزوده‌های بیشتری برای کاربران این نرم‌ا‌فزار ایجاد کرده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
    • نرم‌افزار کارها و مکاتبات دیدگاه

نرم‌افزار کارها نیز با قابلیت مدیرت و کنترل پروژه‌ و کارهای سازمانی در فضایی تعاملی و یکپارچه با دیگر نرم‌افزارهای دیدگاه؛ صرفه‌جویی در هزینه‌ها و تسهیل بررسی روند پیشرفت کارها و پروژه‌ها را ممکن می‌کند.
نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه نیز در شرکت زعفران مصطفوی با آسان کردن فرآیند دسترسی و نگهداشت مکتوبات اداری و حذف کامل کاغذ در ساختارها، بیشترین ظرفیت بهره‌وری را در سازمان‌های بهره‌بردار ایجاد می‌کند.
از ویژگی‌های منحصر به فرداین نرم‌افزار می‌توان به پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، Multi-Window بودن، بازکردن همزمان چندین پنجره، عدم نیاز به آپدیت office و امکان گفت‌و‌گوی کاربران اشاره کرد. بنابراین گزارش، ‌مدیران شرکت زعفران مصطفوی اپلیکیشن مکاتبات همچنین از محصولات دیدگاه همراه نیز استقبال کرده‌اند و آن را بستری کارآمد برای افزایش بهینه‌سازی سرمایه‌های اداری و سازمانی خود اعلام کرده‌‌اند.
رسیدگی به امور پرکاربرد روزانه مانند دریافت و مدیریت یادآوری‌ها، ارسال و دریافت پیام، رسیدگی به نامه‌ها، فرم‌های مرخصی و مأموریت و گزارشات کارکرد را از مهمترین قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان دانست.

اشتراک گذاری :