راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

سیستم وب و موبایل اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه با نگاهی جامع به فرآیندهای اداری و ساختار بومی سازمانی طراحی شده و صرفا ابزار مکانیزاسیون این فرآیندها نیست. اتوماسیون اداری دیدگاه با حذف کامل گردش کاغذی مکاتبات، طیف گسترده‌ای از تعاملات سازمانی را پوشش می‌‌دهد و پاسخگوی حجم وسیعی از فرآیندهای اداری در سازمان است. ‌این مجموعه نرم‌افزاری از ضریب نفوذ بالایی در سازمان‌ها برخوردار است و کاربری آن از مدیران ارشد تا مجموعه کارکنان و مخاطبان خارجی سازمان، تسری یافته است.

در حوزه اتوماسیون اداری مجموعه دیدگاه، علاوه بر پشتیبانی کامل فرآیندها و تعاملات مورد نیاز برای تولید و گردش نامه‌ها و مکتوبات اداری، امور مربوط به مدیریت زمان پرسنل، ‌مدیریت کارها، جلسات، و اطلاعات سازمان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرد. در این مجموعه،‌ امکانات ارجاع کار و اطلاع از روند پیشرفت کارهای ارجاعی برای سطوح متفاوت مدیران میسر است. لایه یکپارچه کاربری اتوماسیون اداری دیدگاه با پوشش کارکرد سیستم‌های مختلف، امنیت اطلاعات و حقوق دسترسی کاربران را تضمین می‌کند.

نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری

نمایی از نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری

  اخبار راهکار اتوماسیون اداری

  برخی از مشتریان راهکار اتوماسیون اداری

   مقالاتی درباره کاربرد نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری

   مزیت‌های نرم افزارهای اتوماسیون اداری از نگاه مشتریان


    سیستم اتوماسیون اداری وب و موبایل

    سیستم اتوماسیون اداری چارگون با مرور زمان فراتر از ابزار مکاتبات اداری توسعه یافته و ابزارهایی برای مدیریت فایل‌ها، جلسات و  کارها در سازمان‌های بهره‌بردار  فراهم کرده است.

    شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی در ایران از نرم‌افزار اتوماسیون اداری دیدگاه استفاده می‌کنند. قابلیت تحت وب بودن اتوماسیون اداری دیدگاه، دسترسی به کارتابل نامه‌های اداری را در خارج از محیط سازمان برای کارکنان و مدیران فراهم کرده است. اتوماسیون اداری موبایل و نرم‌افزار مکاتبات موبایل که از سوی شرکت چارگون با نام تجاری «دیدگاه همراه» ارائه شده نیز محصول جدیدی است که با توسعه تلفن‌های هوشمند نیاز آن در بازار مصرف کنندگان نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری به شدت احساس می‌شد.

    بی‌شک، امکان دریافت و ارجاع نامه‌ها و پاسخگویی به آنها در مواقعی که مدیران و کارشناسان یک سازمان، امکان حضور فیزیکی در محل کار خود را ندارند، نقش مهمی در تسهیل فرآیندها و سرعت‌بخشی به روند مراودات اداری، دارد.