راهکار منابع انسانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

افزایش کارآیی یکی از بزرگترین چالش‌هایی است که سازمان‌ها با آن مواجه هستند. با توجه به شتاب گرفتن روند تغییرات محیطی و درون سازمانی، واکنش و تطبیق به موقع منابع انسانی،‌ به یکی از اهداف سازمانی تبدیل ‌شده‌ است. رسالت مدیریت منابع انسانی، کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید در جهت نیل به راهبردهای سازمان است.
چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی، به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌است. سیستم مدیریت منابع انسانی «دیدگاه» به شما این امکان را می‌دهد که ضمن مکانیزه‌ نمودن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی،‌ از اتلاف منابع جلوگیری کرده و به منافع حاصل از افزایش‌ بهره‌وری دست یابید.

نرم افزار منابع انسانی دیدگاه
نرم افزار پرسنلی
نرم افزار پرسنلی

اين نرم‌افزار به‌ عنوان مرجعي براي اطلاعات پرسنل جهت ساير نرم‌افزارهای حوزه منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و يا سيستم حضور و غیاب و غیره .. بکار می‌رود. در اين سيستم امکان نگهداری کلیه سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی وجود دارد و براساس فرآیندهای جذب، تکمیل اطلاعات پرونده، صدور انواع حکم و یا قرارداد،‌ ماموریت و یا مرخصی، چرخه‌های مورد نظر را بر اساس روال‌های سازمانی بطور اتوماتیک در این نرم‌افزار پوشش داده می‌شود.

نرم افزار حقوق و دستمزد
نرم افزار حقوق و دستمزد

سيستم حقوق و دستمزد مجموعه دیدگاه، وظيفه محاسبه حقوق و مزاياي پرسنل و نيز توليد اسناد مربوط به پرداخت‌ها را به‌عهده دارد. اين سيستم ارتباط تنگاتنگي با نرم‌افزار پرسنلي داشته و كليه احكام صادره در اين سيستم، بصورت اتوماتیک مورد استفاده قرار مي‌گيرد. ارتباط «در لحظه» بين سيستم حقوق و دستمزد و سایر نرم‌افزارهای حوزه سيستم منابع انساني به‌گونه‌اي طراحی شده كه بسياري از عمليات تكراري، كنترل‌هاي اضافی و زمان‌بر بين حوزه اداري و حوزه مالي دستگاه كاهش مي‌يابد.

نرم افزار تشکیلات
نرم افزار تشکیلات

از طریق نرم‌افزار تشکیلات دیدگاه، آخرين ساختار مصوب سازمان‌ها هميشه موجود و در اختيار است و می‌توان با انتخاب ساختار، مستندات، تاريخچه‌ها، وظايف و كليه اطلاعات مورد نظر درباره ساختار فعلي را در اختيار داشت. همچنين نسبت تغييرات، ويرايشات‌ و جابجايي‌هاي مربوط به پست‌ها و واحدهای سازمانی نيز قابل تفكيك است.

نرم افزار آموزش
نرم افزار آموزش

نرم‌افزار آموزش، ابزار رسیدن به راهکارهایی مفید برای پیاده‌سازی فرایند‌های نیازسنجی، اجرا، ارزیابی، اثربخشی و گزارش‌گیری از کلیه عملکرد‌های آموزشی در سازمان‌هاست. این نرم‌افزار امکان مکانیزه کردن تخصیص نیازهای آموزشی پرسنل، برگزاری دوره‌های آموزشی، ثبت نتایج و گواهینامه‌های صادر شده، ایجاد گردش برای درخواست‌ها و دریافت گزارشات آموزشی، اجرای فرایندهای ارزیابی و اثربخشی را فراهم می‌آورد.

نرم‌افزار حضور و غیاب
نرم‌افزار حضور و غیاب

كاربرد نرم‌افزار حضور و غياب، دريافت و كنترل اطلاعات كاركرد پرسنل سازمان و تهيه گزارشات متنوع در مورد ساعات حضور و غياب آنها با توجه به برنامه‌هاي كاري تعريف شده براي هر دسته از کارکنان است. از فعاليت‌هاي مهم اين سيستم، ارسال خودكار اطلاعات حضور و غياب برای انجام محاسبات حقوق كاركنان به سيستم حقوق و دستمزد، است.

نرم‌افزار نظرسنجی
نرم‌افزار نظرسنجی

از طریق این نرم‌افزار امکان تعریف سئوالات و نحوه پاسخ‌دهی به آنها بصورت پویا در اختيار است؛ بدين صورت كه با انتخاب سئوالات مورد نظر از بانک سئوالات و الگوهای پاسخ‌دهی، فرم نظرسنجی مورد نظر طراحی شده و می‌توان آن را برای کاربران و جامعه هدف مورد نظر در نرم افزار ارسال کرد.

نرم‌افزار نظام پیشنهادات
نرم‌افزار نظام پیشنهادات

بدون شک نظام پیشنهادات در دنیای کنونی یکی از مناسب‌ترین روش‌های افرایش بهره‌وری در سازمان‌های مختلف است.نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه، امكان مشاركت تمامي كاركنان و حتي مشتريان سازمان را در روند تصميم‌سازي، تصميم‌گيري و حل مسائل و مشكلات سازمان فراهم می‌کند.

نرم افزار وام و تسهیلات
نرم افزار وام و تسهیلات

نرم افزار رفاهی وام مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، امکان تعریف انواع وام‌های مختلف، کنترل مدارک و درج اطلاعات ضامنین و حتی محاسبه سود حاصله بر اساس فرایندها، ضوابط حاکم در سازمان را بصورت کاملا پویا و یکپارچه در کنار نرم افزارهای منابع انسانی دیدگاه فراهم کرده ‌است.

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد
نرم‌افزار ارزیابی عملکرد

نظام ارزيابي به منظور تعيين شايستگي كاركنان در ابعاد عملكرد، ارتقای سطح دانش فردي، رفتار و ... در سازمان‌ها و شركت‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
این نرم‌افزار در طول یک سال (یک دوره ارزیابی کامل) از چندین روش و دوره ارزیابی بر اساس ماهیت دپارتمان‌ها استفاده می‌کند که در نهایت، نتایج کلیه ارزیابی‌ها به عنوان فاکتور موثر در محاسبه حقوق و مزایا درنظر گرفته خواهد شد.

نرم افزار بیمه و بهداشت
نرم افزار بیمه و بهداشت

این نرم‌افزار امکان ثبت اطلاعات قراردادهای بیمه با شرکت‌های بیمه‌گر در طول سنوات مختلف به همراه میزان تعهدات و فرانشیز‌های مربوطه با در نظر گرفتن سهم بیمه کارمند و کارفرما را فراهم می‌کند. تبدیل اطلاعات در قالب پرونده درمان به منظور نگهداری سوابق و محاسبه هزینه‌های جبران درمان، صدور‌ انواع معرفی‌نامه و دفترچه از قابلیت‌های نرم‌افزار بیمه و بهداشت مجموعه دیدگاه است.

نرم افزار بازنشستگی
نرم افزار بازنشستگی

جمع‌آوري داده‌ها درباره پرسنل بازنشسته و انجام کلیه فرآیندهای مرتبط با انواع بازنشستگی، تنها از طريق سيستم یکپارچه مديريت منابع انساني، ميسر خواهد بود. اين نرم‌افزار با هدف محاسبه، برقراري حقوق و مزايا در زمان بازنشستگي، دسترسی سریع و آسان به سوابق بازنشستگان، وراث و موکلین مربوطه برنامه‌ر‌یزی شده است.

نرم‌افزار خدمات رفاهی
نرم‌افزار خدمات رفاهی

نرم افزار جامع رفاه مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه از جمله جدیدترین نرم افزارهای این مجموعه است که با هدف مدیریت برنامه‌های رفاهی، وام‌ها، امور درمانی و کمک‌هزینه‌های مختلف طراحی شده است.

نرم‌افزار مهمانسرا
نرم‌افزار مهمانسرا

نرم‌افزار مهمانسرا از مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، امکان ثبت و نگهداری کلیه اطلاعات مهمانسراها و یا هتل‌های طرف قرارداد را ایجاد کرده است. امکان برنامه‌ریزی و یا رزرو استفاده کارکنان از مهمانسراها در تاریخ‌های مختلف، با انتشار بخشنامه‌ها در سطح کاربران و مدیریت گردش ثبت و دریافت درخواست‌ها در بازه‌های مختلف نیز از امکانات این نرم‌افزار می‌باشد.

برخی از مشتریان راهکار منابع انسانی

 • پارس حیات
 • پاکسان
 • استانداری تهران
 • ایران_ترانسفو
 • صنایع مس ایران
 • مخابرات تهران
 • بانک رفاه کارگران
 • دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 • گروه بهمن
 • بورس ارواق بهادار

تازه‌های راهکار منابع انسانی

راهکار منابع انسانی دیدگاه از زبان مشتریان


 • کوروش محسنی- معاون فناوری اطلاعات دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران بیش از 27هزار کاربر دانشگاه در حوزه‌های منابع انسانی و اتوماسیون اداری در نه سال گذشته از نرم‌افزارهای چارگون استفاده می‌کنند و امکانات دیدگاه در پوشش‌دهی قوانین حکمی متنوع کارکنان در نرم‌افزار پرسنلی و نیز قابلیت‌های آن در انطباق با شیفت‌های کاری مختلف، رضایت کارکنان را در لایه‌های مختلف سازمان بدنبال داشته است.

  کوروش محسنی- معاون فناوری اطلاعات دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

 • مهندس آرمان حسنی مدیر امور منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران تیم فنی چارگون با ‌‌نهایت آگاهی و دانش موضوع طبقه‌بندی مشاغل را تجزیه و تحلیل کرد، من به آگاهی تیم چارگون نسبت به نیاز سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران از ۱۰۰ نمره ۹۵ می‌دهم.

  مهندس آرمان حسنی مدیر امور منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران

 • کامبیز پورسیف، مدیرکل دفتر فناوری استانداری لرستان کامبیز پورسیف، مدیرکل دفتر فناوری استانداری لرستان، حرکت چارگون را دربازار رقابتی شرکت‌های ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه اتوماسیون اداری و منابع انسانی، رو به جلو توصیف کرد.

  کامبیز پورسیف، مدیرکل دفتر فناوری استانداری لرستان