راهکار منابع انسانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

چارگون با نگاه روز مدیریت منابع انسانی و مطابق با آخرین فرآیندهای سازمانی و قانونی تلاش کرده‌است تا پوشش مکانیزه تمامی فرآیندهای این حوزه از زمان جذب نیرو تا مرحله خاتمه قرارداد و بازنشستگی را در سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه، عملیاتی کند.

طراحی منعطف این سیستم‌ها و قابلیت شکل‌گیری به ضوابط سازمانی مختلف، گردش‌های درون سازمانی، گزارش‌سازها و گزارش‌گیری‌ها، نظارت دقیق بر هوش سازمانی،‌ یادآوری‌ها، مکانیزه شدن روال‌ها و کاربرپسند بودن نرم‌افزارها از قابلیت‌های حوزه مدیریت منابع انسانی دیدگاه، هستند.

نرم‌افزارهای سیستم جامع مدیریت منابع انسانی

نرم‌افزار پرسنلی

نرم‌افزار پرسنلی دیدگاه مرجعی برای بکارگیری اطلاعات پرسنل توسط سایر نرم‌افزارهای منابع انسانی مانند حقوق و دستمزد و یا حضور و غیاب است. این سیستم، امکان نگهداری سوابق و اطلاعات کارکنان از بدو استخدام تا زمان بازنشستگی را داراست.

نرم‌افزار تشکیلات سازمانی

نرم‌افزار تشکیلات دیدگاه، آخرین ساختار مصوب سازمان‌ها را در خود جای داده است. نمایش و انتخاب ساختار، مستندات،تاریخچه‌ها،وظایف و كلیه اطلاعات مورد نظر درباره ساختار فعلی از کارکردهای این نرم‌افزار است.

نرم‌افزار حقوق و دستمزد

سیستم حقوق و دستمزد دیدگاه، وظیفه محاسبه حقوق و مزایای پرسنل و تولید اسناد مربوط به پرداخت‌ها را بهه عهده دارد. این سیستم با نرم‌افزار پرسنلی در ارتباط است و كلیه احكام صادره در آن، به صورت اتوماتیک استفاده می‌شوند.

نرم‌افزار حضور و غیاب

نرم‌افزار حضور و غیاب برای دریافت و كنترل اطلاعات كاركرد پرسنل و تهیه گزارش‌های متنوع از آنها با توجه به برنامه‌های كاریکاربرد دارد. ارسال خودكار اطلاعات برای محاسبه حقوق كاركنان به سیستم حقوق و دستمزد، مزیت‌ خاص این سیستم است.

نرم‌افزار آموزش

نرم‌افزار آموزش، ابزار رسیدن به راهکارهایی مفید در فرایند‌های نیازسنجی، اجرا، ارزیابی، اثربخشی و گزارش‌گیری از کلیه دوره‌های آموزشی سازمان‌هاست. پیاده‌سازی انواع متدهای سنجش اثربخشی آموز‌ش‌ها نیز از طریق این سیستم مهیاست.

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد

نرم‌افزار ارزیابی عملکرد کارکنان دیدگاه، امکانات ارزشیابی عملکرد کارکنان و عوامل کارکردی پرسنل را فراهم می‌کند. این نرم‌افزار با ساختار داینامیک انواع متدهای مرسوم در حوزه سنجش عملکرد کارکنان را پوشش می‌دهد.

نرم‌افزار نظام پیشنهادات

نرم‌افزار نظام پیشنهادات دیدگاه امكان جذب ايده‌ها و بررسي پيشنهادها و بهره‌گيري مناسب از ابتكار، خلاقيت‌ و توان علمی، فنی و كاركنان را فراهم می‌کند. پیاده‌سازی درست فرآیند جذب ایده‌ها و افزایش مشارکت کارکنان، بهره‌وری سازمانی را به دنبال دارد.

نرم‌افزار مهمانسرا

نرم‌افزار مهمانسرا از مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، امکان ثبت و نگهداری کلیه اطلاعات مهمانسراها و یا هتل‌های طرف قرارداد را ایجاد کرده است. امکان برنامه‌ریزی و یا رزرو استفاده کارکنان از مهمانسراها در تاریخ‌های مختلف از امکانات این نرم‌افزار است.

نرم افزار وام و تسهیلات

نرم‌افزار وام و تسهیلات دیدگاه،، امکان تعریف انواع وام‌های مختلف و کنترل مدارک و درج اطلاعات ضامنین را فراهم می‌کند. مدیریت وام‌های اعطا شده، تعدیل یا تجمیع اقساط و کسر از سیستم حقوق و دستمزد نیز با این نرم‌افزار عملیاتی می‌شود.

نرم افزار بیمه

حمایت از کارکنان در حوزه جبران هزینه‌های درمانی ناشی از بیماری‌های خاص و ارائه بیمه‌ تکمیلی در اکثر سازمان‌ها رواج دارد. ثبت اطلاعات و محاسبات مربوط به حق بیمه، پوشش کارکنان و تشکیل پرونده درمان از کارکردهای نرم‌افزار بیمه است.

نرم افزار مدیریت مزایا

توزیع عادلانه و قانونمند مزایا، پاداش،‌ اضافه‌کاری و کارانه به کارکنان، موضوع نرم‌افزار مدیریت مزایا دیدگاه‌ست. این نرم‌افزار به عنوان بخشی از زنجیره جبران خدمات بر اساس عوامل ثابت و متغیر پرداخت‌های غیرمستمر کارکنان را مدیریت می‌کند.

اپلیکیشن پیشخوان

برنامه پیشخوان پر استفاده‌ترین عملیات‌های پیشخوان دیدگاه را روی موبایل در اختیار کاربر می‌گذارد. مشاهده، درخواست یا تایید مرخصی‌ها، ماموریت‌ها و مشاهده گزارشات شخصی و قسمت کاری از طریق این اپلیکیشن در دسترس کاربران است.

نمایی از نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی

 • آخرین کمپین‌ها

  آخرین کمپین‌ها

اخبار راهکار منابع انسانی

برخی از مشتریان راهکار منابع انسانی

 • بانک توسعه صادرات ایران
 • سازمان تامین اجتماعی
 • سازمان بنادر و دریانوردی
 • سازمان اقتصادی کوثر
 • دانشگاه یاسوج
 • سازمان منطقه آزاد کیش
 • شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
 • شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران
 • بانک قرض الحسنه مهر ایران
 • دانشگاه پیام نور
 • دانشگاه سیستان و بلوچستان
 • وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 • بانک آینده

مقالاتی درباره کاربرد نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی

خطاهای رایج در ارزیابی عملکرد کارکنان

شناخت کارکنان قوی و اعطای پاداش به آنها و از این طریق، ایجاد انگیزه برای بهبود عملکرد آنان و سایر کارکنان از جمله علل اصلی ارزیابی عملکرد است. در گذشته، مدیران کلاسیک ارزیابی عملکرد را فقط …

محاسبه دیون در حقوق و دستمزد

مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه در حوزه منابع انسانی با ارائه سیستم جامع مدیریت منابع انسانی، هم‌اکنون در گستره بزرگی از سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی نصب و راه‌اندازی و ...

نظام جبران خدمات چیست؟

نظام جبران خدمات در حوزه مدیریت منابع انسانی مفهوم مهمی است که با توسعه سازمان‌ها و پیچیده شدن روش‌های مدیریت کارکنان به شیوه های متنوعی اجرا و پیاده‌سازی می‌شود. جبران خدمات از بخش‌های پایه‌ای فرآیند …

ابزارهای رهبری موثر واحدهای منابع انسانی

ابزارهای کارآمد و موفقیت‌ساز به ویژه در حوزه مدیریت منابع انسانی، phwg اندوخته متخصصان و کارشناسان سازمان‌های کوچک و بزرگ است که زمینه بهبود و تقویت بزرگترین مهارت مدیران؛ یعنی تعامل موثر و بهینه با کارکنان را به…

نقش خدمات رفاهی در نگهداشت منابع انسانی

در طول تحول علم مدیریت و شاخه مدیریت منابع انسانی انواع و اقسام تمهیدات برای تضمین کیفیت کار نیروی انسانی تدوین شده است؛ اما نقش خدمات رفاهی کارکنان در جذب و نگهداشت منابع انسانی کارآمد در دنیای رقابت شرکت‌های ...

روش‌های انگیزه‌بخشی به کارکنان در سازمان‌ها

مقابله با چالش‌های هر روزه محیط کار، بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت روش‌های انگیزش کارکنان در سازمان ها را افزایش داده است. روحیه شاد و انگیزه بالای کارکنان برای کار و تلاش و مقابله با چالش‌های هر روزه از دغدغه‌های مهم مدیران سازمان‌ها و...

مزیت‌های نرم افزارهای منابع انسانی از نگاه مشتریان


 • مدیر پشتیبانی و زیرساخت فاوای مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  مزیت‌های گسترده‌ سیستم‌های یکپارچه دیدگاه به ویژه در زمینه تسهیل و تسریع روال‌های اداری، نرم‌افزارهای دیدگاه را از اولویت‌های اصلی وزارت تعاون قرار داده‌است. به پیشنهاد واحد فناوری اطلاعات برای یکپارچگی با ادارات اجرایی در استان‌ها، سیستم پرسنلی دیدگاه تا به حال در 18 استان پیاده‌سازی شده است و برای سایر استانها نیز به تدریج اجرایی می‌شود.

  مهندس مهدی صدقی
  مدیر پشتیبانی و زیرساخت فاوای مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 • معاون فناوری اطلاعات دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

  بیش از 27هزار کاربر دانشگاه در حوزه‌های منابع انسانی و اتوماسیون اداری در نه سال گذشته از نرم‌افزارهای چارگون استفاده می‌کنند و امکانات دیدگاه در پوشش‌دهی قوانین حکمی متنوع کارکنان در نرم‌افزار پرسنلی و نیز قابلیت‌های آن در انطباق با شیفت‌های کاری مختلف، رضایت کارکنان را در لایه‌های مختلف سازمان بدنبال داشته است.

  مهندس کوروش محسنی
  معاون فناوری اطلاعات دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

 • مدیرکل دفتر فناوری استانداری لرستان

  کامبیز پورسیف، مدیرکل دفتر فناوری استانداری لرستان، حرکت چارگون را دربازار رقابتی شرکت‌های ارائه دهنده نرم‌افزارهای یکپارچه اتوماسیون اداری و منابع انسانی، رو به جلو توصیف کرد.

  مهندس کامبیز پورسیف
  مدیرکل دفتر فناوری استانداری لرستان

 • سرپرست پروژه نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان

  با پیاده سازی سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه نرم‌افزارهای بیمه مکمل، بازنشستگی و حقوق و دستمزد، تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور و غیاب دیدگاه، زمینه خدمات‌دهی مکانیزه به 1400 پرسنل این دانشگاه فراهم شده است.

  سرکار خانم مهندس غلامی
  سرپرست پروژه نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه سیستان و بلوچستان

 • مدیر امور منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران

  تیم فنی چارگون با ‌‌نهایت آگاهی و دانش موضوع طبقه‌بندی مشاغل را تجزیه و تحلیل کرد، من به آگاهی تیم چارگون نسبت به نیاز سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران از ۱۰۰ نمره ۹۵ می‌دهم.

  مهندس آرمان حسنی
  مدیر امور منابع انسانی و تشکیلات سازمانی شرکت ملی صنایع مس ایران

ویژگی‌های سیستم جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه

چارگون با تمرکز بر شناخت بازار و نیازهای خاص سازمان‌های ایرانی، به تحلیل و طراحی سیستم‌های جامع و یکپارچه منابع انسانی پرداخته‌است. سیستم مدیریت منابع انسانی «دیدگاه» به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که ضمن مکانیزه‌ کردن کلیه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی،‌ از اتلاف منابع جلوگیری کرده و به منافع حاصل از افزایش‌ بهره‌وری دست یابند.

امکانات دیدگاه در پوشش‌‌‌دهی قوانین حکمی متنـوع کارکنان در نرم‌افزار پرسنلی و نیز قابلیت‌های آن در انطباق با شیفت‌های کاری متنوع، رضایت کارکنان در لایه‌های مختلف سازمان‌های بهره‌بردار را به‌دنبال داشته است.

از شاخصه‌های مهم نرم‌افزارهای جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه می‌توان به قابلیت انطباق با قوانین مختلف کشور مانند خدمات كشوری، قانون کار، هیات علمی و …، برخورداری از پیشخوان کارکنان (ESS)، دارا بودن ابزار قدرتمند انتقال اطلاعات از سیستم‌های موجود، یکپارچگی کامل اطلاعاتی و فرآیندی، بهینه بودن برای سازمان‌هایی با ابعاد بزرگ و چندین هزار نفر پرسنل و گزارش‌ساز‌های پیشرفته با قابلیت تولید انواع گزارش لیستی، آماری و نموداری، اشاره کرد.