حضور شرکت پخش هجرت درجمع بهره‌برداران اتوماسیون اداری دیدگاه

شرکت پخش هجرت با هدف ایجاد پویایی و روانی در ساختار اداری و بهره‌وری بیشتر  به اتوماسیون اداری دیدگاه مجهز شد.

به گزارش روابط عمومی چارگون، شرکت پخش هجرت از بزرگترین و مجهزترین انبار دارویی خاورمیانه است که همراه با 19مرکز توزیع دارویی‌اش در سراسر کشور پس از تهیه و راه‌اندازی نرم‌افزار اتوماسیون اداری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون قرار گرفت.
کارشناسان استقرار اتوماسیون اداری دیدگاه با حضور در محل این شرکت، کلیه کاربران و مدیران ارشد را با امکانات اتوماسیون اداری دیدگاه آشنا کردند تا از این پس بتوانند مکاتبات رسمی خود را با این ‌نرم‌افزار انجام دهند.
آموزش و پشتیبانی از مراکز استانی و تابعه شرکت پخش هجرت نیز همزمان با کاربران ساختمان مرکزی به شکل غیرحضوری و مجازی صورت گرفت. آموزش‌های مجازی چارگون به
عنوان اولین تجربه شرکت پخش هجرت به شدت مورد استقبال مدیران و معاونین قرار گرفت. همزمان با عملیاتی‌سازی اتوماسیون اداری دیدگاه، در فاز نخست کانورت نامه‌ها و پیام‌های سال 98 و نیمه دوم سال 97 از نرم افزار اتوماسیون پیشین به دیدگاه منتقل و در دسترس کاربران شرکت پخش هجرت، قرار گرفت.

سیستم مکاتبات اتوماسیون اداری

نرم‌افزار مکاتبات در راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان‌های مشتری می‌توان به حذف کامل کاغذ از ساختار اداری (Paperless) اشاره کرد. پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، امکان استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window) و بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان از دیگر مزیت‌های این سیستم است. قابلیت‌های عدم نیاز به آپدیت office ، وجود فضای تعامل و گفت‌و‌گو chat و collaboration ،Drag and drop بین کاربران این سیستم با استقبال زیادی مواجه شده است.

برخی امکانات شاخص نرم‌افزار مکاتبات اداری

  • پیاده‌سازی هر نوع معماری خاص و مدل‌های ویژه دبیرخانه‌های مختلف
  • جداسازی پیش‌نویس‌ها از مستندات رسمی سازمان
  • اجرای نرم‌افزار دیدگاه در مرورگرهای  Safari، Chrome،Firefox  و IE
  • تعریف محدوده دسترسی برای Admin سیستم (Local Admin)
  • جلوگیری از ثبت نامه دریافتی در دبیرخانه‌های غیرمرتبط
  • امکان تعریف دفتر اندیکاتور به صورت نامحدود
  • ایجاد رابط کاربری به چند زبان (فارسی و انگلیسی)

 

برچسب ها: , , , , , ,