پرش به محتوای اصلی

توسعه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه در 2سازمان مشتری چارگون

آشنایی بازدیدکنندگان نمایشگاه جانبی گردهمایی سالانه چارگون با نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه

خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه به 2 سازمان مشتری چارگون ارائه شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، عملیاتی‌سازی نرم‌افزار مکاتبات5 در مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی و نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار کارها در پژوهشگاه نیرو در دستور کار مدیران پروژه قرار گرفته است.
از میان این دو سازمان مشتری، مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی به تازگی در فهرست مشتریان چارگون قرار گرفته و برای شروع همکاری، نرم‌افزار مکاتبات 5 را انتخاب کرده است.
نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار مکاتبات ۵ مجموعه دیدگاه با امکانات و قابلیت‌های متعدد، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به اطلاعات و انجام امور روزمره سازمان را ممکن می‌‌کند و از طریق طراحی یکپارچه،پشتیبانی از عملیات و مستندات مختلف سازمانی مانند نامه‌های اداری، فرم‌های پویا، فکس نامه، پست الکترونیک، پیش‌نویس و موجب ایجاد تحول در ساختارهای اداری می‌شود.
علاوه بر مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، توسعه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری دیدگاه در پژوهشگاه نیرو در دستور کار قرار گرفته است.
این پژوهشگاه از بهره‌برداران قدیمی نرم‌افزارهای دیدگاه است و در حال حاضر نرم‌افزارهای تشکیلات سازمانی، پرسنلی، حضور و غیاب و ارزیابی عملکرد، مکاتبات۵، جلسات، دیدگاه همراه و سرویس‌های فکس، ECE و LINK از راهکارهای منابع انسانی و اتوماسیون اداری در آن، بهره‌برداری می‌شوند.
نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار کارها در پژوهشگاه نیرو قرار است موجب پویایی و نشاط سازمانی این مجموعه وسیع شود.
نرم‌افزار کارها، ابزاری موثر در مدیریت پروژه‌های سازمان است که با کمک آن، وظایفی مختلف برای انجام یک پروژه به افراد مختلف اختصاص می‌یابد و کنترل و روند اجرای آن‌ها مدیریت می‌شود.
این نرم‌افزار بر مبنای گفتمان سازمانی طراحی شده و مزایای قابل توجهی در این حوزه برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند که از آن جمله می‌توان به یکپارچگی و اتصال به تشکیلات سازمانی، انعطاف‌پذیری و امکان تعیین لیست مطابق با شیوه‌های مختلف مدیریت پروژه اشاره کرد.
قابلیت تعامل بین افراد تیم برای تقسیم وظایف متناسب با توانمندی افراد، امکان گفتگوی بین اعضای تیم در زمان انجام کارها، کشف توانمندی‌های افراد خارج از محدوده وظایف عادی و آرشیو اطلاعات مربوط به کلیه روندهای اجرایی پروژه و قابل بازیابی در هر زمان را می‌توان از دیگر مزیت‌های نرم‌افزار کارها دانست.
از طریق این نرم‌افزار، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، بررسی روند پیشرفت کارها در ابعاد گسترده‌تری قابل کنترل و مدیریت خواهد بود.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.