شرکت صنایع غذایی مدرن ایرانیان فردا (شرکت برگرلند سابق) از خردادماه سال 1400 همکاری خود را شرکت چارگون آغاز کرد. با شروع این همکاری، حدود 100 کاربر دیگر به مجموع هزاران کاربر مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه اضافه شدند. نرم افزار مدیریت فرآیند ابزارهای متعددی را به منظور طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی در اختیار صنایع و سازمان‌های مختلف می‌گذارد. استقرار سیستم مدیریت فرآیند با در اختیار قرار دادن گزارش‌های متعدد، ابزار مطمئن نظارت بر تصمیم‌سازی، اجرای تغییرات و بهینه کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود.

فرآیندهای اجرا شده در حین استقرار سیستم مدیریت فرآیند توسط تیم چارگون

تیم فنی چارگون برای انجام این پروژه فرآیندهای بسیاری را طی کرد که از جمله آنها عباتند از:

  • فرآیند درخواست کالا
  • فرآیند خرید کالا
  • فرآیند درخواست مرخصی

چالش تیم چارگون حین انجام پروژه در شرکت صنایع غذایی مدرن ایرانیان فردا

تیم چارگون چالش مهمی حین همکاری با شرکت صنایع غذایی مدرن ایرانیان فردا (شرکت برگرلند سابق) و استقرار نرم افزار BPMS پیش رو داشت. با توجه به اینکه فرایندهای درخواست و خرید کالا در این شرکت نیازمند ارتباط با یکدیگر و ارسال دیتای مورد نیاز بود، با بررسی و آنالیز دقیق، این ارتباط برقرار شد. همچنین به دلیل داشتن بار مالی و مسیرهای متعدد با توجه به بررسی درخواست‌ها، انجام این کار به صورتی دقیق باید شکل می‌گرفت.

این شرکت پیش از این با مشکلاتی بسیاری مواجه بود. مشکلاتی از جمله اینکه زمان به نتیجه رسیدن درخواست‌ها و همچنین پیگیری وضعیت هر درخواست طولانی می‌شد و به صورت روش‌های سنتی و کاغذی انجام می‌گرفت.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

سیستم‌های چارگون با سیستمی کردن فرایندها و آنالیز دقیق توانستند فرایندها را بهبود بخشند و خطاهای فرایند را برطرف کنند، همچنین پیگیری درخواست‌ها به روش سیستمی راحت‌تر صورت گرفت و از روش‌های سنتی و کاغذی جلوگیری شد.

کارکردهای مهم سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار BPMS

اهمیت نرم افزار BPMS و سیستم مدیریت فرآیند کسب‌وکار یک رویکرد مدیریتی نوین به منظور همسوسازی فعالیت‌های سازمان برای جلب رضایت مشتری است. هدف آن بهبود مستمر فعالیت‌های سازمان محسوب می‌شود. یک فرآیند کسب‌وکار شامل شبکه به‌هم پیوسته‌ای از فعالیت‌ها است که توسط مجریان مرتبط اجرا می‌شوند. برخی کارکردهای مهم سیستم BPMS شامل موارد زیر است:

  • شناسایی فرآیندهای موجود سازمانی، بازمهندسی و طراحی فرآیند مطلوب برای پیاده‌سازی مکانیزه؛
  • پیاده‌سازی فرآیند با انتخاب ابزارهای نرم‌افزاری مناسب برای اجرای مطلوب فرآیند؛
  • نظارت و کنترل اجرای فرآیند

درخواست دموی نرم افزارهای دیدگاه در بستر وب و موبایل

اشتراک گذاری :