مسئول امور رفاهی چارگون از برنامه‌ریزی این کمیته برای برگزاری کلاس‌های ورزشی در رشته‌‌های متنوع با هدف افزایش کیفیت زندگی سازمانی همکاران،‌خبر داد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

فرشته کرمعلی در گفت و‌گو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: فراهم کردن زمینه‌های ارتقای کیفیت سبک زندگی و سلامت روحی و جسمی پرسنل، ‌موضوعی است که چارگون همواره نسبت به آن دغدغه داشته است.
وی ادامه داد: در طول سال‌های گذشته برنامه‌های کوتاه‌مدت متعددی از سوی واحد منابع انسانی و کمیته رفاهی برای ایجاد نشاط سازمانی و سلامت جسمی همکاران چارگون اجرایی شده است که در دو محور ورزشی و پزشکی، کلیه همکاران را تحت پوشش قرار داده‌اند.
به گفته وی، اجرای طرح سلامت پرسنل چارگون در چندین فاز شامل حضور پزشک متخصص داخلی و متخصص تغدیه برای معاینه همکاران و تجویز اقدامات لازم از جمله آزمایش، سونوگرافی و … در حوزه کیفیت زندگی فردی و سلامت جسمی آنها اجرایی شده است.
وی ادامه داد: در طول سالهای گذشته برنامه‌های ورزشی چارگون به غیر از فوتسال آقایان، در برنامه‌های جمعی و کوتاه مدت برنامه‌ریزی شده‌اند که برگزاری فوتبال حبابی، مسابقات پینت‌بال،‌ مسابقات فوتبال دستی و… از آن جمله‌اند.
کرمعلی درباره برنامه‌های چارگون در حوزه ورزشی نیز تاکید کرد: در سال جدید تلاش کرده‌ایم تا در این حوزه برنامه‌هایی بلندمدت و مستمر طرح‌ریزی کنیم که از آن جمله می‌توان به برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های مختلف ورزشی برای همکاران خانم در چارگون، تداوم فعالیت تیم فوتسال آقایان و احیای تیم کوهنوردی چارگون اشاره کرد.
وی ادامه داد: فعالیت گروه کوهنوردی چارگون پس از صعود به قله قاش‌مستان و برای یادبود همکاران فقیدش در سانحه هوایی آغاز شد. این تیم با حضور حدود 30 نفر از همکاران، تمرینات و برنامه‌های جمعی خود را ادامه داده و توانسته است به حدود 10 قله صعود کند.
به گفته وی، تیم کوهنوردی چارگون قصد دارد تا با برنامه‌ریزی مدون و انجام تمرینات تخصصی، خود را برای صعود به قله دماوند در مردادماه سال آینده آماده کند.
مسئول امور رفاهی چارگون ادامه داد: در حوزه ورزش پرسنل تلاش کرده‌ایم تا تنوع رشته‌های ورزشی مطابق با درخواست همکاران و در 2 حوزه فردی و گروهی باشد تا انگیزه کافی برای حضور و همراهی آنها را فراهم کنیم.
وی با اعلام اینکه ورزش همکاران به صورت تخصصی در دو حوزه مردان و زنان ادامه می‌یابد گفت: درحال حاضر شرکت چارگون برای همکاران خانم شرکت، اجاره سالن، جذب مربی و تهیه تجهیزات لازم در 4 رشته ورزشی یوگا، پینگ پنگ،‌ والیبال، آمادگی جسمانی را تدارک دیده است.
به گفته کرمعلی، برگزاری کلاس‌های ورزشی همکاران خانم چارگون با استقبال بی‌نظیر آنها و ثبت نام 75 همکار در رشته‌های مختلف از اواسط پاییز آغاز شده است.
به گفته مسئول امور رفاهی چارگون تاکید کرد: کیفیت زندگی پرسنل و سلامت جسمی آنها از دغدغه‌های مهم شرکت است به همین دلیل اجرای این برنامه‌های ورزشی برای آقایان نیز با تشکیل کلاس‌های تخصصی فوتسال و پینگ‌پنگ شروع کرده‌ایم و امیدواریم سایر رشته‌های درخواستی آنها را در سال آینده، راه‌اندازی کنیم.

اشتراک گذاری :