بررسی کارکرد نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه جندی‌شاپور از سوی چارگون

کارشناسان چارگون، چگونگی کارکرد مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جندی‌شاپور را بررسی کردند.

امین پهلوان زاده –مسئول حساب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جندی شاپور گفت: به دنبال طرح شرکت چارگون برای تعامل داوطلبانه با مشتریان و بررسی روال‌ها و کارکردهای مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه در سازمان‌های مشتری، با حضور در دانشگاه جندی شاپور با کاربران دیدگاه در این دانشگاه بی‌واسطه گفت‌وگو و مسائل و مشکلات‌شان را بررسی کردیم.
مسئول حساب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جندی شاپور با اشاره به حضور ۶۱۰۰ کاربر دیدگاه در این دانشگاه و مراکز و توابع آن ادامه داد: در جلساتی که با حضور کاربران و مسئولین واحدهای مختلف و همچنین حضور مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار کردیم، برنامه‌ریزی برای توسعه همکاری‌ها و ممیزی سیستم‌های قبلی در دستور کار قرار گرفت.
به گفته وی، مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جندی‌شاپور برای استقرار سیستم بازنشستگی دیدگاه نیز ابراز تمایل کرده‌اند.
پهلوان زاده ادامه داد: این دانشگاه در حال حاضر از نرم‌افزارهای راهکار اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مدیریت فرآیندها، پایشگر و سرویس‌های زیرساخت دیدگاه استفاده می‌کند.
او با اشاره به ثبت حدود 18000 هزار حکم پرسنلی در دیدگاه از سوی این دانشگاه خاطرنشان کرد: علاوه بر نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه، نرم‌افزارهای پرسنلی،‌تشکیلات سازمانی، حقوق و دستمزد و حضور و غیاب در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی نصب و راه‌اندازی شده‌‌اند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,