رئیس اداره انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر: با اطمینان از سیستم‌های دیدگاه استفاده می‌کنیم

رئیس اداره مدیریت آمار و انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر تاکید کرد: اثربخشی و چابک‌سازی اداری سیستم‌های دیدگاه  ما را نسبت به همکاری با شرکت چارگون،‌ مطمئن کرده است.

 

 

پیمان واقعی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: از سال 90 با بهره‌برداری از 10 زیرسیستم راهکارهای منابع انسانی و اتوماسیون اداری دیدگاه همکاری با چارگون را آغاز کرده‌ایم.
به گفته وی، سیستم‌های مکاتبات،‌ پرسنلی، حقوق و دستمزد، تشکیلات رفاه و وام، ‌مدیریت مزایا، پیشنهادات، بیمه مکمل، ارزیابی عملکرد و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه در ستاد مرکزی و زیرمجموعه‌های سازمان اقتصادی کوثر، پیاده‌سازی شده‌اند.
رئیس اداره انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر، اثربخشی سیستم‌های دیدگاه در این سازمان را قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: سرعت انتقال اطلاعات و استفاده بهینه کاربر از آنها،‌ دستاورد بزرگ ما در حوزه مکانیزاسیون اداری بوده است.
واقعی ادامه داد: چابک‌سازی و پویایی سازمانی از طریق حذف شیوه‌های سنتی و دستی انتقال نامه‌ها و اطلاعات، ارتباط سیستمی بین واحدها و آرشیو و مدیریت اسناد سازمانی نیز یکی دیگر ارزش افزوده‌های این سیستم‌ها در سازمان اقتصادی کوثرند.

ارزش‌افزوده‌های سیستم‌های دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر

رئیس اداره انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر خاطرنشان کرد: ‌توانایی کنترل و مدیریت کارها و پروژه‌ها که در چه مرحله‌ای قرار دارند و یا اختلال احتمالی آن‌ها در کدام مرحله رخ داده‌ است نیز از قابلیت‌های ارزشمند سیستم‌های دیدگاه‌ست.
واقعی یادآورشد: در سازمان اقتصادی کوثر با اتکا به داشبوردهای مدیریتی سیستم‌های دیدگاه توانسته‌ایم به گزارش‌هایی عالی و قابل توجه در حوزه مدیریتی و در سطح MIS دست پیدا کنیم.
رئیس اداره آمار و انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه نسبت به چارگون دید مثبت داریم افزود: سیستم جذب نیروی انسانی چارگون را یکی از موفق ترین‌ها در جذب سرمایه انسانی می‌دانم؛‌ چراکه همکاران چارگون دانش و روحیه همراهی و همکاری خود با مشتری را بارها اثبات کرده‌اند.
واقعی ادامه داد: شرکت چارگون را جزو شرکت‌های بسیار موفقی می‌دانم که تعامل‌شان با مشتری بسیار خوب، هدفمند و با نهایت همراهی و همکاری است.
وی اضافه کرد: قطعا بخش پشتیبانی نرم‌افزارها هموراه نیازمند رشد و تعالی بیشتر است؛ اما معتقدم نسبت به سایر رقبا ‌واحد پشتیبانی چارگون توانسته‌است توجه مثبت مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,