پرش به محتوای اصلی

رئیس اداره انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر: با اطمینان از سیستم‌های دیدگاه استفاده می‌کنیم

رئیس اداره مدیریت آمار و انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر تاکید کرد: اثربخشی و چابک‌سازی اداری سیستم‌های دیدگاه  ما را نسبت به همکاری با شرکت چارگون،‌ مطمئن کرده است.

 

 

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

پیمان واقعی در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون تاکید کرد: از سال 90 با بهره‌برداری از 10 زیرسیستم راهکارهای منابع انسانی و اتوماسیون اداری دیدگاه همکاری با چارگون را آغاز کرده‌ایم.
به گفته وی، سیستم‌های مکاتبات،‌ پرسنلی، حقوق و دستمزد، تشکیلات رفاه و وام، ‌مدیریت مزایا، پیشنهادات، بیمه مکمل، ارزیابی عملکرد و اپلیکیشن مکاتبات دیدگاه همراه در ستاد مرکزی و زیرمجموعه‌های سازمان اقتصادی کوثر، پیاده‌سازی شده‌اند.
رئیس اداره انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر، اثربخشی سیستم‌های دیدگاه در این سازمان را قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: سرعت انتقال اطلاعات و استفاده بهینه کاربر از آنها،‌ دستاورد بزرگ ما در حوزه مکانیزاسیون اداری بوده است.
واقعی ادامه داد: چابک‌سازی و پویایی سازمانی از طریق حذف شیوه‌های سنتی و دستی انتقال نامه‌ها و اطلاعات، ارتباط سیستمی بین واحدها و آرشیو و مدیریت اسناد سازمانی نیز یکی دیگر ارزش افزوده‌های این سیستم‌ها در سازمان اقتصادی کوثرند.

ارزش‌افزوده‌های سیستم‌های دیدگاه در سازمان اقتصادی کوثر

رئیس اداره انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر خاطرنشان کرد: ‌توانایی کنترل و مدیریت کارها و پروژه‌ها که در چه مرحله‌ای قرار دارند و یا اختلال احتمالی آن‌ها در کدام مرحله رخ داده‌ است نیز از قابلیت‌های ارزشمند سیستم‌های دیدگاه‌ست.
واقعی یادآورشد: در سازمان اقتصادی کوثر با اتکا به داشبوردهای مدیریتی سیستم‌های دیدگاه توانسته‌ایم به گزارش‌هایی عالی و قابل توجه در حوزه مدیریتی و در سطح MIS دست پیدا کنیم.
رئیس اداره آمار و انفورماتیک سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه نسبت به چارگون دید مثبت داریم افزود: سیستم جذب نیروی انسانی چارگون را یکی از موفق ترین‌ها در جذب سرمایه انسانی می‌دانم؛‌ چراکه همکاران چارگون دانش و روحیه همراهی و همکاری خود با مشتری را بارها اثبات کرده‌اند.
واقعی ادامه داد: شرکت چارگون را جزو شرکت‌های بسیار موفقی می‌دانم که تعامل‌شان با مشتری بسیار خوب، هدفمند و با نهایت همراهی و همکاری است.
وی اضافه کرد: قطعا بخش پشتیبانی نرم‌افزارها هموراه نیازمند رشد و تعالی بیشتر است؛ اما معتقدم نسبت به سایر رقبا ‌واحد پشتیبانی چارگون توانسته‌است توجه مثبت مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.