پرش به محتوای اصلی

رییس هیات مدیره چارگون: یادآوری احترام بیشتر به کاربر، هدف اصلی هفتمین همایش کاربردپذیری است

شاهین طبری

نماینده انجمن حرفه‌ای تجربه کاربری ایران تاکید کرد: امیدواریم با برگزاری شکوهمند هفتمین همایش کاربردپذیری با موضوع تجربه کاربری پایدار، احترام بیشتر به کاربر را به همه صاحبان و فعالان صنعت به ویژه نسل جوان یادآوری کنیم.

شاهین-طبری-نماینده-انجمن-حرفه‌ای-تجربه-کاربری-در-ایران
شاهین-طبری-نماینده-انجمن-حرفه‌ای-تجربه-کاربری-در-ایران

شاهین طبری در گفت‌گو با روابط عمومی چارگون با اشاره به پیشینه برگزاری همایش‌های کاربردپذیری در ایران و تلاش برای دریافت نمایندگی انجمن حرفه‌ای تجربه کاربری گفت: طبیعتا دغدغه ما به مقوله کاربردپذیری به زمانی باز می‌گردد که چارگون را تاسیس کردیم.

وی ادامه داد: چارگون، مجموعه کوچکی بود که در طول 17 سال به شرکتی بزرگ و جاافتاده تبدیل شد. مهمترین عامل این رشد را می‌توان حمایت و رضایت مشتریان دانست. در مقابل ما نیز همواره تلاش کرده‌ایم تا با ارائه کردن محصولات نرم‌افزاری متناسب با شان و جایگاه مشتریان با کاربردی راحت، آسان و اثرگذار به آنها احترام متقابل بگذاریم.

رییس هیات مدیره چارگون خاطر نشان کرد: چارگون در طول سال‌ها فعالیت خود همواره بر مقوله کاربردپذیری و تجربه کاربری محصولات خود تمرکز کرده‌ و مطالعات زیاد و تعاملات مفیدی با متخصصان این حوزه داشته است تا بتواند دستاوردهایش را به اشتراک بگذارد.

طبری اذعان کرد: این پیش‌زمینه‌ها موجب شد تا همزمان با روز جهانی کاربردپذیری،برگزاری همایش ملی آن را طرح‌ریزی کنیم و از 2 سال قبل، نمایندگی انجمن حرفه‌ای تجربه کاربری در ایران را برعهده بگیریم‌. ما معتقدیم هر اقدامی که در بهبود فضای رشد و توسعه صنعت نرم‌افرار کشور مفید باشد باید مورد توجه قرار بگیرد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

به گفته وی، شخصیت حرفه‌ای چارگون به گونه‌ای است که صرفا به کسب و کار خود توجه ندارد؛ بلکه مسائل پیرامونی و هر آنچه که در بهبود این صنعت موثر باشد را مورد توجه قرار می‌دهد. برگزاری روز کاربردپذیری در ایران نیز از جمله موضوعاتی است که معتقدیم به وسیله آن، زمینه توسعه فرهنگ کاربردپذیری را میان متخصصان و کارآفرینان حوزه نرم‌افزار می‌توان توسعه داد.

رییس هیات مدیره چارگون درباره برگزاری هفتمین همایش کاربردپذیری که 20 آبانماه برگزار می‌شود، نیز افزود: در سال‌های گذشته تلاش کردیم تا از متخصصان داخلی و خارجی علاقه‌‌مند دعوت به همکاری کنیم . خوشبختانه در طول این سال‌ها مطالب خوبی به اشتراک گذاشته شده و شبکه بزرگی از علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان این موضوع پدید آمده که خواسته‌ها و نیازها را شفاف کرده و حساسیت‌ها را برانگیخته است و می‌توان گفت اکنون این تخصص در شرکت‌ها بیشتر جدی گرفته ‌می‌شود.

نماینده انجمن حرفه‌ای تجربه کاربری ایران اضافه کرد: درباره همایش امسال تاکید زیادی بر روی محتوا داریم تا مطالب غنی و موثر باشند؛ به همین دلیل از مدت‌ها قبل با کارشناسان و متخصصان مختلفی در تماس بوده‌ایم تا عناوین متنوع، جدید و مفیدی را به علاقه‌مندان حاضر در همایش کاربردپذیری ارائه کنیم.

به گفته طبری، در هفتمین همایش کاربردپذیری تلاش شده تا به تعداد سخنرانان و سرفصل‌های متنوع و کاربردی افزوده شود؛ ضمن اینکه از تعداد بیشتری داور برای انتخاب بهترین‌های کاربردپذیری دعوت شده است.

رییس هیات مدیره چارگون بابیان اینکه کاربردپذیری در همه کسب و کارهای موجود، مقوله‌ای مهم و اثرگذار است، گفت: طبعا درباره استارتاپ‌ها این اهمیت دوچندان شده و کاربردپذیری سهم زیادی را در تجربه کاربری آنها در بر‌می‌گیرد و در همه ارکان خدمات رسانی آنها دیده می‌شود؛ بنابراین نسل جوان باید به این مقوله اهمیت بیشتری بدهد.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

بازتاب خبر برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون در رسانه‌ها
بازتاب خبر برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون در رسانه‌ها

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون با حضور جمعی از کارشناسان و مدیران سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی برگزار خواهد شد. ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.