حضور چارگون در ایران فارما 2019 با ارائه راهکارهای اتوماسیون اداری صنعت دارویی کشور

شرکت چارگون با حضور در پنجمین در نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019، محصولات نرم‌افزاری ویژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها در صنعت دارو و حوزه‌های وابسته آن را به شرکت‌کنندگان عرضه می‌کند.

حضور چارگون در نمایشگاه بین_المللی ایران فارما

حضور چارگون در نمایشگاه بین_المللی ایران فارما

به گزارش روابط عمومی چارگون، سبد محصولات نرم‌افزاری دیدگاه از سوی کارشناسان شرکت در غرفه D139 نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما 2019 به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
در 3 روز برگزاری نمایشگاه، کارشناسان چارگون علاوه بر معرفی سبد محصولی نرم‌افزارهای دیدگاه به طور اختصاصی به معرفی کارکردهای نرم‌افزار BPMS چارگون در مکانیزاسیون فرآیندهای اداری و مالی و فرآیندهای Artwork و filing در شرکت‌های دارویی و صنایع وابسته آن، خواهند پرداخت.
BPMS دیدگاه، دارای توانایی تفسیر فرآیندهای ترسیم شده مبتنی بر زبان BPMN 2 است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان یک فرایند را به صورت سیستمی پیاده‌سازی کرد تا از این پس سیستم‌ها به جای انسان‌ها در کنترل و مدیریت روال اجرای کارها نقش ایفا کنند.
این نرم‌افزار زمینه دسترسی به فرآیندهای اختصاصی کاربران و تبادل اطلاعات با سایر سامانه‌های مکانیزاسیون مالی و اداری دیدگاه را در یک محیط یکپارچه فراهم می‌کند.

درباره ایران فارما 2019

نمایشگاه ایران فارما یک گردهمایی بزرگ با رویکرد علمی، فرهنگی و تجاری است که با هدف معرفی توانمندی و پتانسیل صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم برای انتقال دانش فنی برگزار می‌شود.
نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما از  دوم تا چهارم مهرماه از ساعت 8.30 الی 18 برای بازدیدعلاقمندان دایر است.
در این رویداد بزرگ دارویی شرکت های تولید کننده دارو و مواد اولیه دارویی، شرکت‌های توزیع کننده و یا وارد کنندگان دارو، شرکت های تجهیزات و ماشین آلات دارویی، شرکت‌های خدمات چاپ و بسته بندی دارو، شرکت‌های تولیدکننده داروهای نو ترکیب و شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های تولیدکننده داروهای گیاهی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، شرکت‌های آرایشی و بهداشتی، شرکت‌های تجهیزات مراقبتی، نشریات حوزه دارویی و همچنین بیش از ۱۳۰ انجمن و سازمان و نهاد فعال حضور جدی و فعالی دارند.

برچسب ها: , , , , , , ,