پرش به محتوای اصلی

 ارائه سیستم BPMS دیدگاه به ۴ سازمان مشتری چارگون

سیستم BPMS دیدگاه

 سیستم BPMS دیدگاه با هدف مکانیزه کردن برخی از فرآیندهای خاص‌منظوره و روال‌های عمومی و تخصصی به ۴ سازمان مشتری چارگون عرضه شد.

نرم_افزار BPMS دیدگاه
نرم_افزار BPMS دیدگاه

به گزارش روابط عمومی چارگون، این نرم‌افزار برای بهره‌برداری به صندوق بازنشستگی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، شرکت فناوران موج‌پرداز دانش پژوه و سازمان حج و زیارت ارائه شده است.
سیستم BPMS دیدگاه، محصولی بومی با قابلیت‌های بی‌شمار و مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی است. این سیستم علاوه بر پوشش فرآیندهای عمومی سازمان‌‌ها مانند فرآیند حمل و نقل، رزرو رستوران و غذای پرسنل و یا فرآیندهای مرتبط با ایزو و … که فرآیندهایی نسبتا پیچیده و استراتژیک هستند، پوشش مکانیزه نیازهای تخصصی و پرهزینه‌ سازمانها را نیز ممکن می‌کند.
توانایی‌ها و قابلیت‌های نسل جدید BPMS دیدگاه امکان ورود به عرصه تخصصی کسب‌وکارهای مختلف را مهیا کرده است.
سیستم BPMS دیدگاه با یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها به سازمان‌ها و کاربران کمک می‌کند تا فرآیندهای خاص منظوره خود را در راهکارهای مختلف مجموعه دیدگاه طراحی کنند. دوری از هرگونه پراکندگی اطلاعاتی و ارائه تجمیع داده‌ها به کاربر نهایی از مشخصات سیستم BPMS دیدگاه‌ است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مزیت‌های سیستم BPMS دیدگاه
چارگون نسخه جدید سیستم BPMS دیدگاه را برای انطباق بیشتر با استانداردها و پوشش فرآیندهای اختصاصی طراحی و تولید کرده است. پیاده‌سازی هم‌زمان چند مدل از فرآیند سازمانی و زبان ساده و کارآمد از نقاط قوت نرم‌افزار BPMS است.
قابلیت گزارش‌سازی این نرم‌‌افزار برای تولید گزارش‌ دلخواه از بخش‌های مختلف، ابزاری ساده  و در دسترس کاربران است. جستجو و گزارش‌گیری فرم‌ها براساس فیلدهای اطلاعاتی موجود آن‌ها با ابزار سیستم BPMS دیدگاه به سادگی قابل انجام است.
سیستم‌های مدیریت فرآیند کسب‌ وکار (BPMS)‌ مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، شامل ابزارهای متعددی برای طراحی و مدیریت گردش فرم‌های سازمانی است. این نرم‌افزار با گزارش‌های متعدد، ابزاری مطمئن برای نظارت بر تصمیم‌‌ها، اجرای تغییرات و بهینه‌کردن فرآیندهای کاری سازمان محسوب می‌شود. چرخه حیات مدیریت فرآیند کسب و کار شامل مراحل با اهداف زیر است:

  • طراحی شامل شناسایی فرآیندهای موجود و طراحی فرآیند مطلوب
  • مدل‌سازی شامل شناخت زوایای مختلف فرآیند مطلوب و مدل‌سازی آن
  • پیاده‌سازی شامل انتخاب ابزارهای نرم‌افزاری جهت اجراء فرآیند مطلوب
  • نظارت شامل رهگیری و کنترل اجرای فرآیند

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.