مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل حوزه مدیریت بانک قرض الحسنه مهر ایران معتقد است: محصولات موبایلی چارگون ابزاری خلاقانه و نوین برای ارتقای سطح پیشرویی از مدیریت سازمانی است.

دکتر مجید وکیل با بیان اینکه محصولات موبایلی چارگون یکی از به روزترین و مفید ترین ابزارهای سازمانی‌ست گفت: این ابزار به راحتی و بدون قید مکان و زمان، زمینه مدیریت ساختارهای ادای و منابع انسانی را فراهم می‌کند.
وی تاکید کرد: بارها پیش‌ آمده که مدیران بانک با استفاده از امکانات مفید و موثر محصولات موبایلی چارگون توانسته‌اند در موقعیت‌های مختلف به راحتی یک یادداشت را به عنوان یک نامه رسمی ثبت در سیستم به گردش دربیاورند.

مشاور مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، تجربه بکارگیری نرم‌افزارهای دیدگاه را یکی از مهمترین اقدامات تحول آفرین در ساختار این بانک دانست و گفت: میزان کارایی و بهره‌وری سازمانی نرم‌افزارهای دیدگاه در ساختارهای بانک به حدی است که معتقدیم ممکن نیست بتوانیم بدون چارگون و محصولاتش، کاری را پیش ببریم.
دکتر وکیل خاطر نشان کرد: «یک روز بی چارگون نمی‌شود، سر کرد» به شعار سازمانی همکاران بانک قرض الحسنه مهر ایران بدل شده که این امر نشان‌دهنده اهمیت کارکرد سیستم‌های دیدگاه و میزان اثرگذاری آنها در کارآمد شدن فرآیندهای اداری است.

وی تاکید کرد: یکپارچگی سیستم‌های دیدگاه و انعطاف‌پذیری آنها در حوزه صف و ستاد، راهگشای بسیاری از فرآیندهای اداری بانک بوده، بسیاری از نواقص سیستم‌های پیشین بانک را مرتفع کرده‌ و مدیریت بهینه زمان و منابع مالی را برای بانک به همراه داشته‌اند.
به گفته وی، ایجاد چرخه بهینه مکاتبات داخلی، تسهیل دسترسی به دستورالعمل‌ها، ایجاد ارتباط چند سویه بین ۵۳۲ شعبه با ستاد مرکزی و انجام کلیه امور پرسنلی و مدیریت اموال و انبار و … از طریق نرم‌افزارهای دیدگاه، مدیریت بانک را در موضع کنترل و نظارت کامل و شفاف قرار داده و دغدغه‌هایش بابت امور جاری را کاهش داده است‌.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

 

تجربه بکارگیری نرم‌افزار کارها از راهکاراتوماسیون اداری در بانک قرض‌الحسنه بانک مهر ایران

 

چارگون؛ همراهی مطمئن و تاثیرگذار در پویایی بانک
پکتر وکیل همچنین کارآمدی و بهره‌وری بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران را مرهون یکپارچگی نرم‌افزارهای دیدگاه دانست و گفت: مجموع نرم‌افزارهای تحت وب و محصولات موبایلی چارگون، سرعت و وسعت پوشش فرآیندهای جاری را در بانک به دنبال داشته‌اند.
رئیس اداره کل حوزه مدیریت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یادآورشد: روزانه و به طور متوسط ۱۵ پرونده تسهیلاتی در بانک تشکیل می‌شود که در بانکداری آمار قابل توجهی است. بخش عمده‌ای از این بهره‌وری را باید در آرامش موجود در بانک و کارایی بالای نیروی انسانی و ابزارهای پیشرفته آن دانست. از این منظر ما چارگون را همراهی مطمئن و تاثیرگذار در پویایی بانک می‌دانیم.
وی اضافه کرد: پروژه استقرار نرم‌افزارهای دیدگاه در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با همکاری مشترک کارشناسان چارگون و همکاران حوزه آی‌تی بانک یکی از بهترین پروژه‌هایی بود که با کمترین چالش و به سرعت اجرایی شد.
رئیس اداره کل حوزه مدیریت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران یادآورشد: دغدغه زیادی نسبت به مقاومت بدنه پرسنلی برای استفاده از سیستم‌های جدید و پیشرفته چارگون داشتیم که خوشبختانه با تلاش و صبوری کارشناسان چارگون و بانک بدون چالش به پایان رسید؛ بطوریکه چارگون در حال حاضر دیدگاه، یکی از بهترین‌ها و محبوب‌ترین همراهان بانک به شمار می‌رود.
دکتر وکیل در پایان خاطرنشان کرد: از عملکرد نرم‌افزارهای دیدگاه در پوشش نیازهای بانک بسیار راضی هستیم اما معتقدیم این رضایتمندی نباید ما و چارگون را از رشد و رسیدن به مفاهیم و راهکارهای نوین بانکی، بازدارد.

اشتراک گذاری :