مدیر پشتیبانی چارگون از تقویت بعد آموزشی همایش‌های منطقه‌ای چارگون در آینده خبر داد و گفت: همایش منطقه ای شیراز، آغازی موفق و آموزنده بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

4Gon-Mani.l_91

مهدی عامری در گفت‌وگو با روابط عمومی چارگون ارزیابی خود از نخستین همایش منطقه‌ای که در دانشگاه شیراز برگزار شد مثبت دانست و تاکید کرد: درست است که چارگون پیش از این، تجربه برگزاری همایش‌های آموزشی را در چند استان و شهرهای مختلف داشت؛ اما برگزاری همایشی در ابعاد و استاندارد همایش سالانه چارگون، برای نخستین بار در شیراز پیاده‌سازی شد که طبعا نقاط ضعف و قوت فراوانی را به همراه داشت.
وی با بیان اینکه در نخستین تجربه برگزاری همایش منطقه‌ای خوشبختانه همه چیز بسیار خوب و دقیق پیش رفت، افزود: اهداف پیش‌بینی شده در برگزاری این همایش، براساس استانداردهای خاصی طرح‌ریزی شده بودند که خوشبختانه توانستیم هم در اجرا و برگزاری و هم در ارائه محتوای عمومی و تخصصی، این استانداردها را در حد مطلوب پیاده‌سازی کنیم.
به گفته وی با وجود محدودیت زمان کافی از برنامه‌ریزی تا برگزاری همایش، استقبال مدعوین 3 استان بوشهر، فارس و کهکیلویه و بویراحمد به ویژه در سطح مدیران حوزه فناوری اطلاعات، منابع انسانی و مالی از نکات قابل توجه همایش بود.
مدیر پشتیبانی چارگون خاطر نشان کرد: طبعا مانند هر تجربه‌ای، نقاط قابل بهبودی را در این همایش هم در حوزه محتوای ارائه شده و هم در حوزه اجرا و برگزاری، می‌توان پیدا کرد؛ اما به عنوان مدیر پشتیبانی چارگون فکر می‌کنم این همایش درحد استاندارهای چارگون برگزار شد و به اهداف خود در این همایش، دست یافتیم.
وی درباره بازدید مدیران و کارشناسان چارگون بعد از برگزاری همایش از چند سازمان مشتری نیز گفت: این بازدید با هدف کنترل و نظارت بر نحوه استفاده از نرم‌افزارهای دیدگاه و کارکرد آنها در سازمان‌های مشتری انجام شد .
وی ادامه داد: اصولا فرآیند ممیزی کارشناسان چارگون از نرم‌افزارهای حوزه اتوماسیون اداری , لجستیک و مالی دیدگاه در سازمان‌های مشتری، اتفاق جدیدی نیست و جزو فرآیندهای معمول ماست؛ اما این اتفاق که در ادامه همایش منطقه‌ای انجام شد چند آورده خوب به همراه داشت که مهمترین آن ایجاد حس مطلوب و مثبت در سازمان‌های مشتری بود.
مدیر پشتیبانی چارگون اضافه کرد: در این بازدیدها که کاملا داوطلبانه از سوی مدیران و کارشناسان چارگون برگزار شد، مشتریان شاهد توجه، کنترل و پیگیری مدیران چارگون بودند که این امر نه تنها برای آنها مطلوب و اثربخش بود؛ بلکه به چارگون هم درباره بهره‌گیری درست نرم‌افزارهای دیدگاه در سازمان‌های مشتری آگاهی و اطمینان داد.
به گفته وی، چارگون تلاش می‌کند تا شرایط ویژه و بهتری را برای این بازدیدها لحاظ کند و به میزان اثر بخشی آنها بیافزاید.
عامری همچنین به استقبال مدعوین همایش منطقه‌ای شیراز از کارگاه‌های آموزشی در این همایش اشاره کرد و افزود: هرچند درمقایسه با همایش‌های آموزشی که سال گذشته در چند استان برگزار کردیم، محتوای تخصصی آموزشی در همایش شیراز کمتر بود؛ اما تلاش کردیم تا بعد آموزشی همایش‌ها را حفظ کنیم که خوشبختانه استقبال این کارگاه‌ها همچنان چشمگیر بود.
مدیر پشتیبانی چارگون تاکید کرد: به نظرم باید جنبه آموزشی سمینارها را حفظ و حتا تقویت کنیم و با توجه به بازتاب‌هایی که از همایش شیراز داشتیم روی حجم آموزش و محتوای قابل ارائه در همایش‌ها بیشتر تمرکز کنیم تا پربارتر شوند.

اشتراک گذاری :