توسعه راهکار منابع انسانی و لجستیک دیدگاه در صندوق تامین خسارتهای بدنی

نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی و لجستیک دیدگاه با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی در صندوق تامین خسارتهای بدنی، عملیاتی می‌شود.

پس از استقرار نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در این صندق، نرم‌افزارهای راهکار منابع انسانی و لجستیک در این صندوق نصب و پیاده‌سازی می‌شوند تا با ارائه خئمات مکانیزه به پرسنل، بهره‌وری این مجموعه را افزایش دهند.
مدیریت صندوق تامین خسارتهای بدنی نرم‌افزارهای حقوق و‌ دستمزد، حضور و غیاب‌، تشکیلات سازمانی، پرسنلی، بیمه مکمل و نرم‌افزار اموال و دارایی‌های ثابت را از راهکار منابع انسانی و لجستیک دیدگاه انتخاب کرده‌اند.
از آنجا که چگونگی افزایش کارآیی همواره یکی از بزرگترین چالش‌هایی است که سازمان‌ها با آن مواجه هستند، هدف مدیریت منابع انسانی، کمک به عملکرد بهتر و افزایش تولید برای تحقق اهداف و راهبردهای استراتژیک و کارایی بیشتر سازمان، عنوان می‌شود.
نرم‌افزارهای راهکار مدیریت منابع انسانی دیدگاه کلیه فرآیندها و مفاهیم مورد نظر مدیران و کارشناسان این حوزه شامل تشکیلات سازمانی، امور پرسنلی، ارزیابی عملکرد، نظام پیشنهادات، وام و تسهیلات، مهمانسرا، بیمه مکمل، مدیریت مزایا و بازنشستگی کارکنان سازمان و …  را پوشش می‌دهند تا مسیر دستیابی به کارآمدی و بهره‌وری، هموارتر شود.
در حال حاضر شرکت چارگون با موفقیت توانسته‌است نرم‌افزارهای منابع انسانی دیدگاه را علاوه بر سازمان‌های مشتری دولتی و خصوصی در سطح چندین وزارت‌خانه و سازمان ملی عملیاتی کند.
نرم‌افزارهای لجستک دیدگاه نیز در کنار استقلال عملیاتی، امکان مدیریت مرکزی و دریافت گزارشات و اطلاعات تجمیعی مورد نیاز را در هر لحظه میسر می‌کنند؛ ضمن اینکه با استفاده از زیرساخت پیشخوان کارکنان، پرسنل سازمان می‌توانند مواردی مانند درخواست‌های خرید و انتقال کالا از انبار، لیست اموال تخصیص‌یافته، اطلاع‌رسانی و اخذ مجوزهای امور مرتبط را از طریق میز کار الکترونیک خود مشاهده، ثبت و پیگیری کنند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,