کارشناسان استقرار چارگون، نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه را با هدف مکانیزاسیون کامل مکاتبات اداری و حذف نامه‌های کاغذی در 5 سازمان بهره‌بردار دیدگاه عملیاتی کردند.

به گزارش روابط عمومی چارگون، نرم افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه، با هدف بهبود روال‌ها و سرعت مکاتبات در شرکت سازاب صنعت پژوه راه اندازی شد. بهبود روند مکاتبات داخلی و تسهیل در امر ارسال نامه‌های صادره در شرکت لابراتوارهای رازک نیز با استفاده از امکانات این نرم‌افزار عملیاتی شده است.
در ادامه این پروژه‌ها، اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان به مشتریان چارگون پیوست. مکانیزاسیون ساختار اداری، انجام مکاتبات درون سیستمی با وزارت ورزش و جوانان از طریق سینک سرور دیدگاه را برای کاربران این اداره کل، فراهم کرده است.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

تغییر نسل ۴ به ۵ نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه  در 2 سازمان

نسل پنجم نرم افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه در شرکت سرمایه گذاری غدیر نیز عملیاتی شد. ارتباط الکترونیکی با دیگر شرکت‌های هلدینگ غدیر در کنار سهولت مکاتبات درون سازمانی از دلایل انتخاب دیدگاه توسط این مجموعه است. پیاده‌سازی سیستم مکاتبات در این شرکت، روال‌های قدیمی و پُرهزینه مکاتباتی را در سازمان بهینه و مدون کرده است.
تغییر نسل ۴ به ۵ نرم‌افزار مکاتبات در شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه همچنین با حضور کارشناس شرکت چارگون در دفتر تهران و سایت عسلویه اجرایی شد. علاوه بر عملیاتی‌سازی آموزش نسخه جدید نرم افزار مکاتبات اتوماسیون اداری به تمام کارشناسان و مدیران ارشد آموزش داده شد. قابلیت‌های جدید و رابط کاربری منحصربفرد نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری مورد توجه کاربران و مسولین ثبت دبیرخانه قرار گرفت.

نرم‌افزار مکاتبات اتوماسیون اداری دیدگاه

نرم‌افزار مکاتبات در راهکار اتوماسیون اداری مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، گردش مکانیزه نامه‌ها و مکاتبات سازمانی را در کلیه سطوح تحت پوشش قرار می‌دهد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه در سازمان‌های مشتری می‌توان به حذف کامل کاغذ از ساختار اداری (Paperless) اشاره کرد. پیگیری نامه‌ها و آرشیو و مدیریت اسناد، امکان استفاده از بخش‌های مختلف منوی اداری (Multi-Window) و بازکردن چندین پنجره به صورت همزمان از دیگر مزیت‌های این سیستم است. قابلیت‌های عدم نیاز به آپدیتoffice و وجود فضای تعامل و گفت‌و‌گو chat وcollaboration ،Drag and drop بین کاربران این سیستم با استقبال زیادی مواجه شده است.

اشتراک گذاری :