پرش به محتوای اصلی

بهره‌برداری از سامانه مکاتبات دیدگاه بین اداره‌کل میراث فرهنگی استان تهران و دفاتر خدمات مسافرتی

سامانه مکاتبات دیدگاه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران برای تسهیل در مکاتبات بین این اداره‌کل و دفاتر خدمات مسافرتی آغاز به کار کرد.

مهدی راد- مدیر پروژه شرکت چارگون با اعلام این خبر افزود: این سامانه طی تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت چارگون و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با هدف تسریع در مکاتبات و حذف مراجعات حضوری مخاطبان، راه‌اندازی شده است.
وی ادامه داد: در فاز نخست استقرار سامانه حدود 2000 کاربر مطابق با فهرست اسامی دفاتر خدمات مسافرتی، ایجاد و در اختیار اداره کل قرار گرفته است.
به گفته وی، قرار است در فاز دوم این پروژه، نام کاربری برای مراکز اقامتی زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران تعریف شود و در اختیارشان قرار گیرد.
مدیر پروژه شرکت چارگون درباره کارکرد این سامانه مکاتبات الکترونیکی تاکید کرد:‌ دفاتر خدمات مسافرتی کاربر این سامانه علاوه بر بهره‌برداری از تمامی قابلیت‌ها و فیچرهای نرم‌افزار مکاتبات دیدگاه به طور مستقیم با مدیرکل، معاونین و کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران در ارتباط خواهند بود و می‌توانند وضعیت پیگیری نامه‌ها و درخواست‌های خود را به طور کامل مشاهده نمایند.
مهدی راد اضافه کرد: در یک هفته‌ایی که از بهره‌برداری این سامانه در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گذشته است 100 کاربر ثبت‌نام نموده‌اند و حدود 80 نامه نیز به ثبت رسیده است که نشان از استقبال دفاتر خدمات مسافرتی از سامانه الکترونیکی مکاتبات دیدگاه دارد.
وی خاطرنشان کرد: مشابه این سامانه مکاتبات از سوی چارگون در سازمان غذا و دارو نصب و راه‌اندازی شده است که ارزش‌افزوده‌ زیادی برای سازمان و مخاطبانش داشته که از جمله می‌توان به حذف مراجعه حضوری مراجعین، پیگیری آنلاین، امنیت مکاتبات و تسریع در پاسخ‌گویی به نامه‌ها اشاره کرد.
مدیر پروژه شرکت چارگون تصریح کرد:‌ پیرو تعاملات صورت‌پذیرفته با مدیران  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران به تفاهم رسیده‌ایم تا در پورتال این اداره کل،‌ پیشخوان ارباب‌ رجوع جهت ثبت نامه و درخواست مراجعین عمومی و گردشگران اضافه شود که برنامه‌ریزی برای پیاده‌سازی این سامانه ادامه دارد و خبر بهره‌برداری از آن متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
حضور شرکت چارگون در هفتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

مقاله ارسالی توسط روزبه بهرامی، رییس واحد راه‌اندازی منابع انسانی شرکت چارگون، به هفتمین کنفرانس توسعه منابع‌ انسانی، در میان ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.