پرش به محتوای اصلی

گزارش تصویری هشتمین میزبانی چارگون از فرزندان همکاران

تجربه یک روز کاری در چارگون

میزبانی از فرزندان همکاران و ایجاد محیطی شاد و سرگم‌کننده و در عین حال آموزشی نسبت به مشاغل پدران و مادرانشان، با استقبال گرم همکاران چارگون از کودکان همراه بود.
به گزارش روابط عمومی چارگون، کودکان در فضایی دوستانه و تعاملی با همکاران والدین خود آشنا شدند و ضمن بازدید از نقاط مختلف شرکت با شرح کار و فعالیت تیم‌ها در هر بخش، آشنا شدند. آنها پس از گذراندن چند ساعت در مجموعه فکربازیای باغ کتاب تهران و بازی و سرگرمی و آشنایی با مشاغل مختلف به چارگون بازگشتند. گذراندن چند ساعت در محل کار والدین در دو ساختمان مرکزی و شیخ بهایی چارگون و دریافت یک هدیه به رسم یادبود، بخش پایانی روز خاطره‌انگیز کودکان چارگونی بود.
تعامل و آشنایی با سایر همکاران چارگون، آشنایی با سمت‌ها و شغل‌های مختلف و تعریف و تشریح عملکرد هر فرد در این سمت‌ها برای کودکان از جمله برنامه‌هایی است که تلاش می‌شود تا از طریق آن ذهنیت درست و شفافی از مشاغل والدینشان دریافت کنند.
سال گذشته نیز کودکان چارگون روز 18 شهریور پس از حضور یک ساعته در محل کار و آشنایی با یکدیگر، به همراه والدینشان برای تفریح و سرگرمی به دلفیناریوم برج میلاد رفتند. انجام حرکات اکروباتیک، کشیدن نقاشی، نواختن ساز دهنی توسط موریس- شیرآبی و آلفا و کاسیا- دو دلفین این مجموعه برای بچه‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود. در پایان برنامه نیز بچه‌ها و والدینشان با دلفین‌ها عکس یادگاری گرفتند که در انتهای جشن به عنوان هدیه از سوی چارگون بر روی ساشی چاپ و به آنها اهدا شد.
در بخش دوم برنامه‌ها و بعد از بازگشت و صرف ناهار، گروه تاتری تاک برای بچه‌ها برنامه‌های موزیکال شاد و کودکانه اجرا کردند که با استقبال آنها همراه بود.
گفتنی است؛ تعیین روزی برای حضور فزرندان همکاران در محل کار، برنامه‌ای انگیزشی در حوزه مدیریت منابع انسانی است که برای ایجاد رویکرد مثبت در همکاران، ارائه تصویری ذهنی از فضای شغلی و همچنین نمایش الگوهای متنوع آینده به کودکان، تاثیرگذار خواهد بود.
در7 دوره گذشته‌ جشن کودکان چارگون نیز برنامه‌های متنوعی مانند قصه‌خوانی، آشنایی با بازی‌های سنتی و قدیمی و کارگاه‌های نقاشی برای بخش تفریح و سرگرمی کودکان طراحی شده بود که با استقبال آنها همراه بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

مطالب مرتبط

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات
روابط عمومی الکترونیک معلولی از دنیای فناوری اطلاعات

پیدایش و توسعه تکنولوژ‌ی‌های مختلف اطلاعاتی و ارتباطی، باعث ایجاد تحولات عمیق و محسوسی در زندگی افراد از اقشار مختلف ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.