میزبانی از فرزندان همکاران و ایجاد محیطی شاد و سرگم‌کننده و در عین حال آموزشی نسبت به مشاغل پدران و مادرانشان، با استقبال گرم همکاران چارگون از کودکان همراه بود.
به گزارش روابط عمومی چارگون، کودکان در فضایی دوستانه و تعاملی با همکاران والدین خود آشنا شدند و ضمن بازدید از نقاط مختلف شرکت با شرح کار و فعالیت تیم‌ها در هر بخش، آشنا شدند. آنها پس از گذراندن چند ساعت در مجموعه فکربازیای باغ کتاب تهران و بازی و سرگرمی و آشنایی با مشاغل مختلف به چارگون بازگشتند. گذراندن چند ساعت در محل کار والدین در دو ساختمان مرکزی و شیخ بهایی چارگون و دریافت یک هدیه به رسم یادبود، بخش پایانی روز خاطره‌انگیز کودکان چارگونی بود.
تعامل و آشنایی با سایر همکاران چارگون، آشنایی با سمت‌ها و شغل‌های مختلف و تعریف و تشریح عملکرد هر فرد در این سمت‌ها برای کودکان از جمله برنامه‌هایی است که تلاش می‌شود تا از طریق آن ذهنیت درست و شفافی از مشاغل والدینشان دریافت کنند.
سال گذشته نیز کودکان چارگون روز 18 شهریور پس از حضور یک ساعته در محل کار و آشنایی با یکدیگر، به همراه والدینشان برای تفریح و سرگرمی به دلفیناریوم برج میلاد رفتند. انجام حرکات اکروباتیک، کشیدن نقاشی، نواختن ساز دهنی توسط موریس- شیرآبی و آلفا و کاسیا- دو دلفین این مجموعه برای بچه‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود. در پایان برنامه نیز بچه‌ها و والدینشان با دلفین‌ها عکس یادگاری گرفتند که در انتهای جشن به عنوان هدیه از سوی چارگون بر روی ساشی چاپ و به آنها اهدا شد.
در بخش دوم برنامه‌ها و بعد از بازگشت و صرف ناهار، گروه تاتری تاک برای بچه‌ها برنامه‌های موزیکال شاد و کودکانه اجرا کردند که با استقبال آنها همراه بود.
گفتنی است؛ تعیین روزی برای حضور فزرندان همکاران در محل کار، برنامه‌ای انگیزشی در حوزه مدیریت منابع انسانی است که برای ایجاد رویکرد مثبت در همکاران، ارائه تصویری ذهنی از فضای شغلی و همچنین نمایش الگوهای متنوع آینده به کودکان، تاثیرگذار خواهد بود.
در7 دوره گذشته‌ جشن کودکان چارگون نیز برنامه‌های متنوعی مانند قصه‌خوانی، آشنایی با بازی‌های سنتی و قدیمی و کارگاه‌های نقاشی برای بخش تفریح و سرگرمی کودکان طراحی شده بود که با استقبال آنها همراه بود.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

اشتراک گذاری :