سه‌شنبه 5 شهریور ماه، میزبانی چارگون از فرزندان همکاران یک روز شاد و خاطره انگیز دیگر را رقم خواهد زد. در این روز چارگون در کنار فرزندان همکاران خود خواهد بود و جشن کودکان چارگون را برگزار می‌کند.

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.
هشتمین جشن کودکان چارگون
هشتمین جشن کودکان چارگون

به گزارش روابط عمومی چارگون، در هشتمین جشن سالانه فرزندان همکاران، برنامه‌های تفریحی جذابی اجرا می‌شود. میزبانی چارگون از فرزندان همکاران به نحوی است که کودکان با محیط کار پدران و مادران خود از نزدیک آشنا شوند و تصویر زیبایی از ساعت‌هایی که کنار والدین خود نیستند در ذهنشان شکل بگیرد. سفر چارگونی کودکان از ساعت 9 صبح در محل ساختمان مرکزی آغاز می‌شود.
قرار است کودکان چارگونی بعد از صرف صبحانه به همراه والدینشان برای بازی و تفریح به مجموعه تفریحی و فرهنگی فکربازیا در باغ کتاب تهران می‌روند. بعد از بازگشت و صرف ناهار برای آشنایی با فضای کاری والدین خود و تعامل با سایر همکاران آنها در دو ساختمان مرکزی و خدمات مشتریان چارگون، اوقاتی را سپری می‌کنند تا به تصویری مثبت و شفاف از محیط کار، موقعیت شغلی و مسئولیت‌های کاری والدین خود دست پیدا کنند.
تعامل و آشنایی با سایر همکاران چارگون، آشنایی با سمت‌ها و شغل‌های مختلف و تعریف و تشریح عملکرد هر فرد در این سمت‌ها برای کودکان از جمله برنامه‌هایی است که تلاش می‌شود تا از طریق آن ذهنیت درست و شفافی از مشاغل والدینشان دریافت کنند.
سال گذشته نیز میزبانی چارگون از فرزندان همکاران روز 18 شهریور پس از حضور یکساعته در محل کار و آشنایی با یکدیگر، به همراه والدینشان برای تفریح و سرگرمی به دلفیناریوم برج میلاد رفتند. انجام حرکات اکروباتیک، کشیدن نقاشی، نواختن ساز دهنی توسط موریس- شیرآبی و آلفا و کاسیا- دو دلفین این مجموعه برای بچه‌ها بسیار سرگرم‌کننده بود. در پایان برنامه نیز بچه‌ها و والدینشان با دلفین‌ها عکس یادگاری گرفتند که در انتهای جشن به عنوان هدیه از سوی چارگون بر روی ساشی چاپ و به آنها اهدا شد.
در بخش دوم برنامه‌ها و بعد از بازگشت و صرف ناهار، گروه تاتری تاک برای بچه‌ها برنامه‌های موزیکال شاد همراه با آوازهای کودکانه و مفرح اجرا کردند که با استقبال آنها همراه بود.
پایان‌بخش هفتمین جشن کودکان چارگونی نیز حضور آنها در واحدهای کاری والدینشان و آشنایی با فضای کاری و تعامل با سایر همکاران آنها در دو ساختمان مرکزی و خدمات مشتریان چارگون بود تا بتوانند به تصویری مثبت و شفاف از محیط کار، موقعیت شغلی و مسئولیت‌های کاری والدین خود دست پیدا کنند.
گفتنی است؛ تعیین روزی برای حضور فزرندان همکاران در محل کار، برنامه‌ای انگیزشی در حوزه مدیریت منابع انسانی است که برای ایجاد رویکرد مثبت در همکاران، ارائه تصویری ذهنی از فضای شغلی و همچنین نمایش الگوهای متنوع آینده به کودکان، تاثیرگذار خواهد بود.
در7 دوره گذشته‌ جشن کودکان چارگون نیز برنامه‌های متنوعی مانند قصه‌خوانی، آشنایی با بازی‌های سنتی و قدیمی و کارگاه‌های نقاشی برای بخش تفریح و سرگرمی کودکان طراحی کرده بود که با استقبال آنها همراه بود.

اشتراک گذاری :