پرش به محتوای اصلی

راه‌ اندازی میز خدمت الکترونیکی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

میز خدمت الکترونیکی دیدگاه در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با هدف مکانیزه کردن دریافت و ثبت نامه‌های اداری و کاهش مراجعه حضوری مخاطبان اقدام به راه‌اندازی میزخدمت الکترونیکی  دیدگاه کرده است .

به گزارش روابط عمومی چارگون ، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با عملیاتی‌کردن نرم‌افزار مکاتبات از راهکار اتوماسیون اداری دیدگاه در جمع مشتریان چارگون  قرار گرفت.  در حال حاضر با راه‌اندازی اپلیکیشن‌های موبایلی مکاتبات و پیشخوان دیدگاه همراه برای استفاده از برخی قابلیت‌های سیستم مکاتبات تحت وب دیدگاه و انجام امور اداری، همکاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و شرکت چارگون گسترش  یافته است.
مدیران دانشگاه همچنین با انتخاب نرم‌افزار پیشخوان ارباب رجوع تلاش کرده‌اند تا میز خدمت الکترونیکی دولت را برای پاسخ‌گویی به مخاطبان و مراجعین دانشگاه راه‌اندازی کنند. این نرم‌افزار با حذف مراجعه حضوری دانشجوها، ‌اساتید و کارشناسان و سایر مخاطبین به دانشگاه،‌امکان انجام امور اداری و مکاتبه از طریق میز خدمت فراهم می‌کند.

امکانات پیشخوان ارباب رجوع

همکاران واحد مشاوره فروش جهت ارائه خدمات مشاوره درحوزه‌های مختلف نرم‌افزاری آمادگی دارند.

کاهش مراجعه حضوری ارباب رجوع برای ارسال و پیگیری نامه
حذف عملیات پرهزینه ارسال نسخه کاغذی به سازمان
حذف عملیات اسکن و ثبت نامه در سیستم مکاتبات اداری دیدگاه
نظارت کامل برفرآیند ثبت نامه، براساس دسترسی‌های متنوع کاربران دبیرخانه
ارسال پیامک به ارباب رجوع در صورت تغییر وضعیت پیگرد نامه‌های دریافتی
امکان ورود به سیستم از طریق شماره همراه و مشاهده وضعیت نامه‌های ارسالی برای ارباب رجوع

فرآیند دریافت نامه از ارباب رجوع هنوز در بسیاری سازمان‌ها به روش‌های سنتی و بصورت دریافت نسخه کاغذی نامه انجام می‌شود و هزینه‌های زیادی در مراحل ارسال، دسته‌بندی و ثبت نامه‌ها در نرم‌افزار مکاتبات به واحدهای دبیرخانه‌ای تحمیل می‌کند.  با راه‌اندازی میز خدمت الکترونیکی دیدگاه، سازمانها و شرکت‌هایی که درخواست‌های ارباب رجوع را در قالب نامه دریافت می‌کنند می‌توانند با ثبت آن در دبیرخانه، و به گردش انداختن آن  در نرم‌افزار مکاتبات اداری مجموعه دیدگاه از سامانه پیشخوان ارباب رجوع برای مکانیزه کردن عملیات دریافت و ثبت نامه استفاده کنند.
امکان پیاده‌سازی درگاه ورودی سامانه پیشخوان ارباب رجوع در وب سایت سازمان از مزیت‌های قابل توجه این نرم‌افزار است. دریافت نامه از طریق تکمیل یک فرم ساده و کاربرپسند را امکان‌پذیر می‌کند. در این سامانه دسته‌بندی و ارجاع نامه‌ها به واحد مربوطه توسط ارباب رجوع انجام می‌شود و کاربر دبیرخانه براساس دسترسی‌های تعریف شده در دیدگاه امکان تایید یا رد نامه‌ها را دارد.

مطالب مرتبط

پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون
پنجره‌ای نو برای ارتباط با چارگون

ایجاد بلاگ برای چارگون به معنی ایجاد روش نوین ارتباطی علاوه بر روشهای موجود قبلی است. با ایجاد این بلاگ ... ادامه مطلب »

«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا
«دیدگاه»، نرم‌افزار برگزیده دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا

مجموعه نرم‌افزاری «دیدگاه»، در دوازدهمین جشنواره ابن‌سینا به عنوان نرم‌افزار برتر شناخته شد. در این جشنواره که در تاریخ 17 ... ادامه مطلب »

استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه
استقبال از آغاز بهره‌بردای از محصولات چارگون در دانشگاه ارومیه

با راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری شرکت چارگون در دانشگاه ارومیه، روابط‌عمومیِ این دانشگاه با درج این خبر، ورود این نرم‌افزار ... ادامه مطلب »

سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم
برگزاری سمینار مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار تیمی در دانشگاه قم

شرکت چارگون با دعوت و همکاری دانشگاه سراسری قم، سمیناری تحت عنوان «مبانی مدیریت پروژه با رویکرد تاکیدی بر کار ... ادامه مطلب »

حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک
حضور چارگون در ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک

ششمین همایش روابط عمومی الکترونیک، به همت دبیرخانه این همایش و مجله مدیریت ارتباطات در روز 31 اردیبهشت ماه در ... ادامه مطلب »

استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون
استقبال از برگزاری نخستین گردهمایی سالانه چارگون

نخستین گردهمایی سالانه شرکت چارگون، با حضور نمایندگان سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، دانشگاه‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد. این ... ادامه مطلب »

تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه
تخصیص کد رهگیری به درخواست‌های پشتیبانی مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه

شرکت خدمات مشتریان چارگون، برای پاسخگویی سریع و متعهدانه به مشتریان مجموعه نرم‌افزاری دیدگاه، در لحظه ثبت موارد پشتیبانی، با اختصاص و اعلام کد رهگیری، امکان ... ادامه مطلب »

«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات
«صدای شما»، بستر دریافت مستقیم بازخوردها، انتقادات و پیشنهادات

با تاسیس بخش جدیدی تحت عنوان «صدای شما» در سایت رسمی شرکت چارگون، امکان ارسال مستقیم بازخوردها، نظرات، انتقادات و ... ادامه مطلب »

تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون
تاسیس گروه خیریه شرکت چارگون

گروه خيريه شرکت چارگون، با اهداف خیر‌خواهانه و با محوریت یاری رساندن به افراد نیازمند، فعاليت خود را آغاز كرد. ... ادامه مطلب »

جستجوی مطالب بیشتر

هیچ دیدگاهی ارسال نشده‌است!

در بحث پیرامون این مطلب شرکت کنید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.