پرش به محتوای اصلی

مدیریت مؤثر استعدادها

اولویت‌های کسب‌وکارها به سرعت در حال تغییر است و مهارت‌های جدید دائماً ظهور پیدا می‌کنند. برای پاسخگویی به این نیازها، اتخاذ رویکردی انعطاف‌پذیر در مدیریت عملکرد و توسعه مستمر مهارت‌ها ضروری است. نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه، ابزاری قدرتمند برای مدیریت عملکرد منظم و پیوسته است. با استفاده از این نرم‌افزار، می‌توانید فرهنگی را در سازمان خود ایجاد کنید که بر توسعه استعداد و گسترش مهارت‌ها تمرکز دارد.

معرفی نرم افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه

بهره‌گیری از شاخص‌های دارای محاسبه اتوماتیک، حفظ محرمانگی، صرفه‌جویی در زمان و قابل رصد بودن جزئیات فرایند و گردش فرم‌ها و… از قابلیت‌های ویژه نرم افزار مدیریت عملکرد دیدگاه است.

ویژگی‌های نرم افزار مدیریت عملکرد دیدگاه

درخواست دمو

نکات شاخص نرم افزار مدیریت عملکرد دیدگاه

اپ موبایل پیشخوان دیدگاه همراه

برای افزایش راحتی کاربران محترم و کاهش دغدغه آن‌ها بسیاری از عملیات منوی پیشخوان نرم افزار‌های تحت وب دیدگاه در حوزه منابع انسانی، در برنامه موبایلی پبشخوان همراه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

مشاهده و ثبت وقایع مؤثر به منظور ارزیابی عملکرد کارکنان از طریق اپ پیشخوان نیز از دیگر ویژگی‌های این برنامه است.

دانلود اپ موبایل

اپ موبایل پیشخوان

نرم افزار مدیریت عملکرد چه مزیت‌هایی دارد؟

ارزیابی عملکرد فرایندی برای مشخص کردن عملکرد موفق یا ناموفق کارکنان براساس شاخص‌ها و استانداردهای از پیش تعیین‌شده است. مطابق این تعریف، ارزیابی عملکرد یک مؤلفه مهم از فرایند جامع مدیریت منابع انسانی به شمار می‌رود. ارزیابی عملکرد یک فرآیند دوره‌ای است که در آن عملکرد کارکنان در برابر مجموعه‌ای از اهداف از پیش تعیین‌شده ارزیابی می‌شود. ارزیابی عملکرد در سازمان‌ها برای افزایش بهره‌وری و بهبود نتایج بسیار مهم است.

در فرآیند ارزیابی عملکرد، مهارت‌ها، دستاوردها و رشد کارمندان ارزیابی می‌شود. شرکت‌ها از نرم افزار مدیریت عملکرد برای تهیه بازخورد به شکلی صحیح‌تر و روشن‌تر استفاده می‌کنند و نتایج آن را برای تصمیم‌گیری درباره افزایش دستمزدها و پاداش‌ها به کار می‌گیرند. پشتیبانی از متدهای مختلف مدیریت عملکرد، ویژگی شاخص نرم‌افزار ارزیابی عملکرد دیدگاه است. انجام ارزیابی عملکرد در قالب مدل‌های سلسه‌مراتبی و ۳۶۰ درجه در بازه‌های زمانی متنوع با این سیستم امکان‌پذیر است.

در طول یک سال (یک دوره ارزیابی کامل) از چندین روش و دوره ارزیابی بر اساس ماهیت دپارتمان‌ها استفاده می‌کند. در نهایت نتایج کلیه ارزیابی‌ها به عنوان فاکتور مؤثر در محاسبه حقوق و مزایا در نظر گرفته خواهد شد. همچنین این نتایج در بهینه‌سازی عملکرد سازمان و مدیریت مبتنی بر ارزیابی کارکنان تأثیر خواهد داشت. در حال حاضر نیاز مکانیزه کردن ارزیابی عملکرد شغلی و رفتاری است که توسط واحد منابع انسانی انجام خواهد شد.

تجربه سازمان تأمین اجتماعی از نرم افزار مدیریت عملکرد چارگون

همکاری چارگون و سازمان تأمین اجتماعی موجب شده محاسبه و پرداخت تمام مزایای انگیزشی پرسنل مبتنی بر ارزیابی عملکرد در لایه‌های سازمانی، گروهی و فردی بهینه و مکانیزه شود.

اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار در کاتالوگ محصولات چارگون قابل دسترس است

راهنمای جامع نرم افزار ارزیابی عملکرد

نظام ارزيابی به منظور تعيين شايستگی كاركنان در ابعاد عملكرد، ارتقاء سطح دانش فردی، رفتار و … در سازمان‌ها و شركت‌ها مورد استفاده قرار می‌گيرد. با توجه به اهمیت منابع انسانی و لزوم ارزیابی کارکنان و به منظور ایجاد سازوکار واحد در تعیین و تبیین شاخص‌های ارزیابی فرم‌ها و دستورالعمل ارزیابی کارکنان در ابعاد عملکردی، توسعه و رفتاری و سایر عوامل بر اساس سیاست‌های سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در طول یک سال (یک دوره ارزیابی کامل) از چندین روش و دوره ارزیابی بر اساس ماهیت دپارتمان‌ها استفاده می‌کند. در نهایت نتایج کلیه ارزیابی‌ها به عنوان فاکتور مؤثر در محاسبه حقوق و مزایا در نظر گرفته خواهد شد. همچنین این نتایج در بهینه‌سازی عملکرد سازمان و مدیریت مبتنی بر ارزیابی کارکنان تأثیر خواهد داشت. در حال حاضر نیاز مکانیزه کردن ارزیابی عملکرد شغلی و رفتاری است که توسط واحد منابع انسانی انجام خواهد شد.

نرم افزار مدیریت عملکرد امکانات مختلفی برای انجام ارزیابی‌های عملکرد کارکنان در قالب سند، فرم یا ارزیابی‌های آنلاین ارائه می‌دهند. برخی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های اصلی نرم افزار ارزیابی عملکرد کارکنان عبارتند از:

  1. تعریف و تنظیم اهداف و کارکرد: این قابلیت به مدیران امکان می‌دهد اهداف و کارکرد کارکنان را تعریف، تنظیم و پیگیری کنند. همچنین این قابلیت امکان ارزیابی پیشرفت و پیگیری عملکرد کارکنان را در طول زمان فراهم می‌کند.
  2. ارزیابی عملکرد 360 درجه: این ویژگی به مدیران امکان می‌دهد ارزیابی عملکرد کارکنان را از طریق بازخورد 360 درجه از همکاران، مدیران، مشتریان و حتی کارکنان خود انجام دهند. این نوع ارزیابی به کارکنان امکان می‌دهد بیشترین بازخورد را درباره عملکرد خود دریافت کنند و از آن بهره‌برداری کنند.
  3. برنامه‌ریزی و پیگیری برای توسعه حرفه‌ای: این قابلیت به مدیران امکان می‌دهد برنامه‌های توسعه حرفه‌ای برای کارکنان را تعریف، برنامه‌ریزی و پیگیری کنند.
اطلاعات بیشتر اطلاعات کمتر